Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Baba giysi
Müslüm Baba giysi

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
Kadeh_Kiran
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 24-Nis-2011 / 09:01    Mesaj konusu: Müslüm Baba giysi

slm müslümdaslar,

cogu insan sevdiklerinin kisa kollulariyla dolasir, bende onlardanim. benim babadan 1 tane kisa kollum var, cok fena birsey fotosunu atcam biraz sürer ama. sizlerde varmi, varsa göstermek isteyen varsa buyrun.

ayrica hic Müslüm Gürses'den kaliteli kiyafet satan bir internet sitesi varmi? benimkini ben kendim yaptirdim ama cok fena oldu Very Happy

slmlar
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
arabeskci_ahmet
Üye
Üye

Nereden: TurgutLu/Manisa
MesajTarih: 01-May-2011 / 21:57    Mesaj konusu: Re: Müslüm Baba giysi

AsLında düşündüğün zaman güzeL,iLginç bir konu açmışsın kardes,vaLLa bende yok ama güzeL fikir bende yaptırmayı düşünüyorum şimdi..

Ya$amak Ne sevmek ne Hepsini unutmuşum...
Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 02-May-2011 / 18:56    Mesaj konusu: Re: Müslüm Baba giysi

Fazla değil birkaç ay önce siteden tekstilci bir arkadaş bu konuya değinmişti Baba'ya doğum gününde kendi tasarladıkları bir Baba atkı üretip hediye edeceklerini söylemişti bizde destek için hazır olduğumuzu belirttik ama daha sonra ses seda kesildi. Mesela benim halamoğlunda güzel bir Baba tişört var önünde kocaman Baba çizimli bir resim çok güzel böyle şeyler olursa bizde destek veririz...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering