Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 1992-unutulmayanlar -2 uzelliden çıkan 2. toplama albüm
1992-unutulmayanlar -2 uzelliden çıkan 2. toplama albüm

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
EMANET
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KALLEŞ DÜNYA DAN
MesajTarih: 17-Eyl-2006 / 04:04    Mesaj konusu: 1992-unutulmayanlar -2 uzelliden çıkan 2. toplama albüm

unutulmayanlar 1 i biliyorusunuz.
bu albümler almanyada çıkmıştır.eski şarkıların üzerine müzik eklemişlerdir

albümdeki şarkıları

unutulmayanlar 2
yıl:1992
firma :uzelli
konsept:toplama /müzik eklemeli

1.hayatımı sen mahvettin
2.bu ayrılık neen oldu
3-aşğım bir kuluna
4-yaşadım mı öldümmü
5-işte seni seven benim

1-görmüyorsun kör gibi
2-yaşıyorum canım yok
3-tapıyorum sana
4-ibret için mi geldim
5-kader torbası
6-yaşarken ölüyorum

albüm korsandır şarkıların adları değiştirilmiştir.merak edilecek bir şey yoktur yani.
Kullanıcı profilini gör
senyoksundiye
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 24-Mar-2007 / 19:16    Mesaj konusu: Re: 1992-unutulmayanlar -2 uzelliden çıkan 2. toplama albüm

korsan değildir.
firma bu eserlerin basım yayın hakkını satın almıştır.
müslüm gürses zamanında okumus hakkını almış
firmalar bir birlerine telif haklarını satmışlar
eserlerin eser işletme hakkı kimdeyse basabilir.
etik tir değildir baska bir tartışmadır
korsan değildir.
Kullanıcı profilini gör
ex-arab
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 24-Mar-2007 / 20:34    Mesaj konusu: Re: 1992-unutulmayanlar -2 uzelliden çıkan 2. toplama albüm

benim fikrim yok
Kullanıcı profilini gör
kovmanicelo
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 24-Mar-2007 / 20:36    Mesaj konusu: Cevap: 1992-unutulmayanlar -2 uzelliden çıkan 2. toplama alb

bende bilmiyorum bu albümü

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
alpier060606
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ankara,çankaya
MesajTarih: 24-Mar-2007 / 20:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: 1992-unutulmayanlar -2 uzelliden çıkan 2. toplama

ilk defa sizden duydum bunu bende bilmıyordum böyle bir albümünün olduğnu

bekirbekirr
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mekansız
MesajTarih: 07-Hzr-2007 / 16:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: 1992-unutulmayanlar -2 uzelliden çıkan 2. toplama

kasedi bende olmadığı için yorum yok
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering