Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - www.muslumcu.com buluşması nerde yapılsın
www.muslumcu.com buluşması nerde yapılsın
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
aLiss
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: izmir
MesajTarih: 05-Oca-2008 / 05:18    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: www.muslumcu.com buluşması nerde yapılsın

yaa bende sızlerle olmayı cok ıstıyorum izmirde olursa kesın gelırım ben abilerım sızlerı cok merak edıyorum mahsun_kul abımı hele oda ızmıre gelırse sevınırım benım kararımı kımse kaıleye almaz ama ızmır oLsun abiLerim
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 05-Oca-2008 / 08:24    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: www.muslumcu.com buluşması nerde ya

aLiss demiş ki:
yaa bende sızlerle olmayı cok ıstıyorum izmirde olursa kesın gelırım ben abilerım sızlerı cok merak edıyorum mahsun_kul abımı hele oda ızmıre gelırse sevınırım benım kararımı kımse kaıleye almaz ama ızmır oLsun abiLerim

bizim için herkesin sözü kaileye alınır..
yanlış düşünüyorsun bence..
sizleri kaileye almasaydım bu konuyu acmaya gerek duymazdım ..
direk buluşma burda yapılacak derdim demi..
maksat cogunlugu yakalamak amac bu anladınmı canım kardeşim...
eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 06-Oca-2008 / 04:08    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: www.muslumcu.com buluşması nerde ya

aLiss demiş ki:

eywallah kardesim bende sen ve senin gibi müslümcü kardeslerimle tanısmak görüsmek isterim..ama insan maddi manevi nedenler iş güç yüzünden denilen yerlere gelmek istesede gelemiyebiliyor..nasip kısmet inşallah bir gün tanışma fırsatımız olur..yeter ki gönüller bir olsun.. Wink

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 3 dakika sonra yollandı..:

aLiss demiş ki:

eywallah kardesim bende sen ve senin gibi müslümcü kardeslerimle tanısmak görüsmek isterim..ama insan maddi manevi nedenler iş güç yüzünden denilen yerlere gelmek istesede gelemiyebiliyor..nasip kısmet inşallah bir gün tanışma fırsatımız olur..yeter ki gönüller bir olsun.. Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 06-Oca-2008 / 06:20    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: www.muslumcu.com buluşması nerde yapılsın

Adıyaman olsa ortada bi yer olmuş olur Laughing
Kullanıcı profilini gör
sopranos
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: YAKTIN BENİ DÜNYA..!!
MesajTarih: 09-Oca-2008 / 22:39    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: www.muslumcu.com buluşması nerde yapılsın

bence istanbul iyi olur abim.engüzel günler hepimizin olsun.iyiki varız MÜSLÜMCÜ.COM ailesii Wink
Kullanıcı profilini gör
mslmbb
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: baba nerede biz orada isyankar ankrlı
MesajTarih: 10-Oca-2008 / 00:21    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: www.muslumcu.com buluşması nerde yapılsın

başkent ankarada olsun.emegi geçen herkese saygılar [gececi]

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 22 dakika sonra yollandı..:

başkent ankarada olsun diyorum.emegi geçen herkese saygılar[GECECİ]

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 10-Oca-2008 / 08:02    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: www.muslumcu.com buluşması nerde yapılsın

son gün arkadaşlar konu kitlenenek bilginizee..
eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
biji_arabesque
Üye
Üye

Nereden: edirne
MesajTarih: 10-Oca-2008 / 22:32    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: www.muslumcu.com buluşması nerde yapılsın

Aslında kolay ulaşılabilecek bir yer olması sebebyile İstanbul mantıklı ancak orada yeterince toplanıldı. Ankara'da da, ancak bir tek İzmir'de toplanılmadı galiba. Orada da birçok Müslümcü kardeşimiz var, çok kişinin geleceğine eminim.

Ancak bu tür toplanmaları iyi duyurabilmek lazım. haberdar olamayanlar oluyor, olmuyor.

o gidenlerde hep senin gibiydiler
bu dünya kimseye kalmaz bilesin
er geç kuyusunu kazar herkesin
tut ki Nuh kadar yasadin zor bela
sonun da yok ol
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering