Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - aşkımız güme gitti(canlı performans)
aşkımız güme gitti(canlı performans)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 24-Tem-2011 / 08:38    Mesaj konusu: aşkımız güme gitti(canlı performans)

trt gap ve arap kanalının canlı yayınladığı programdan özel ve üst düzey bir performans aşkımız güme gitti şarksı.kalitesi gayet iyi şarkıya eko verilmiştir.

aşkımız güme gitti-indir

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 24-Tem-2011 / 18:30    Mesaj konusu: Re: aşkımız güme gitti(canlı performans)

videosunu ben kayıt edip sunmuştum orkestra harika yorum da orta sekerlı sedat ellerine saglık seninde

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 24-Tem-2011 / 21:28    Mesaj konusu: Re: aşkımız güme gitti(canlı performans)

böylesi hareketli hızlı bir parça için bence iyi performanstı daha iyiside olabilridi tabi,seninde eline sağlık baba sultan.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 25-Tem-2011 / 07:02    Mesaj konusu: Re: aşkımız güme gitti(canlı performans)

kardeş ben indiremedim fileserve yada hotfile olsa iniyo ama bu linki indiremedim
Kullanıcı profilini gör
muhammed
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BATMAN
MesajTarih: 25-Tem-2011 / 07:10    Mesaj konusu: Re: aşkımız güme gitti(canlı performans)

İndiremiyoruz, bi baksanız........Teşekkürler

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Tem-2011 / 16:01    Mesaj konusu: Cevap: Re: aşkımız güme gitti(canlı performans)

clgnsedat demiş ki:
böylesi hareketli hızlı bir parça için bence iyi performanstı daha iyiside olabilridi tabi,seninde eline sağlık baba sultan.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 27-Tem-2011 / 14:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: aşkımız güme gitti(canlı performans)

Neden bilmiyorum? 3 gündür uğraşıyorum ama indiremedim yinede paylaşım için saol Sedat gardaş...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 27-Tem-2011 / 17:58    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: aşkımız güme gitti(canlı performans)

affetmem_seni65 demiş ki:
Neden bilmiyorum? 3 gündür uğraşıyorum ama indiremedim yinede paylaşım için saol Sedat gardaş...

aşkımız güme gitti-indir

arkadaşlar kusura bakmayın dosyam.netin yeni sürümünü ilk kez ekledim bende eskisi daha iyidi onuda bulamadım,şimdi vermiş olduğum link sağlam 25 saniye doltuktan sonra tıklayıp indirebilrisiniz

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 27-Tem-2011 / 18:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: aşkımız güme gitti(canlı performan

Emeğine sağlık saolasın...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 01-Ağu-2011 / 14:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: aşkımız güme gitti(canlı performan

ellerine saglık sedat abi eyvallah...

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering