Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Belgesel] 5n 1k 28 haziran 2008 Müslüm Gürses Belgeseli
[Belgesel] 5n 1k 28 haziran 2008 Müslüm Gürses Belgeseli

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Belgeseller
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 06-Ağu-2011 / 22:06    Mesaj konusu: [Belgesel] 5n 1k 28 haziran 2008 Müslüm Gürses Belgeseli

Cnn Türk'te Cüneyt Özdemir tarafından hazırlanan 5N 1K adlı programda 24 dakikalık Müslüm Gürses belgeseli.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 07-Ağu-2011 / 03:09    Mesaj konusu: Re: [Belgesel] 5n 1k 28 haziran 2008 Müslüm Gürses Belgeseli

Ellerin dert görmesin benim için önemli bir paylaşımdı saolasın...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 07-Ağu-2011 / 04:01    Mesaj konusu: Re: [Belgesel] 5n 1k 28 haziran 2008 Müslüm Gürses Belgeseli

bende cok tesekkür ederim paylastiginiz icin.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 07-Ağu-2011 / 05:23    Mesaj konusu: Re: [Belgesel] 5n 1k 28 haziran 2008 Müslüm Gürses Belgeseli

ksıa gibi bir belgesel görünse bile aslında çok güzel anlatımlar var herşeyi kapsamış görünümde tabi babanın hayatı çok çok uzundur ama buda kafi,ilk yayınlandığında izlemiştim programı şimdi yeniden izledim ilk günki gibi çok güzel.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 07-Ağu-2011 / 18:28    Mesaj konusu: Re: [Belgesel] 5n 1k 28 haziran 2008 Müslüm Gürses Belgeseli

mustafa sayan üstad da var canlı izlemiştim

Üye
Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 08-Ağu-2011 / 02:12    Mesaj konusu: Re: [Belgesel] 5n 1k 28 haziran 2008 Müslüm Gürses Belgeseli

teşekkür ederiz sayın admin bu belgesel ve bu emekleriniz için

Üye
Üye

MesajTarih: 15-Ağu-2011 / 22:35    Mesaj konusu: Re: [Belgesel] 5n 1k 28 haziran 2008 Müslüm Gürses Belgeseli

Bu Adamın artist ve müslüm diyişini hiç sevmedim orda olsam lafını ve haddini bildirirdim türkiyenin en önemli sanatçısıyla müslüm tarzında konusması edepsizliğiiii ve daha önceden izlemiştim gerçektennnn yüreğimizi titretti güzel anlatmışlar ...
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 18-Ağu-2011 / 18:36    Mesaj konusu: Re: [Belgesel] 5n 1k 28 haziran 2008 Müslüm Gürses Belgeseli

bence mükemmel bi anlatım olmuş ellerine saglık bilal abi...

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering