Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - tbmm başkanı cemil çiçek, aşk fm'de
tbmm başkanı cemil çiçek, aşk fm'de

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
muratix06
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 02-Oca-2012 / 00:53    Mesaj konusu: tbmm başkanı cemil çiçek, aşk fm'de

Cemil Çiçek, Müslüm Gürses'in çok bilinen ''Benim Meselem'' arabesk şarkısını istedi.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Ankara'da konuk olduğu Aşkfm'de arabesk müziğin 'babası' olarak bilinen Müslüm Gürses'ten, "Benim meselem" adlı şarkısını istedi.

Şarkıyı dinlerken efkarlanan Çiçek, anayasa ile uğraşmaktan çok yorulduğunu belirterek "Şu aralar en önemli meselenin anayasa yapmak ve çok yoğunum. O nedenle ancak Müslüm Gürses'i dinleyerek rahatlıyorum" dedi.

Dün akşam KonTV’de Dr. Ramazan Aydın'ın "Can Dostu" isimli programına konuk olan Çiçek daha sonra ASY Medya Grubu'na da bir ziyarette bulundu. Çiçek, Aşkfm'de canlı olarak yayınlanan Murathan'la Zaman Zaman isimli programa da kısa süre konuk oldu. Çiçek, radyo programcısı Murahtan'dan Müslüm Gürses'in "Benim meselem" isimli şarkısını istedi. İsteği Müslüm Gürses'ten değil de Murat Yaman'dan yerine getirilen Çiçek, "Bana çakma Müslüm dinlettiniz" diye espri yaptı.

Çalışma ortamını dikkatle inceleyen Çiçek, personele başarılarının devamını dileyerek ASY Medya Grubu'ndan ayrıldı.

Kaynak : http://www.haber3.com/ciceki-efkarlandiran-sarki-1134658h.htm
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 02-Oca-2012 / 04:19    Mesaj konusu: Re: tbmm başkanı cemil çiçek, aşk fm'de

Smile saolasın bilgiler için kardeşim

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 02-Oca-2012 / 16:55    Mesaj konusu: Re: tbmm başkanı cemil çiçek, aşk fm'de

Çok güzel bir haber ama Murat Yaman işini anlamadım bilinçli yapılmış bir haraketmi yoksa yanlışlıklamı olmuş bilgilendirirsen sevinirim...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
karakartal82
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Oca-2012 / 21:25    Mesaj konusu: Re: tbmm başkanı cemil çiçek, aşk fm'de

haber için saol gardaşım.affetmem_seni65 gardaşımın dediği gibi neden müslüm baba yerine murat yaman şarkısını çalmışlar ??

Üye
Üye

MesajTarih: 03-Oca-2012 / 00:41    Mesaj konusu: Re: tbmm başkanı cemil çiçek, aşk fm'de

Rica ederim Sanırsam Yanlışlıkla Olmuş Cemil Çiçekde Espiri Yapmış O hadiseye.
Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 03-Oca-2012 / 18:04    Mesaj konusu: Re: tbmm başkanı cemil çiçek, aşk fm'de

Ben aşk fm dinleyicisi değilim formatını bilmiyorum bence kasıtlıda yapılmış olabilir çünkü daha öncede böyle radyolara rastladım Orhan Gencebay çalıyor dinleyici Müslüm Baba'dan bir şarkı isteyince yok efendim neymiş arabesk formatlarına uymuyormuş ya zaten arabeskin mucidi Orhan Gencebay radyolarda böyle saçmalıklara şahit olmuşumdur bilmiyorum siz hiç şahit oldunuzmu böyle saçmalıklara???

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 05-Oca-2012 / 02:19    Mesaj konusu: Re: tbmm başkanı cemil çiçek, aşk fm'de

Herkesde Bir Baba Aşkı Varya Smile

Üye
Üye

MesajTarih: 08-Oca-2012 / 05:38    Mesaj konusu: Cevap: Re: tbmm başkanı cemil çiçek, aşk fm'de

affetmem_seni65 demiş ki:
Çok güzel bir haber ama Murat Yaman işini anlamadım bilinçli yapılmış bir haraketmi yoksa yanlışlıklamı olmuş bilgilendirirsen sevinirim...

http://haber.rotahaber.com/haber-detay/236446

http://www.gazeteciler.com/gundem/cemil-cicek-de-muslumcu-cikti-45575h.html

Bunlara da Bir Göz Atmanı İsterim.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering