Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin orjinal kalite
müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin orjinal kalite

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 09-Hzr-2015 / 05:35    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin orjinal kali

http://www.dosya.tc/server/57vd80/konsersix.rar.html
37 saniye sonra eklenen mesaj:
uzun zamandır paylaşmıyordum dıgerlerınıde durumagöre sunabılırım

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 12-Hzr-2015 / 18:56    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin orjinal kali

Paylaşım için teşekkür ederim abi.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 12-Hzr-2015 / 19:43    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin orjinal kali

saol mustafam.......

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BATMAN
MesajTarih: 14-Hzr-2015 / 16:36    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin orjinal kali

Paylaşım için teşekkürler.
Alkışsız güzel ama, şarkıların orjinali piyasada yok mu. Bu şarkılar Müslüm Baba'nın Konseri kasedinde yayınlanınca, bu şarkılara hem müzik efekti, hem de alkış efekti yapılmış. Yani alkışsız ve orjinal müzikli versiyonları yok mu.
5 dakika sonra eklenen mesaj:
Emin değilim ama,
Son Dargınlık-Dertler İnsanı
Üstüme Fazla Düşme-Gitme
Düşünürken-Sevda Yolu'nun yedeği.
Her şarkıyı; kendi kasedine göre, orjinal haliyle dinleme dileğiyle.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 15-Hzr-2015 / 17:09    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin orjinal kali

var var merak etme orjınal fuul makara kaydı var elımde hocam
1 dakika sonra eklenen mesaj:
öyle dir doğrudur ama hepsı bu albümde birleşerek kullanıldı

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 15-Hzr-2015 / 18:23    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin orjinal kali

Mehmet kardeş, büyüksün. Nereden buluyorsun bunları. Bu şarkıların makara kayıtlarını paylaşmanı bekliyorum.

Üye
Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 15-Hzr-2015 / 19:50    Mesaj konusu: Re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin orjinal kali

Üstüme düşme benim , son dargınlık piyasada olan şarkılar zaten, düşünürkenide yotubeden indirip eklemişsin....

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 16-Hzr-2015 / 18:07    Mesaj konusu: Cevap: Re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin orjin

baba_muslumcu25 demiş ki:
Üstüme düşme benim , son dargınlık piyasada olan şarkılar zaten, düşünürkenide yotubeden indirip eklemişsin....
doğrudur kardeşim sen öyle dıyorsa

Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 17-Hzr-2015 / 17:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça indirin o

Youtube den indirip eklemişsin Smile Sesli güldüm Very Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 17-Hzr-2015 / 17:55    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parça in

mustafabergen demiş ki:
youtube den indirip eklemişsin Smile sesli güldüm :d

yükleyen belki benimdir
söyleyin şu bülbüle karakaş gözlerin elmasda eklenmişdir :d :d

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 17-Hzr-2015 / 20:45    Mesaj konusu: Re: cevap: re: cevap: re: müslüm gürses 1990 alkışsız 3 parç

yükleyen belki benimdir
söyleyin şu bülbüle karakaş gözlerin elmasda eklenmişdir :d :d[/quote]

Bu şarkıları dikkatlice dinledim, efektli olarak, bana Gitme Albümünü andırıyor, teyit edebilir misin?
Alıntı xmen'e ait olacaktı

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 18-Hzr-2015 / 01:23    Mesaj konusu: Cevap: Re: cevap: re: cevap: re: müslüm gürses 1990 alkışsız

muhammed demiş ki:
yükleyen belki benimdir
söyleyin şu bülbüle karakaş gözlerin elmasda eklenmişdir :d :d

Bu şarkıları dikkatlice dinledim, efektli olarak, bana Gitme Albümünü andırıyor, teyit edebilir misin?
Alıntı xmen'e ait olacaktı[/quote]
haklsın hocam

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 23-Hzr-2015 / 23:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: cevap: re: cevap: re: müslüm gürses 1990 alkı

Piyasadakilerden net ve daha orjinal. Paylaşım için teşekkürler...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
omerfaruk
Üye
Üye

MesajTarih: 12-Ksm-2015 / 03:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: cevap: re: cevap: re: müslüm gürses 1990 alkı

kardeş albüm tamamlandı gibi 10 yandı çukurova ve 4 kimde kabahat kaldı Allah razı olsun çok değerli paylaşımlar
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering