Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - içimde yara bıraktın baba !
içimde yara bıraktın baba !

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
baba_muslumcu25
Üye
Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 15-Mar-2013 / 20:14    Mesaj konusu: içimde yara bıraktın baba !

selamunaleyküm dostlar bu dünyada istediğin şeyleri ertelemeyeceksin babayı gidip görmeyi çok istedim ama hep erteledim birgün konserde site buluşmasında veya doğum gününde gider görürüz dedik bazende imkanlar el vermedi ama sonuçta babayı dünya gözüyle görmek nasip olmadı içimde yara olarak kalacak hep Sad..... şimdi dua etmekten başba birşey gelmiyor elimizden müslüm baba mekanın cennet olsun:(Sad

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
Tanrikut
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Antalya
MesajTarih: 17-Mar-2013 / 02:36    Mesaj konusu: Re: içimde yara bıraktın baba !

17.03.2013 Pazar Günü İKİNDİ Namazı vaktinde Saat 15:00'da Antalya Muratpaşa Camisinde Merhum Müslüm Gürses'in ruhuna Kur'an-ı Kerim okutulacaktır.

Merhum Müslüm Gürses'i seven, sayan herkes davetlidir.

Eğer kendi ellerimle kendi omuzlarımda taşımasaydım tabutunu öldüğüne asla inanamazdım gel gör ki 59 yıllık ömründe her defasında sana yanlış yapan hayat giderken de yapacağını yaptı ve seni bizden ZAMANSIZ ALDI.
Baba Müslüm GÜRSES Işıklar içinde yat.
Kullanıcı profilini gör
Srp01
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Adanalı
MesajTarih: 23-Mar-2013 / 04:14    Mesaj konusu: Cevap: içimde yara bıraktın baba !

baba_muslumcu25 demiş ki:
selamunaleyküm dostlar bu dünyada istediğin şeyleri ertelemeyeceksin babayı gidip görmeyi çok istedim ama hep erteledim birgün konserde site buluşmasında veya doğum gününde gider görürüz dedik bazende imkanlar el vermedi ama sonuçta babayı dünya gözüyle görmek nasip olmadı içimde yara olarak kalacak hep Sad..... şimdi dua etmekten başba birşey gelmiyor elimizden müslüm baba mekanın cennet olsun:(Sad

Aynen katiliyorum lise yillarimda konseri vardi gittim iptal oldu,sonrasinda bir otelde dügüne gittigimde babanin geldigini duydum ona o kadar yakinken yine dünya gözüyle göremedim,icimde uhde kalacak hep cok cokkkkk üzgünümmm Sad(
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering