Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri
1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Korsan Albümler ve Orjinal Albümleri Tartışma Alanı
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 03-May-2011 / 23:21    Mesaj konusu: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

1986 tarihinden bu güne kadar çıkan Mü-yap arşivinde kayıtlı Albüm adı, formatı, yapımcı firma, numarası ve tarih bilgileri.
bu kaset korsan, bu kaset orjinal tartışmasına son.

Dosya Ektedir.

Not: Dosyayı açmanız için Excel bilgisayarınızda yüklü olmalıdır.

Albüm_Bilgi.zip
 Açıklama:
Albüm Bilgileri

İndir
 Dosya adı:  Albüm_Bilgi.zip
 Dosya Boyutu:  8.55 KB
 İndirme:  791 kere

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
5 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 04-May-2011 / 00:02    Mesaj konusu: Re: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

sagolasın rahmı abı harıka...............

Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 05-May-2011 / 19:09    Mesaj konusu: Re: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

Eyvallah Mehmet. 59 kişi indirmiş dosyayı cevap yazan bir sensin. Smile

Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 06-May-2011 / 01:32    Mesaj konusu: Re: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

Abi yüreğine sağlık güzel bir paylaşım tşk. Bazı tereddütlerim vardı o yüzden gecikti msj... Saygılar.
3 dakika sonra eklenen mesaj:
Bu arada bu msj benim için özel çünkü plaka yani 65 nci msj Smile Tekrar saygılar.

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 06-May-2011 / 01:43    Mesaj konusu: Re: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

saolasın rahmi abi bilgiler için teşekkürler..

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 06-May-2011 / 02:27    Mesaj konusu: Cevap: Re: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

Tüm sanatçıları listelemişti Mü-yap sanırım ayıklamışsın, güzel olmuş eline sağlık.

Rahmi06 demiş ki:

Tüketici toplumu Smile

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-May-2011 / 06:18    Mesaj konusu: Cevap: Re: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

Rahmi06 demiş ki:

bu kadar ugraşmışşsın abi iki kelime yazmışım çokmu tekrardan teşekkür ederim abime

Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 06-May-2011 / 20:43    Mesaj konusu: Cevap: Re: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

Admin demiş ki:
Tüm sanatçıları listelemişti Mü-yap sanırım ayıklamışsın, güzel olmuş eline sağlık.

Evet Bilal, Sadece Müslüm GÜRSES albümlerini ayıkladım.

Kullanıcı profilini gör
oguzhansis
Üye
Üye

Nereden: Ağlatan Yıllar
MesajTarih: 09-May-2011 / 01:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

eyw saolasın abi eline sağlık
Kullanıcı profilini gör
babuba
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 09-May-2011 / 20:03    Mesaj konusu: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

Rahmi06 demiş ki:
1986 tarihinden bu güne kadar çıkan Mü-yap arşivinde kayıtlı Albüm adı, formatı, yapımcı firma, numarası ve tarih bilgileri.
bu kaset korsan, bu kaset orjinal tartışmasına son.

Dosya Ektedir.

Not: Dosyayı açmanız için Excel bilgisayarınızda yüklü olmalıdır.

Kardeş Eline Saglık Sen Bu Dosyanın Tam Olduguna Eminmisin...Sence Dogrumu Bilgiler?

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 10-May-2011 / 01:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

ilginç olan albumler var mesela korsan olupta müyapta kayıtlı olan albümler dikkat çekici.

Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 12-May-2011 / 23:50    Mesaj konusu: Re: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

Bizim korsan diye adlandırdığımız albümler, ya firma kapanmış telif haklarını başka bir firma almış, ya da firmanın ismi değişmiş. Mü-Yap bu albümlerin korsan olmadığını onaylıyor. babuba arkadaşım Mü-Yap sitesinden indirdim, listede bütün sanatçıların 1986 yılından sonra çıkan albümlerinin listesi vardı, ben sadece Müslüm GÜRSES'in albümlerini seçtim.

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-May-2011 / 02:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

müyap öyle diyorsa doğrudur yalan iş yapcak halleri yok var yani bildikelriki öyle diyorlar.mesela uzaydan çıkan tanrı isteemsse kaseti özlem bastı kasetini yılar önce vede son z amanlrda cdsini bastı oluyor yani böle şeyler.

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 13-May-2011 / 21:07    Mesaj konusu: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

Rahmi Kardeşim O zaman Biliyoruzki Bunların Çogu Yanlış Bilgiler Senin Başlıkta Şöyle Yazman Gerekliydi Çogu Kasedin Telif Hakkı Başka Firmaya Verilmiştir. Aslı Bunlar Degildir Yazman Gerekliydi Başlıkta Korsan Orjınal Davası Son Degil Dememen Laımdı Tabii Bu Benim Görüşüm Diger Kardeşlerimiz Bu Dosyayla Yola Çıkacaklar O Zaman

Mesela Örnek

Müslüm Gürses-Gitme 1986 (Elenor Müzik)

Müslüm Gürses-Hüzünlü Günler 1987 (Disco Plak)

Müslüm Gürses-Maziden Bir Demet 1988 (Sedef Plak)

Bunun Gibi Örnekler

İkincisi Müslüm Gürsesin Onayı Olmadan Elenor Firmasından Çıkan Albümlerde Var Korsanmıdır Hayır Birebir Orjınal Hangileri.

Müslüm Gürses-Meyhaneci-Kirik Sazim 1991 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslüm Gürses-Arkadasim 1999 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslüm Gürses-Garipler 1999 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslüm Gürses-Zavallim 2000 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslümce Türküler 2001 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslüm Gürses-Sadece 2001 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 13-May-2011 / 23:45    Mesaj konusu: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

babuba demiş ki:
Rahmi Kardeşim O zaman Biliyoruzki Bunların Çogu Yanlış Bilgiler Senin Başlıkta Şöyle Yazman Gerekliydi Çogu Kasedin Telif Hakkı Başka Firmaya Verilmiştir. Aslı Bunlar Degildir Yazman Gerekliydi Başlıkta Korsan Orjınal Davası Son Degil Dememen Laımdı Tabii Bu Benim Görüşüm Diger Kardeşlerimiz Bu Dosyayla Yola Çıkacaklar O Zaman

Mesela Örnek

Müslüm Gürses-Gitme 1986 (Elenor Müzik)

Müslüm Gürses-Hüzünlü Günler 1987 (Disco Plak)

Müslüm Gürses-Maziden Bir Demet 1988 (Sedef Plak)

Bunun Gibi Örnekler

İkincisi Müslüm Gürsesin Onayı Olmadan Elenor Firmasından Çıkan Albümlerde Var Korsanmıdır Hayır Birebir Orjınal Hangileri.

Müslüm Gürses-Meyhaneci-Kirik Sazim 1991 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslüm Gürses-Arkadasim 1999 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslüm Gürses-Garipler 1999 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslüm Gürses-Zavallim 2000 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslümce Türküler 2001 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslüm Gürses-Sadece 2001 (Elenor Müzik)(Gürses’in onayi yoktur)

Müslüm GÜRSES, Elenor plak'a okuduğu eserlerin telif hakları sanatçıya değil, müzik firmasına aittir. Müslüm GÜRSES, stüdyoya girip okuduğu parçaların parasını zaten almıştır. Müslüm GÜRSES stüdyoya girmiş 15 adet parça okumuş. Okunan parçaların tamamı bir albüme konmamış, daha sonra başka bir albüm adı altında basılmış. Bizde bu parçalara yedek parçalar diyoruz. Gürses'in onayı yok demişsin, yanında olmadığımız için bilemeyiz, onayı varmı yokmu.

Bu bilgiler Mü-Yap'ın bilgileri. Korsan diye adlandırılan albümler Mü-Yap'tan habersiz basılan albümlerdir. Bizler Korsan, orjinal diye yanlış ayırım yapmışız. 1. baskı, 2. baskı veya 3. baskı olarak adlandırmalıyız. Korsan veya orjinal baskı diye değil.

Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 14-May-2011 / 22:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

Gözüme Çarpan Bi Kaç Merak Ettiğim Şey Var Tabikide
Aldatılanlar Bildiğimiz Kadarıyla 88 albümü müyapda 89 yazıyo
ayrıca elenor plak diye kayıtlı vede bendeki kasette 93 yazıyo
diğerlerini detaylı incelemek gerekli
Emeğine sAğlık Rahmi Abi

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 15-May-2011 / 20:12    Mesaj konusu: Re: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

sendeki cam baskı kaset ise 93 yazıyor olabilir fatih kardeşim,özbirden çıkan ilk baskı 88 yılında çıkmıştır kasetin üzerinde yazar elinde olanlar bilir,elenor daha sonra bastığı için elenorun bastığı 89 olması normaldir, özbirden çıkan albumde a yüzünden 5 b yüzünde 4 şarkı vardır elenorda ise toplam 10 şarkı vardır, diğer konuya gelince müslüm gürsesin zavallım sadece arkadaşım müslümce türküler kırık sazım gibi albumlerin telif hakları ödenmiştir albumlerde bütün söz vede besteler belirtilmiştir.ödemediği taktirde bunları belirtemez,maziden bir demet albumu aziz plk orjinal firmadır sedef korsandır,sedef söz vede bestecileri zaten albumde belirtmemiştir.yasal değildir.ayrıca 87 yılındna itibaren çıkmış olan kasetlerin hepsinde kaset çıkış tarihleri vardır,87 öncesinde ise hiç bir kasetin çıkış tarihi yoktur bu önemli bir nokta dikkat edilmesi gereken.

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 16-May-2011 / 05:35    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgile

clgnsedat demiş ki:
sendeki cam baskı kaset ise 93 yazıyor olabilir fatih kardeşim,özbirden çıkan ilk baskı 88 yılında çıkmıştır kasetin üzerinde yazar elinde olanlar bilir,elenor daha sonra bastığı için elenorun bastığı 89 olması normaldir, özbirden çıkan albumde a yüzünden 5 b yüzünde 4 şarkı vardır elenorda ise toplam 10 şarkı vardır, diğer konuya gelince müslüm gürsesin zavallım sadece arkadaşım müslümce türküler kırık sazım gibi albumlerin telif hakları ödenmiştir albumlerde bütün söz vede besteler belirtilmiştir.ödemediği taktirde bunları belirtemez,maziden bir demet albumu aziz plk orjinal firmadır sedef korsandır,sedef söz vede bestecileri zaten albumde belirtmemiştir.yasal değildir.ayrıca 87 yılındna itibaren çıkmış olan kasetlerin hepsinde kaset çıkış tarihleri vardır,87 öncesinde ise hiç bir kasetin çıkış tarihi yoktur bu önemli bir nokta dikkat edilmesi gereken.

Kardeş Kim Demiş 87 Yılından Öncesi Çıkış Tarihi Yok Diye O Zaman Benim 86 yılında Aldıgım Gitme Kaseti Korsan Baskı..

87 çıkışlı Gitme Orjınal Baskı .........

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

MesajTarih: 18-May-2011 / 15:56    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgile

clgnsedat demiş ki:

Sedat, Elenordan çıkan Aldatılanlar albümündede 9 şarkı var.

Aldatilanlar.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  57.63 KB
 İzleme:  16266 kere

Aldatilanlar.jpg

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 18-May-2011 / 18:58    Mesaj konusu: Cevap: 1986 dan bu güne kadar çıkan albüm bilgileri

bendeki albumde özbirde 9 şarkı elenordan çıkan albumde ise 10 şark ıvar ikinci baskı olabilir elnordan çıkan bendeki,ayrıca dediğim gibi kasetlerin çıkış tarihleri 87 den itibarenyazmakta kasetlerin üstünde bendeki gitme kasetinde her hangi bir çıkış tarihi yazmamakta buda demektirki 86da basılmış 87dede aynı baskı devam etmiştir. müslüm gürsesin 87den önceki bütün orjinal ilk baskı kasetlerine bakın hiç birinde çıkış tarihi yoktur.
14 dakika sonra eklenen mesaj:
bendeki ilk baskıda kasetin çıkış tarihi yoktur resimdede görüldüğü gibi.
6 dakika sonra eklenen mesaj:
gözden kaçırdığım bir noktayı tespit ettim bende iki tane ilk basım gitme kaseti mevcut birinde tarih yazmyor bu eklediğim resimde ise 86 yazıyor üst ksımda bende buna şimdi şahid oldum diğer kasetlerin hepsine baktım hiç birinde tarih yok demek oluyorki b ukset 86da basılmış.
7 dakika sonra eklenen mesaj:
bu resimde biraz daha belli oluyor.

S7302130.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  81.74 KB
 İzleme:  16272 kere

S7302130.JPG

S7302128.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  52.5 KB
 İzleme:  16276 kere

S7302128.JPG

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering