Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Yanarım Albümü Yedek Parça Mutlu Ol Yeter 2003
Yanarım Albümü Yedek Parça Mutlu Ol Yeter 2003

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
buadam
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Hzr-2011 / 18:49    Mesaj konusu: Yanarım Albümü Yedek Parça Mutlu Ol Yeter 2003

http://hotfile.com/dl/121329105/005e535/mslm_grses_-_01_-_mutlu_ol_yeter.mp3.html
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 20-Hzr-2011 / 17:53    Mesaj konusu: re: yanarım albümü yedek parça mutlu ol yeter 2003

Bu parça Yanarım albümü yedeği değil. Şu an işte olduğum için hangi albümde olduğunu hatırlamadığımdan yazamadım.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
buadam
Üye
Üye

MesajTarih: 20-Hzr-2011 / 18:03    Mesaj konusu: Cevap: Yanarım Albümü Yedek Parça Mutlu Ol Yeter 2003

yanarım albümünün yedeğidir,burhan bayar bu parçayı alıp,2004 yılında
1-mutlu ol yeret,2-itirazım var,3-olmadı yar,4-tanrı istemezse,5-ölüyorum kederimden,6-hasret rüzgarları,7-isyanım var,8-anlatamadım,9-boş hayaller,10-kalbini mahşere götür parçalarını içeren babadan seçmeler adında korsan albüm çıkarmıştır.bu albümde mutlu ol yeter harcicindeki şarkılar,tamamıyla eski parçalırıdır,müzikleri biraz değiştirilmiş,ama mutlu ol yeter yenidir.
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 20-Hzr-2011 / 20:10    Mesaj konusu: Cevap: Yanarım Albümü Yedek Parça Mutlu Ol Yeter 2003

bahsedilen albumun resmini eklemek istedim bilmeyen arkadaşlar için,bu album malesef çok saçma olmuş hem yeni okuma hemde eski okuma şarkılar mevcut, müziklerlede oynanmış,hele anlatamadım şarkısı hiç olmamış yılların ekol şarkısını bir anda para kazanmak isteyen firmalar katliyam etmiş bi nevi üzülüyorum, böle bir album yapılıyorsa hepsi yeni okuma olması lazım ama ellerinde bi albumluk yeni okuma şarkı bulamayınca böle bir yola başvuruluyor demekki.yedek olayına gelince rahmi abinin demek istediğini anladım klasiklerin yedeği demek istedi sanırım,ama okumadanda anlaşılıyorki klasiklerin değil bu konuda net bilgim yok fakat yanarıma lbumu olma ihtimali yüksek görünüyor.

seçmeler.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  78.79 KB
 İzleme:  3407 kere

seçmeler.JPG

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 21-Hzr-2011 / 00:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: Yanarım Albümü Yedek Parça Mutlu Ol Yeter 2003

sedat abi benim bi cümlem var her şeyin orjinali en güzelidir paylaşım için teşekkürler abi.... dedigin gibi eskilerle oynamışlar

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering