Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Kamyon yolculuğu ve müslüm baba
Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Marmara Bölgesi
Yazar Mesaj
forzaenver
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Meyhaneden...
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 21:16    Mesaj konusu: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

Arkadaşlar geçen arslanbeylihaka,forzaenver (ben),damar81 kamyon yolculuğuna çıktık ve süper geçti yani kamyonda baba dinlemenin zevki her zaman ayrıdır buyrun sizlere clip hazırladım ses fazla anlaşılmıyor ama kusura bakmayın.....arslanbeylihaka çok kral adam bu arada...

Üye

Nereden: Malatya Pötürge Bakımlı Köyü
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 21:48    Mesaj konusu: Re: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

Baba vallahi süpersiniz ya bende yanınızda olmak isterdim ..uzun yolculu olurda baba dinlenmezmi..

Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 08-Ekm-2007 / 23:54    Mesaj konusu: Re: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

Vay Hakan kardeş vay...
Başlığı gördüğümde ilk aklıma gelen kamyoncu Müslümcü varmı, yolculuk yaptınız mı diye sorulmuştur dedim. Aklıma hemen arslanbeylihaka geldi, heh yazarım şimdi onu foruma dedim, meğersem konunun kahramanı kendisiymiş Wink
Hakan kardeş buluşmalarımızada katıldı, Gaziantep'e uğradığında beni aradı gel kardeş dedi, çıktım geldim yanına. Bende o kamyonda Müslüm Baba'nın parçalarını dinleme şerefine ulaştım. Yemek yedik, tahsilat bile yapmıştık kendisiyle (küsket sanayi sitesi) Laughing
Çok candan, babacan, samimi, yiğit bir kardeşimiz. Bu buluşmanız da en az bizimki kadar neşeli ve samimi geçtiği aşikar.
Hatay Gaziantep yolundada karşılaşmıştık kendisiyle (Aman dikkat et hava sıcak lastikler sakata düşürmesin dedi Smile )
Birazda Hakan kardeşin kamyonundaki ses sistemine değinmek istiyorum Rolling Eyes
Telefonunda onlarca şarkı var, telefonu kamyondaki ses sistemine bağlıyor ve parçaları telefondan çalıyor. Zaten kasetlere diyecek yok. Ses kaliteside süper.
O gün bugündür beklerim Antepe yolu düşsün diye, bak kıskandım şimdi ha Wink

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 00:04    Mesaj konusu: Re: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

Eyvallah sizede bu yakışır dostlar.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
HaNcI_Abi
Üye
Üye

Nereden: Karanlıklar Ülkesinden
MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 00:33    Mesaj konusu: Re: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

eyvallah valla guzel olmus Yakısır...
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 00:54    Mesaj konusu: Re: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

guzel dır muhakkak.........sagolun

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 01:24    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

Admin demiş ki:
Birazda Hakan kardeşin kamyonundaki ses sistemine değinmek istiyorum Rolling Eyes
Telefonunda onlarca şarkı var, telefonu kamyondaki ses sistemine bağlıyor ve parçaları telefondan çalıyor. Zaten kasetlere diyecek yok. Ses kaliteside süper.
ha Wink

evet o sistem hala devam ediyor Very Happy ve bass ta kurmuş arkaya heryer inliyor valla...

Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..
MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 04:54    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

vay vay vay offf ne yolculuk be aslanbeylihaka üstad . ankarada tanıştıktan sonra iyi bir dostluğumuz vardır şahsiyetli bir kiilik..

enverde iyi konuşuyor kardeşim hani derler ya şöförün kalfası sağlam olmalı Smile diğer arkadaşla henüz tanışmadık ama nasip diyelim inş bbirdahaki yolculuklarınızıda bu şekilde izlemek isteriz..

saygılarımla dostlar. şarkılar 10 numara SEV BİRDAHA BİRDAHA Smile

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 04:57    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

gönlünüze saglık ne diyim diyecek tek kelime süper olmuşşşş.........
eyvallahhh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 07:10    Mesaj konusu: Cevap: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

hayata küstüm
tek ilacım müslüm
ne güzel olmuş hakan enver ve damar 81 kardeşim hakanı tanımak nasip oldu inşallah sizleride bir gün tanırım benim çok hoşuma gitti klip sabaha kadar baba yakışır

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 09-Ekm-2007 / 13:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

emeginize yüreginize saglık saolun varolun saygılar..

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 10-Ekm-2007 / 17:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

Kamyon yolculuğunu ömürde en az bir kez yapmak lazım. Çok değişik bir duygu herşeyiyle. Hele kamyoncu lokantalarında yemek yemek...

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 10-Ekm-2007 / 21:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

çok güzel bir paylasım...yolun birgün bizim tarafa düşerse beklerim hakan ağabey Wink eyvallah tekrardan

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 2 dakika sonra yollandı..:

forzanenver ve damar81 size de eyvallah bu arada

Kullanıcı profilini gör
arslanbeylihaka
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: izmit merkez kafas?na göre herkez
MesajTarih: 11-Ekm-2007 / 08:08    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

eyvallah enver saolasın yolculuk gerçekten çok güzel geçti bende daha yeni gördüm mardine gittim ex-araba ulaştım ama o midyattaymış kardeşimlede görüşecektim amaa inşallah bi dahakine

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 16-Ekm-2007 / 07:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

eyvallah abicim aslında kamera olsa çok güzel olacak ama böyle cep telefonuyla idare ediyoruz işte

Fanatik Üye

Nereden: Yanl?zl?ktan..S.aleyküm...
MesajTarih: 22-Ekm-2007 / 20:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

en sevdiği iş kamyonculuk ... ne güzel geçti kamyonda yolculuk .. bizim adımıza bie ilkti..kahkaha sohbet davranışlar ve tabiki son ses baba dinlemek zevk vericiydi..inşlah tekrarlarız hakan..dikkatli git gel yollarda Wink

Kullanıcı profilini gör
esrarli__gozler
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: Adana/Kiremithane
MesajTarih: 15-Arl-2007 / 02:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

hakan baba allahını severim senin nerelerdesin sen...
en son çayımızı içtik.pazara geliom dedin daha bekliok Smile))
hakan babayla yolculuk bir başkadır...
anlatıp kendimi yormak istemem çünkü anlatılmaz yaşanır...

abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 15-Arl-2007 / 06:04    Mesaj konusu: Cevap: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

yolculuklarda müslüm baba dinlemek ayri bir zevktir,hele birde gurbetteysen.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 15-Arl-2007 / 19:48    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Cevap: Kamyon yolculuğu ve müslüm baba

gerçekten süper...heleki kamyon yolculugunda müslüm baba dinlemenin tadı bambaşka olduguna eminim...emeğinize sağlık arkadaşlar.. Wink

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 18 dakika sonra yollandı..:

arslanbeylihaka demiş ki:
eyvallah enver saolasın yolculuk gerçekten çok güzel geçti bende daha yeni gördüm mardine gittim ex-araba ulaştım ama o midyattaymış kardeşimlede görüşecektim amaa inşallah bi dahakine

hakan kaptan giresuna yolun düşerse buyur gel beklerim mekanıma aga..msn veriyorum eklersin..yolun düserse görüsürüz konusuruz..eyvallah... Wink

ayyildiz_028@hotmail.com

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering