Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Baba SibelCanlı gecelerdeydi
Müslüm Baba SibelCanlı gecelerdeydi

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 18-Tem-2011 / 08:51    Mesaj konusu: Müslüm Baba SibelCanlı gecelerdeydi

Pazar akşamı Show tvde yayınlanan programda Müslüm Baba'mızla birlikte Şevval Sam'da Sibel Canın konuğuydu. Müslüm Baba'mız Sezen Aksu şarkısı olan Vazgeçtim adlı eserle ve her zaman olduğu gibi o müthiş canlı performansı ile programa start verdi ve Sibel Can'ı ağlattı. Gerçekten Sibel Can Müslüm Baba'mıza ne kadar kıymet verdiğini saygısı ve sevgisiyle birkez daha ortaya koydu. Burda dikkat çekmek istediğim ve bu konuyu açmama neden olan Müslüm Baba'nın canlı performansını izleyip dinledikten sonra Şevval Sam ve Sibel Can gibi iki değerli sanatçımızın bile sesleri bana çok çiğ ve amatör geldi yani söylemek istediğim Kurban olduğum Allah ne güzel bir yetenek vermiş Müslüm Baba'mıza hani derlerya özenmiş yaratmış tamda Müslüm Baba için söylenmiş bir söz... Video ekleyemediğim için Sevgili Admin'den veya başka bir Müslümcü Gardaşımdan eklemesini bekliyorum. Saygılar...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 18-Tem-2011 / 09:32    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba SibelCanlı gecelerdeydi

Kardeş sanırım geçen yılki programın tekrarını yayımlamışlar bu konu'dan kontrol edebilirsin.

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18-Tem-2011 / 10:32    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba SibelCanlı gecelerdeydi

Admin demiş ki:
Kardeş sanırım geçen yılki programın tekrarını yayımlamışlar bu konu'dan kontrol edebilirsin.

Olabilir pek fazla tv ile aram yok. Müslüm Babanın heyacanından dikkat etmemişim programın tekrar olduğuna. Eğer program eskiyse konununda bi önemi yok demekki bu konuyu kaldırabilirsin sevgili Admin...

Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 18-Tem-2011 / 14:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba SibelCanlı gecelerdeydi

Evet tekrarını yayınladılar ama iyi oldu. Kayıt yaptım, yakında siteye eklerim.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 19-Tem-2011 / 07:49    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Müslüm Baba SibelCanlı gecelerdeydi

Rahmi06 demiş ki:
Evet tekrarını yayınladılar ama iyi oldu. Kayıt yaptım, yakında siteye eklerim.

İyi olur abi, gerçekten güzel programdı. İzleyemeyenler için videoları bekliyoruz...

Kullanıcı profilini gör
muhammed
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BATMAN
MesajTarih: 19-Tem-2011 / 12:57    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Baba SibelCanlı gecelerdeydi

affetmem_seni65 demiş ki:
Pazar akşamı Show tvde yayınlanan programda Müslüm Baba'mızla birlikte Şevval Sam'da Sibel Canın konuğuydu. Müslüm Baba'mız Sezen Aksu şarkısı olan Vazgeçtim adlı eserle ve her zaman olduğu gibi o müthiş canlı performansı ile programa start verdi ve Sibel Can'ı ağlattı. Gerçekten Sibel Can Müslüm Baba'mıza ne kadar kıymet verdiğini saygısı ve sevgisiyle birkez daha ortaya koydu. Burda dikkat çekmek istediğim ve bu konuyu açmama neden olan Müslüm Baba'nın canlı performansını izleyip dinledikten sonra Şevval Sam ve Sibel Can gibi iki değerli sanatçımızın bile sesleri bana çok çiğ ve amatör geldi yani söylemek istediğim Kurban olduğum Allah ne güzel bir yetenek vermiş Müslüm Baba'mıza hani derlerya özenmiş yaratmış tamda Müslüm Baba için söylenmiş bir söz... Video ekleyemediğim için Sevgili Admin'den veya başka bir Müslümcü Gardaşımdan eklemesini bekliyorum. Saygılar...

Aynen katılıyorum.........

Üye
Üye

MesajTarih: 21-Tem-2011 / 19:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba SibelCanlı gecelerdeydi

Program canlı değildi ama müslüm baba çok canlı söyledi...
Kullanıcı profilini gör
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 24-Tem-2011 / 15:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Baba SibelCanlı gecelerdeydi

Tek Kelimeyle Mükemmeldi Smile

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering