Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 4. Ankara Buluşması Hazırlıkları
4. Ankara Buluşması Hazırlıkları
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Buluşma Hazırlıkları
Yazar Mesaj
mazidekibiri
Üye
Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 10-Şub-2008 / 05:10    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

Cümleten Selamunaleyküm, ben Ömer 15 yıllık fanatik Müslüm Gürses hastasıyım, Ankarada oturuyorum ve bu gün ameliyat oldum, buluşmanız varmış ayın 17 sinde, inşALLAH iyileşirsem aranızda bulunmak isterim, buluşma gerçekleşir bende iyileşirsem aranıza kabul edermisiniz.

VASİYET: Ölürsem baba'dan önce
Söyleyin Müslüm Gürses'e
Sela'mı o okusun.
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Şub-2008 / 06:11    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

mazidekibiri demiş ki:
Cümleten Selamunaleyküm, ben Ömer 15 yıllık fanatik Müslüm Gürses hastasıyım, Ankarada oturuyorum ve bu gün ameliyat oldum, buluşmanız varmış ayın 17 sinde, inşALLAH iyileşirsem aranızda bulunmak isterim, buluşma gerçekleşir bende iyileşirsem aranıza kabul edermisiniz.

öncelikle geçmiş olsun kardeşim sonrasında tabiki herkes davetlidir

Üye
Üye

Nereden: diye sorma gidiciyim amca
MesajTarih: 11-Şub-2008 / 17:50    Mesaj konusu: Cevap: 4. Ankara Buluşması Hazırlıkları

duydumkı hacı abımde gelıyomus eger aranizda yer varsa bizde gelmek sizi tanımak isterim
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 11-Şub-2008 / 18:04    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

mazidekibiri demiş ki:

geçmiş olsun kardesim...

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 12-Şub-2008 / 07:21    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: 4. Ankara Buluşması Hazırlıkları

yorgun05 demiş ki:
duydumkı hacı abımde gelıyomus eger aranizda yer varsa bizde gelmek sizi tanımak isterim

bizde babaya gönül veren herkese yer vardır kardeşim buyur gel derimm..

bu arada MAZİDEN BİRİ kardeşim gecmiş olsun sanada buyurr sende gelirsin inşallahh

EYVALLAHHHHH

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
yorgun05
Üye
Üye

Nereden: diye sorma gidiciyim amca
MesajTarih: 12-Şub-2008 / 23:52    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: 4. Ankara Buluşması Hazırlıkları

eyw omer abı saol...
Kullanıcı profilini gör
uadiman
Üye
Üye

MesajTarih: 13-Şub-2008 / 17:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

ilk buluşmada yer almıştım inşallah bu 4 ncü buluşmada tekrar müslümcü kardeşlerimle bir arada olacağım
Kullanıcı profilini gör
sopranos
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: YAKTIN BENİ DÜNYA..!!
MesajTarih: 14-Şub-2008 / 05:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

inşallah buluşmanız tüm esenlik ve güzellikler içinde olur.herşey gönlünüzce olsun.ALLAHA EMANET OLUN..
SAYGILARR.

Üye
Üye

MesajTarih: 18-Şub-2008 / 01:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

Bulusmamız gerceklesti hersey cok güzeldi.emegi gecen herkese cok tesekkür ederim
özellikle taaruz abimize
hayırlısı diger bulusmalara insallah
cok saolun eksik olmayın
Kullanıcı profilini gör
isyankar_arif
Üye
Üye

MesajTarih: 18-Şub-2008 / 04:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

hava muhalefeti nedeniyle gelemedim kusura bakmayın
Kullanıcı profilini gör
muslumcu_006
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18-Şub-2008 / 08:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

yav inanmıyacaksınız ama özhan abi demişti ama takip etmedim günü bugündü haa vayy e kaçırdık neyse sağlık olsun bidahakine inş.ayrıca bilgim kadarıyla radyodan duymuştum müslüm baba cebecide bir eğlence merkezinde çıkıyodu ama neresinde bilmiyorum hazır ankaraya gelmişken orayada gitseydiniz süper olurdu ama eğlence merkezinin adını bilmiyom talat paşa bulvari cebeci de saygılar müslümce kalın
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 18-Şub-2008 / 15:55    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

muslumcu_006 demiş ki:
yav inanmıyacaksınız ama özhan abi demişti ama takip etmedim günü bugündü haa vayy e kaçırdık neyse sağlık olsun bidahakine inş.ayrıca bilgim kadarıyla radyodan duymuştum müslüm baba cebecide bir eğlence merkezinde çıkıyodu ama neresinde bilmiyorum hazır ankaraya gelmişken orayada gitseydiniz süper olurdu ama eğlence merkezinin adını bilmiyom talat paşa bulvari cebeci de saygılar müslümce kalın

ula ben giresundaydım hadi ömer abi biliyor özel bir sebepten dolayı gelemedim..zaten dün hayatımın en iğrenç günlerinden biriydi aklım ankaradaydı hatta 2 kez aradım ömer abiylen görüstüm ordaki arkadaslara selamımı bıraktım..ya sen ankaradasın sana söylediğim halde gitmemişsin.. Mad artık sana ne desem ben bilmiyorum ben..valla kaç kez dedim sana... Mad Exclamation Exclamation (dinlemiyosunuzki abi sözü).. Very Happy Wink

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 18-Şub-2008 / 16:47    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

Arkadaşlar buluşmamızı gerçekleştirdik, yorum ve resimleri içeren yeni konuyu kısa sürede açacağız.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
uadiman
Üye
Üye

MesajTarih: 18-Şub-2008 / 16:49    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

kar kış demeden buluşmaya gelen tüm dostlara teşekkürler önce belirlenen yerde toplandık,ondan sonrada tüm kardeşlerim benim mekanımı onurlandırdılar güzel bir ortam oldu.benim dükkan hiç bu kadar kalabalık olmamıştı. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 18-Şub-2008 / 18:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: 4. Ankara Buluşması

evetttttttttt güzel bi an oldu herşey güzeldi başta tacettin abi olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler saolun varolun yav yanlız ünal abi mekanından erken kalkmak zorunda kaldım kusura bakma en kısa zamanda devamını getiririz inşallah herşey gönlünüzce olsun eyvallah......

Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering