Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - İçim Acıyor Unutuldu mu Yoksa Müslüm Gürses
İçim Acıyor Unutuldu mu Yoksa Müslüm Gürses

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Hayatı ve Röportajları
Yazar Mesaj
BabaYorgunEvlat
Üye
Üye

MesajTarih: 18-Ksm-2013 / 00:14    Mesaj konusu: İçim Acıyor Unutuldu mu Yoksa Müslüm Gürses

Şarkıları dınlerken ıcım acıyor gerçekten bu dunya gercekten yalan ama unutulmasın ıstıyorum hep kalbımızde yasamasını ıstıyorum ama oldukten sonra degerlenen hersey unutuluyor ama gercekten hem efsane hem şarkılarıyla kalbımızde yer edınen bir adamsın sen baba
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
3 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
arif_54
Üye
Üye

Nereden: Trabzon
MesajTarih: 19-Ksm-2013 / 05:05    Mesaj konusu: Re: İçim Acıyor Unutuldu mu Yoksa Müslüm Gürses

Tabiki unutmayız, unutamayız, unutmak istemeyiz de. Çünkü biz onu gönülden sevdik. Biz sadece cenaze zamanı üzgünüz deyip bir baş sağlığı mesajı yayınlayan sahte sevenler değiliz. Müslüm Baba bizimdir. Onu unutan insanlar varsa da unutsunlar, Baba'nın bizim dualarımıza ihtiyacı var sadece. Evvel Allah, biz Baba'ya yeteriz.

Saygılarımla...
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 25-Ksm-2013 / 08:08    Mesaj konusu: Re: İçim Acıyor Unutuldu mu Yoksa Müslüm Gürses

kendime yeminim var unutan namerdtir.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 21-Arl-2013 / 17:47    Mesaj konusu: Re: İçim Acıyor Unutuldu mu Yoksa Müslüm Gürses

baba unutulur mu usta unutturmamak bizim elimizde unutturmayacağız inş
Kullanıcı profilini gör
karakartal82
Üye
Üye

MesajTarih: 23-Arl-2013 / 19:15    Mesaj konusu: Re: İçim Acıyor Unutuldu mu Yoksa Müslüm Gürses

Müslüm babayı unutmak mümkün mü.

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 28-Oca-2014 / 01:58    Mesaj konusu: Re: İçim Acıyor Unutuldu mu Yoksa Müslüm Gürses

Müslüm Babayı unutmak olmaz abiler hatırlatmıyorsak bence biz müslümcülerin suçudur elimizden geleni yapalım
Kullanıcı profilini gör
Baroncaa
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 17-Ekm-2014 / 04:38    Mesaj konusu: Re: İçim Acıyor Unutuldu mu Yoksa Müslüm Gürses

şu şarkı varken unutulurmu diye düşünüyorum?

saçlarım çileden ağarıvermiş
mutluluk güneşim kararıvermiş
baktımda ömrümün hazanı gelmiş
bir varmış bir yokmuş olmuş sonunda

yıllar önce kendine okumuş gibisin diyecem baba ölüm ani allahın emri
yinede bunu kendine okumuş oldugunu hissediyor ve seni çok seviyorum
46 saniye sonra eklenen mesaj:
bir varmış bir yokmuş oldum yazacaktım yanlış olmuş saygılar.

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering