Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması
7. İstanbul (3. İftar) Buluşması
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
iskender_kacar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul
MesajTarih: 08-Eyl-2009 / 05:58    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

Adresi bulamayan arkadaşlar bize bu tel.. numaralarından ulaşabilirler
iskender 05314959847

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 08-Eyl-2009 / 22:28    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

cümleten hoş vakitler geçirmek dileğiyle.

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 09-Eyl-2009 / 19:26    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

iskender_kacar demiş ki:
Adresi bulamayan arkadaşlar bize bu tel.. numaralarından ulaşabilirler
iskender 05314959847
babacan 05352525500

05335675997 burdan da ulaşabilirsiz

evallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 09-Eyl-2009 / 21:29    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

Katılan arkadaşlar güzel vakit geçirecekler bundan emin olabilirsiniz..

coe34
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 10-Eyl-2009 / 00:48    Mesaj konusu: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması

arkadaslar adres cok kolay yerde bagcılar meydanda zaten sınav dersanesının oldugu buyuk bınanın alt katında....zaten o meydanda oradan buyuk bır mekan yok bgn yıne gectım oradan ıns pazar oradayız...

Saraylar verdinde ne oldu sanki !!!!
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 13-Eyl-2009 / 06:39    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması

evet arkadaşlar beklediğimiz gün geldi eğer yardımcı olacağımız bir konu varsa bizlere cep numaralarından ulaşabilirsiniz.
özellikle bu numarama cağrı atmanız yeterli ben geri dönerim size
05335675997

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
sevyeter_sinan
Üye
Üye

Nereden: ?STANBUL
MesajTarih: 13-Eyl-2009 / 07:30    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

babacan ömer kardeşime katkılarından ve yapmıs oldugu emekleriden dolayı tesekkürler gecensene güzel bir ortamda beraberdik aynı güzelliklerin buseneki iftar bulusmasında da olucagından hiç süpem yok beterinde dediği gibi gelemeyen arkdaslarımızın saglam bir mazeretleri olması gerekiyor ben mesaiede oldugum için gelmiyorum nacizene mazeretimiz budur ama gönlümüz o güzel ortamda bulunan arkdaslarımızla resimleri şimdiden merak etmeye basladım allah yapılan ibadetlerimizi kabul eylesin...
Kullanıcı profilini gör
babacan1102

MesajTarih: 13-Eyl-2009 / 07:40    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

sevyeter_sinan demiş ki:
babacan ömer kardeşime katkılarından ve yapmıs oldugu emekleriden dolayı tesekkürler gecensene güzel bir ortamda beraberdik aynı güzelliklerin buseneki iftar bulusmasında da olucagından hiç süpem yok beterinde dediği gibi gelemeyen arkdaslarımızın saglam bir mazeretleri olması gerekiyor ben mesaiede oldugum için gelmiyorum nacizene mazeretimiz budur ama gönlümüz o güzel ortamda bulunan arkdaslarımızla resimleri şimdiden merak etmeye basladım allah yapılan ibadetlerimizi kabul eylesin...

varlığın yeter güzel kardeşim.
kısmet ten ötesi yoktur kısmet degilmiş.
ölmezsek eğer seneye inşallah artık .

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 00:47    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

Bu iftar buluşmasını geleneksel hale getiren ömer babayı tebrik ediyorum güzel vakit geçireceklerinden eminim bütün müslümcü kardeşlerimize güzel ve hoş muhabbetler diliyorum herkese hayırlı iftarlar...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 02:13    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

değerli kardeşim ömer ve müslümcü dostlarım,yaklaşık 1 hafta evvel istanbuldan iş münasebeti ile geldiğim memleketim çorumdan birden ayrılamam ve uzak oluşumdan dolayı iftar buluşmamıza ömer kardeşimize söz verip yerine getirememin büyük bir ezikliği içerisindeyim,o yüzden ben olamasam ve diğer müslümcü kardeşlerim olamazsalar bile inanın sizden çok üzüntü ve orda olma isteğimiz hep daima fazladır,tüm müslümcü kardeşlerime ve babacan ömer kardeşime saygı ve sevgilerimi iletiyorum......çorumdan selam olsun müslümcü kardeşlerime..
Kullanıcı profilini gör
coe34
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 05:23    Mesaj konusu: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması

evet arkadaslar bu gzl organızasyon sonrası ılk msjı yazmaktan cok mutluyum....bu gece cok gzldı ıftarımızı yaptık caylarımız ıctık ve hos bır muhabbet ortamı eslıgınde sarkılar soyledık sohbet ettık resımler aldık ....bu guzel gecede basta omer kardesım olmak uzere emegı gecen herkese (hatırladıgım kadarıyla ıskender yılmaz muzeyyen abla ufuk ferıt enes burhan ve ısmını hatırlayamadıgım butun arkadaslara) selam sevgılerımle tesekkurlerımı ıletıyorum ve bır sonrakınde tekrar bulusmak uzere dıyorum....

gonlunuz gonlumuzdur....

DSC00572.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  740.92 KB
 İzleme:  10626 kere

DSC00572.JPG

Saraylar verdinde ne oldu sanki !!!!
Kullanıcı profilini gör
esrarengiz_sis
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul bagcılar
MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 06:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması

coe34 demiş ki:
evet arkadaslar bu gzl organızasyon sonrası ılk msjı yazmaktan cok mutluyum....bu gece cok gzldı ıftarımızı yaptık caylarımız ıctık ve hos bır muhabbet ortamı eslıgınde sarkılar soyledık sohbet ettık resımler aldık ....bu guzel gecede basta omer kardesım olmak uzere emegı gecen herkese (hatırladıgım kadarıyla ıskender yılmaz muzeyyen abla ufuk ferıt enes burhan ve ısmını hatırlayamadıgım butun arkadaslara) selam sevgılerımle tesekkurlerımı ıletıyorum ve bır sonrakınde tekrar bulusmak uzere dıyorum....

gonlunuz gonlumuzdur....

eyvallah ustadım asıl ben teşekür ederim geldiniz için
Kullanıcı profilini gör
NeseliFatma
Üye
Üye

MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 07:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması

güzel bir ortam olmuş..sevgili can abi ve enes kardeşim sizlerle güzel vakit geçirmişler..yakısır.gidemeyenlerin canın sagolsun...Smile :d
Kullanıcı profilini gör
huzur34
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 17:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması

İddia ediyorum şimdiye kadar yaşanmış olan en güzel müslümcü.com buluşmasıydı.. Ne bizde ne de diğer başka sitelerde böylesi yaşanmış olamaz. Herşey çok güzeldi. Orada bulunarak buluşmaya güzellik katan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Fotoğraf ve videoları paylaştığımızda oradaki atmosferi daha iyi anlayacaksınız.

İlk olarak kütahyadan gelen misafirimiz aramıza katıldı. Kadir'e (hakandeniz) söyleyecek söz bulamıyorum. Ayağına sağlık o kadar yoldan kalktı geldi bizlerle birarada olmak adına. Umarım onu güzel ağırlamışızdır.
İlerleyen saatlerde yavaş yavaş toplanmaya başladık. İftar Müslüm Baba'nın okuduğu ezan sesiyle açıldı. (Oruç tutan kaç kişi vardı bilemiyorum ama Very Happy )
İftardan önce zaten ses sistemi kurulmuştu mekana.. Sonrasında en güzel müslüm baba şarkılarını söyledik hepbirlikte. Videolar çekildi fotoğraflar çekildi güldük eğlendik. İnsanların gözündeki kötü müslümcü imajı biraz da olsa silindi. En azından mekanda bulunan diğer kişiler, müslümcülerin biraraya geldiğinde kendilerine zarar verip bunalım moduna girmediklerini; aksine eğlenceli vakit geçirebildiklerini gördüler. Sitemizin web adresini soranlar oldu. sanırım yeni üyelerimiz olacak...

Başta; bizi biraraya toplamak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Ömer'e, mekanla ilgili organizasyonu yapan Yılmaz'a (esrarengiz_sis), taa Kütahyalardan kalkıp gelen Kadir'e (hakandeniz) ve varlıklarıyla ortamı şereflendiren en baba müslümcü kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.
Bu arada mekandan ayrılırken veda edemediğim arkadaşlarım kusuruma bakmasın. Kütahya otobüsünü kaçırmamak için acele etmemiz gerekti..

Gönlünüz Gönlümüzdür...
Eyvallah..

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 18:01    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

dünkü iftar günündeki arkadaşlara yürekten saygılar hepinizin yüregine saglı başta babacan ömer ustama ve herkeze çok teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
iskender_kacar

MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 19:52    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

evet arkadaşlar kendi adıma konuşayım eminim diğerleride öyle düşünüyorlardır, bu buluşma çok güzeldi..
mekanla ilgili emeklerinden dolayı yılmaz kardeşime teşekkür ediyorum
uzaklardan bizi yalnız bırakmayıp gelen kadir ede ayağına yüreğine sağlık kardeşim diyorum ...
ve ömerim babacan1102 kardeşimdende öte arkadaşım
yine sen bizi bir araya getir bizde yine elimizden geleni yapalım baba
seni sevmeyen ölsün.... dostun dostum düşmanın düşmanımdır kardeşim eline emeğine yüreğine sağlık
orada bizimle bulunan diğer tüm arkadaşlar yüreğinize sağlık ayağınıza sağlık..
asıl bizim bu en baba camia da bir araya gelmemize vesile...
babaların babası müslüm babamızada sonsuz selam saygı ellerinden öperim...
şimdilik bu duygu ve düşüncelerle müslümcü kardeşlerimi geleni gelmeyeni herkesi selamlıyorum...

Üye
Üye

Nereden: İstanbuL
MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 20:01    Mesaj konusu: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması

Çok güzeL bir gündü gercektende Emeği Gecen herkeze Tekrar Teşekkür ediyorum. En kötü günümüz BöyLe oLsun.

Seven Çekermiş Bizde Çekiyoruz.
Kullanıcı profilini gör
huzur34
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 20:15    Mesaj konusu: Re: re: 7. istanbul (3. iftar) buluşması

Aslında büyük bir teşekkürü de İskender hakediyor. Sabah 06.30 dan itibaren kendini bu organizasyona adadı. Hepimiz biraraya toplamak için ordan oraya koşturdu durdu. Heralde dün 300 km den fazla yol yapmıştır.

Bütün emek verenlerin emeğine sağlık

MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 20:22    Mesaj konusu: Cevap: 7. İstanbul (3. İftar) Buluşması

güzel dostlarım buluşmamız gercekleşti
Resimler ve Yorumlarınız İçin TIKLAYINIZ

bu konu kilitlnmiştir bilginize

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering