Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Tartışalım Müslümcülük Nedir?
Tartışalım Müslümcülük Nedir?

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
muratix06
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 21-Eyl-2011 / 06:07    Mesaj konusu: Tartışalım Müslümcülük Nedir?

Müslümcülük Nedir.? Ömür Boyu Sadık Bir şekilde Babaya Bağlığın Sırrı Nedir.? Babadaki Cevher Yetenek Tecrübe Nasıl Bir güzellik Varki Böylesine Mahkum , Bağlıyor Kendine. Müzik Ruhun Gıdasıdır Diyor ya Baba. Bende Babanın Müziğinden Besleniyorum. Belki Standart Bir tartışma Çok kez ele alınan Bir konu. Ama Gerçekten Derin Anlaşılması Güç Bir konu Tartışılmaya Değer.

Ömrümün Sonuna Kadar Dinleyeceğim Ve Allah nasip Ederse Evlat sahibi Olmayı Hiç ama Hiç tereddüt etmeden Sıkı Bir Müslümcü Duyğularına Aşılayaçağım. Acaba Baba da biliyormudur Beni Böyle Sevenlerde var Böyle Bağlı olanlarda Var diye.

Ve sizlerden Bir kaç cümle bekliyorum.. Benim Babaya Olan sevğim Ben ile Baba arasında Başka bir Müslümcüyle Bir tutmam O sevği muhabbetini.

Özet : Müslümcülük Nasıl Bir His Nasıl Bir Duyğudur Tarif etmeye Çalışalım Ama Bir anda Yazarak Değil Şöyle Babayla Olan geçmişinize Göz Atarak Yüreğinizdeki O güzellikleri Yazmanızı İstiyorum..
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 21-Eyl-2011 / 18:30    Mesaj konusu: re: tartışalım.

Ne diyor Müslüm Baba; Yanında olmasada kalbinde yer ver.

Bizde ne diyoruz; Yanımızda olmasanda her zaman kalbimizde ve başımızın üstündesin Baba. Müslümcülük budur bana göre.
Jiletmiş, kuruymuş, suluymuş bunlar boş işler Allah kimseyi bu hallere düşürmesin ancak düşen bilir. Müslümcülük duygudur ağlamaktır hisli,hisli. Gülebilmektir en içten, işte Müslüm Baba dinlemek böyle bir duygu olmalı. Dinlediğinde isyan duygusunun değil sevme duygusunun kabarmasıdır, gurbette Anneni, Babanı sevdiğin arkadaşlarını, nişanlını, sözlünü, çoçuklarını özlemektir. Askerdeyken internete takıldığında msn'ye takılıp sevdiklerinle hasret gidermek yerine hemen ilk önce Muslumcu.com'a tılklamaktır. İşte en güzel Müslümcülük budur bence. Tüm Muslumcu gardaşlarıma en derin sevgi ve saygılarımla...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 21-Eyl-2011 / 19:40    Mesaj konusu: Re: re: tartışalım.

affetmem_seni65 demiş ki:
Ne diyor Müslüm Baba; Yanında olmasada kalbinde yer ver.

Bizde ne diyoruz; Yanımızda olmasanda her zaman kalbimizde ve başımızın üstündesin Baba. Müslümcülük budur bana göre.
Jiletmiş, kuruymuş, suluymuş bunlar boş işler Allah kimseyi bu hallere düşürmesin ancak düşen bilir. Müslümcülük duygudur ağlamaktır hisli,hisli. Gülebilmektir en içten, işte Müslüm Baba dinlemek böyle bir duygu olmalı. Dinlediğinde isyan duygusunun değil sevme duygusunun kabarmasıdır, gurbette Anneni, Babanı sevdiğin arkadaşlarını, nişanlını, sözlünü, çoçuklarını özlemektir. Askerdeyken internete takıldığında msn'ye takılıp sevdiklerinle hasret gidermek yerine hemen ilk önce Muslumcu.com'a tılklamaktır. İşte en güzel Müslümcülük budur bence. Tüm Muslumcu gardaşlarıma en derin sevgi ve saygılarımla...
Haklısın yunusum .............

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 22-Eyl-2011 / 00:48    Mesaj konusu: Re: re: tartışalım.

VAllaha Fikrimce Tarifi İmkansız Kendi Adıma Müslümcülüğümü Anlatamam Yani Dünyanın En Zor Sorusu Gibime Geldi...
Eyvallah...

Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 22-Eyl-2011 / 01:47    Mesaj konusu: Re: re: tartışalım.

atasayar demiş ki:
VAllaha Fikrimce Tarifi İmkansız Kendi Adıma Müslümcülüğümü Anlatamam Yani Dünyanın En Zor Sorusu Gibime Geldi...
Eyvallah...
fatihim sen gene yazmışsın ben alıntı yaptım söz bulabiliyosan yaz:)Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 22-Eyl-2011 / 02:24    Mesaj konusu: Cevap: Re: re: tartışalım.

KUSTURDUNGONLUMU demiş ki:
atasayar demiş ki:
Eyvallah...
fatihim sen gene yazmışsın ben alıntı yaptım söz bulabiliyosan yaz:)Smile

Uğur 10 numarasın gardaşım... Smile

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
muratix06
Üye
Üye

MesajTarih: 22-Eyl-2011 / 03:08    Mesaj konusu: re: cevap: re: re: tartışalım.

Tarifi İmkansız Güzelliğinle Kalbimin SAhibi Oldun Bir anda.
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 22-Eyl-2011 / 03:19    Mesaj konusu: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

aynen kardeşim anlatılmaz ee bizde yaşıyoruz Baba Sevgisini:)

Üye
Üye

MesajTarih: 22-Eyl-2011 / 23:17    Mesaj konusu: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

Müslümcüyü Severim , Sayarım Babadan Ötürü. Smile Eyvallah Varolun Yorumlarınızı Eksik Etmediniz. Dünyada 'da Böyle Dinleyici Kitlesine Sahip Olan Sanatçı Yok..
Kullanıcı profilini gör
hakan33
Üye
Üye

MesajTarih: 27-Eyl-2011 / 02:59    Mesaj konusu: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

müslümcülük nedir bir kıza aşık olup söyleyememek sevipte kavuşamamak gözünün önünde kınasını düğününü izlemek of of kardaş deştiniz yaramı 1983 ten beri dinliyorum ama bende bulamadım çok mükemmel bir insan yani inanın ben çözemedim çok acayip birşey insanı derinden yaralıyor o bizim canımız herşeyimiz.............
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 27-Eyl-2011 / 03:16    Mesaj konusu: Cevap: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

hakan33 demiş ki:
müslümcülük nedir bir kıza aşık olup söyleyememek sevipte kavuşamamak gözünün önünde kınasını düğününü izlemek of of kardaş deştiniz yaramı 1983 ten beri dinliyorum ama bende bulamadım çok mükemmel bir insan yani inanın ben çözemedim çok acayip birşey insanı derinden yaralıyor o bizim canımız herşeyimiz.............

Aranan Cevap Bu Tarz Bişey Zaten Bu Soruyo Cevap Bulanın Müslümcülüğünden biraz Şüphe Ederim...

Kullanıcı profilini gör
muratix06
Üye
Üye

MesajTarih: 27-Eyl-2011 / 04:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

Yüreğinin Sesini Değil, Müslüm GÜRSES in sesini dinle,Bağlama; Ömrünü Duygularına...! Başkası Niye Iyy , Dinlenirmi O adam , Uykum Geliyo Onu dinlerken Sad( Biz Böylesine Duyğular Beslerken O Kendini Bilmez Kişiliksizler Böyle Düşünüyorlar Çekemiyorlar Abi.. Babaya Tapanda var Ömrünün Sonuna KAdar Dinleyende var.
Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 04-Ekm-2011 / 00:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

adam gibi adam olmaktir.

Üye
Üye

MesajTarih: 04-Ekm-2011 / 00:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

Müslümcülük nedir ? tarifi zor anlatılmaz yaşanır.

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 08-Ekm-2011 / 23:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

duruşuyla edebiyle Kendini bilmektir..

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
ahmet4545
Üye
Üye

Nereden: MANİSA MERKEZ...
MesajTarih: 14-Ekm-2011 / 17:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

hasret rüzgarlarıyla savrulup yagmur duasını soyleyen bılmeden gıdenlere sebesız ayrılık ama alısırım dıyen yuce dag basında benım kaderım deyıp gule gule gıt ama hersey gonlunce olsun dıyen ama hasretın elınden kurtulamayan sen benı ben senı unutamayız dıyen yagmur duasımı ettın dıyıp ısyanlardayım dıyen tanrım benı keske yaratmasaydın sabrım aglıyor deyıp nereden sevdım ozalımı dıyen hayatımı sen mahvettın ıcmesem olmuyor dıyen MÜSLÜMCÜ DENİR

karakartal82
Üye
Üye

MesajTarih: 14-Ekm-2011 / 17:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

ahmet4545 demiş ki:
hasret rüzgarlarıyla savrulup yagmur duasını soyleyen bılmeden gıdenlere sebesız ayrılık ama alısırım dıyen yuce dag basında benım kaderım deyıp gule gule gıt ama hersey gonlunce olsun dıyen ama hasretın elınden kurtulamayan sen benı ben senı unutamayız dıyen yagmur duasımı ettın dıyıp ısyanlardayım dıyen tanrım benı keske yaratmasaydın sabrım aglıyor deyıp nereden sevdım ozalımı dıyen hayatımı sen mahvettın ıcmesem olmuyor dıyen MÜSLÜMCÜ DENİR
harikasın kadeşim çok güzel bir açıklama yapmışsın.
2 dakika sonra eklenen mesaj:
müslümcülük;Hayata Tebessümle Bakmak
Başkalarının Göremediği Şeyleri Görebilmek...tir.
Müslümcülük Ölümle Alay Etmek
Sevme Duygusunu Derinlerde Yaşamaktır.
Kendi İçine Kapanmak Bazen Delicesine Küfür Etmektir
Yapılan Yalnışlara, Kahbeliklere Ve İhanetlere
Bazen Unutmaya Yüz Tutmak,Unutamamaktır.
Müslümcülük Onu Kalbine Yazmak
İçindeki Serseriyi Dışa Vurmaktır.
Bakkal Mahmutun Kızına Gönül Koymaktır
Müslümcülük 15 Çeşit Mezeyi Bir Tutmak
Kadehi Müslümcü Kardeşlerinin Şerefine Kaldırmaktır.
Tanrıdan Yaşama Sebebi İstemek
Şöför Kardeşle Muhabbet Etmektir.
Müslümcülük Bazen Esrarlı Gözleri,
Bazen İsyankar'ı Mırıldanmaktır.
Mezara Girmeye Lüzüm Kalmayacak Kadar Harab Olmak
Tanrı İstemezse Yaprak Düşmeyeceğini Bilmektir.
Ve Dağlarda Kar Olmayı Dilemek
Müslümcülük İki Öpücük Niyetine Değil Taparcasına Sevmek
Müslümcülük Bizi Kimse Ayıramaz Diyebilmektir.
Ve Dertler İnsanı Olmaktır
En Sevdiğin Ve Güvendiğin İnsan
Seni Sırtından Vursada Mutlu Ol Yeter Diyebilmektir.
Müslümcülük Sanat, Müslümcülük Aşk, Müslümcülük İsyandır Bazen
Müslümcülük, Gönüllerde Saf Tutmak, Delikanlı Olmaktır.

Üye
Üye

Nereden: MANİSA MERKEZ...
MesajTarih: 14-Ekm-2011 / 17:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

eywallah abıcım ıcımızden gecenlerı soyleyımkı herkes ıcındekı muslumcugu tarıf edıp kelımelere doksun

muratix06
Üye
Üye

MesajTarih: 15-Ekm-2011 / 00:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: re: cevap: re: re: tartışalım.

Esrarlı Gözlerle Anladık Altın vuruşları . ! Yaşayamadım la Gördük İsyanı Kederi ,
İbadet İle Aşkın Duyğusunu Kavradık , Çığlık İle Anladık Hataları Yanlışları , Babaya Bağlayan Olay budur Sesi ve Şarkı sözlerindeki Mana. Kişiliği Konuşması Haraketlerini de Unutmayalım. Yinede Tarifsiz Kalıyo Müslüm BAba aşkı.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering