Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından görüntüler
Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından görüntüler

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Tv Görüntüleri
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 30-Hzr-2011 / 19:53    Mesaj konusu: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından görüntüler

Müslüm Gürses ve Yunus Bülbül Adnan Oktar'ın programına konuk oldu.
Programın başından beri 33 dk'lık görüntüsü.

Adnan Oktar'ın Müslüm Gürses ile ilgili düşünceleri ve Müsüm Gürses Mahşer günü kalk deyince adlı kasideyi okuyor.

Müslüm Gürses ve Adnan Oktar'ın Müzik sektörüyle ilgili yorumları:

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
2 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 30-Hzr-2011 / 20:44    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından görünt

Paylaşım için saol Admin ama bu konu zaten vardı oraya eklesen belkide daha iyi olurdu. Böyle olunca iki aynı konuya yorum yapacak kelime bulamıyor insan Smile

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 30-Hzr-2011 / 22:35    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından görünt

kayıt etmiştim fena olmadı....

Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 30-Hzr-2011 / 23:36    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından görünt

Çok sağolasın abi Paylaşım için . Mahşer günü kalk deyince Parçasını Resmen İlahi Gibi okumuş..
22 dakika sonra eklenen mesaj:
3cü Part taki Video sanırsam Very Happy 15.12 - 15.16 Baba Niye öle bakıyo Yunus Abiye Sus Manasında Bişeymi Diyor Acaba yorumları Bekliyorum.. ?
Kullanıcı profilini gör
Muslumcu22
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Müslümcü Tarikatından
MesajTarih: 01-Tem-2011 / 02:48    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından görünt

babanın arabesk gırtlağı hala prüzsüz dikkatlice mahşer günü şarkısını okurken dinleyin baba kesinlikle arabesk e dönmeli saygılar.Paylaşım için tşk

Bütün Duygularım Ağır Yaralı"

Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 01-Tem-2011 / 05:03    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından görünt

eyvallah bilal abi ben işten geldigim an pcyi açıp siteye göz attım hemen haberi duyunca kardeşimizin verdigi linki tıkladım 15 20 dkka seyrettikten sonra bitişe geçtiler baya şey kaçırmışım sayende tekrar izleme şansım oldu eyvallah....

Üye
Üye

MesajTarih: 01-Tem-2011 / 22:30    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından görünt

Mahşer Günü Kalk deyince babanın eski ibo show programında söylediği düet te iyidir ibo hayranca izlediydi canlı yayın yıkılmıstı youtebeda var babanın 1994-95 zamanları... Ama gerçekten yürekten bir şarkıdır baba her zaman babadır...
47 saniye sonra eklenen mesaj:
Ben izleyemiyorum yanlız admin...
Kullanıcı profilini gör
ADANALl
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 04-Tem-2011 / 00:28    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından gör

eline saglık bilal izledik sayende ben denk gelmemiştim buna o adam ne iş ya maşalla maşalla hiç olmadı bence

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 04-Tem-2011 / 16:34    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından gör

ADANALl demiş ki:
eline saglık bilal izledik sayende ben denk gelmemiştim buna o adam ne iş ya maşalla maşalla hiç olmadı bence

Müslümcü gardaşım sonuçta Müslüman bir toplumuz bende Babayı dinleyip çok fazla çoştuğumda veya beğendiğim, hayranlık duyduğum birşey gördüğümde, şirin bir çocuk, araba, motor v.s Maşallah diyorum. İşte burdaki Maşallahta hayranlık ifadesidir. Maşallah Allahın isimlerinden olduğu gibi nazar değmemesi içinde kullanılan bir sözcüktür. Kısacası çok doğal bir söz söylemiş. Saygılar...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 04-Tem-2011 / 18:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından

bende bu programı izleyemeyenlerdendim çok iyi oldu,sunucunun babaya olan hayranlığı vede çok samimi çok güzel sözlerde vede dilekrlerde bulunamsı çok güzeldi çok doğru söyledi,ayrıca sen nerdesin ben nerdeyim şarkısına eşlik etmemeside dikkat çekiciydi.müslüm gürses çok değerl ibir sanatçı birdaha gelmez sözleri çok doğru değerini bilmek lazım.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 05-Tem-2011 / 01:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar programından

şarkı yalancı deilmiydi sedat o kasetten?

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 05-Tem-2011 / 11:13    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar progr

xmen demiş ki:
şarkı yalancı deilmiydi sedat o kasetten?

yalancıydı ama okumak istemedi bilerek sanki bişielre kızıgın gibiydi bana öle geldi.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 05-Tem-2011 / 12:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar p

hatırlamadı desek daha dogru olur bence:)....

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 05-Tem-2011 / 15:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar p

valla sanmıyorum mehmet insan kendi okuduğu şarkıyı hatırlamazmı hele birde çalıyorsa duyduğu halde eşlik etmedi konuşurken sorsalarda hatırlamasa anlarımda,birde şarkı çok esk ibi şark ıdeği lyani.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 07-Tem-2011 / 14:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar p

Emegine SağLık Abicim .

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 21-Ağu-2011 / 06:40    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Müslüm Gürses 29 Haziran Adnan oktar p

video kayıtları için saolasın bilal abi izlemedigim bi programdı saolasın....

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering