Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - baba aşkı biter mi?
baba aşkı biter mi?

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 15-Şub-2011 / 00:04    Mesaj konusu: baba aşkı biter mi?

değerli müslümcüler benım anlayamadıgım bır konuyu sızınle paylaşmak ıstıyorum. ben muslum gursesın m sini bilmezken etrafımda bir suru muslum baba aşığı ınsanlar vardı sureklı dınlerlerdı. o zmanlar yaş 18-19 şimdi 26 hala gorusurum kendılerıyle hıcbırı babayı dınlemıyor simdi her hafta harclıgını babanın albumlerıne yatıran o ınsanlar sımdı dınlemıyor bıle bunun nedenı ne acaba ?? benım sahsi dusuncem ozenerek bır seyler yaptıklarından olsa gerek ozentıyle basladıkları ıcın sanırım dınlemıyorlar muslum babayı ben kendım keşfettim:)(keşfedilmeyecek gibi de değil hani:) eywallah...

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
muratix06
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 15-Şub-2011 / 04:27    Mesaj konusu: Re: baba aşkı biter mi?

Güzel bir konuya Deginmişsin Özentilik diyorsun Olabilir Bence hani ister istemez iş olacak güc olacak kendi ailen olacak Cocuk mocuk Zamanla Oda Biter beLki nerden bilebilirsin Ama özentilikde Olsa baya Güzel Özenti
Kullanıcı profilini gör
oguzhansis
Üye
Üye

Nereden: Ağlatan Yıllar
MesajTarih: 15-Şub-2011 / 20:34    Mesaj konusu: Re: baba aşkı biter mi?

baba aşkı hiç bir zaman bitmez bence
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 16-Şub-2011 / 06:02    Mesaj konusu: Cevap: Re: baba aşkı biter mi?

oguzhansis demiş ki:
baba aşkı hiç bir zaman bitmez bence

bizim ıcın oyle ama bıtırenler var bunun nedenı ne dıye sormustum??

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 18-Şub-2011 / 17:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: baba aşkı biter mi?

Herkezin Şahsi Görüşü Tabikide Ben ŞAhit Oldum
Kız Arkadaşı Müzlüm Gürses Dinlemesini İstemediği için Dinlemeyi bırakan insan gördüm
Kim Ne Yapmak İsterse Özgürdür...
Benim ŞAhsi Görüşüm Gittiği YEre Kadar Dİnlemeye Devam..

Dertlere Boşverip Yaşamalasın

Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 18-Şub-2011 / 19:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: baba aşkı biter mi?

haklısın fatih can baba aşkı bitmez valla ben yaşlansam bile dinlerim hiçte sıkılmadan kız mevzusuna gelince hacı kız dedigin ayak uydurmasını bilecek eger bilmiyosa sanada banada saygısı yoktur müzik özgürdür kardeş babadan vazgeçemem gerçek bu eyvallah..

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 18-Şub-2011 / 22:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: baba aşkı biter mi?

gönülden dinlenirse baba aşkı bitmez bence
Kullanıcı profilini gör
abdi

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 19-Şub-2011 / 07:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: baba aşkı biter mi?

dilerim bu ask sonsuza dek sürer.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 19-Şub-2011 / 20:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: baba aşkı biter mi?

Ömür bitse yol bitmez BABA aşkı tükenmez...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
arabeskci_ahmet
Üye
Üye

Nereden: TurgutLu/Manisa
MesajTarih: 19-Şub-2011 / 23:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: baba aşkı biter mi?

vaLa önceLikLe süper bi konuya değimiş kardes..Benim 30 yaşında arkadaş gibi konuştuğum muhabbet ettiğim bi abi vardı eski müslümcüLerden yani müsLüm BaBa'nın adı geçse yüzü hemen güLüyodu.tabi adam zaman geçti evLendi çocuğu fLn oLdu.yani anLıcan omzuna çok ağır yük bindi şimdi bazen denk geLdiğimiz zaman konuşuyoruzda ben müslümden açtığım zaman konuyu dediği tek keLime şu''herşey gençLikte oLuyo abim yarın bir gün sende evLenip omzuna yük bindiği zaman sende ne demek istediğimi anLarsın ''dedi..yani demek istediğim hepsi için geçerLi değiL tabide belli bir süre sonra vakit ayıramam yada başka şeyLeri düşünmeye yöneLiyo insan..yani adam müslümün geLecek yıLki aLbümünü değiLde geLecek yıLki evin kirasına ne kadar zam geLceğini düşünüyo..Bu benim tabi kendi düşüncem.

''karanLıkLar üLkesindeyim ışıkLarım hep sende kaLmış''
Kullanıcı profilini gör
mahsunkul_05
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 19-Şub-2011 / 23:35    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: baba aşkı biter mi?

baros1905 demiş ki:
vaLa önceLikLe süper bi konuya değimiş kardes..Benim 30 yaşında arkadaş gibi konuştuğum muhabbet ettiğim bi abi vardı eski müslümcüLerden yani müsLüm BaBa'nın adı geçse yüzü hemen güLüyodu.tabi adam zaman geçti evLendi çocuğu fLn oLdu.yani anLıcan omzuna çok ağır yük bindi şimdi bazen denk geLdiğimiz zaman konuşuyoruzda ben müslümden açtığım zaman konuyu dediği tek keLime şu''herşey gençLikte oLuyo abim yarın bir gün sende evLenip omzuna yük bindiği zaman sende ne demek istediğimi anLarsın ''dedi..yani demek istediğim hepsi için geçerLi değiL tabide belli bir süre sonra vakit ayıramam yada başka şeyLeri düşünmeye yöneLiyo insan..yani adam müslümün geLecek yıLki aLbümünü değiLde geLecek yıLki evin kirasına ne kadar zam geLceğini düşünüyo..Bu benim tabi kendi düşüncem.

''karanLıkLar üLkesindeyim ışıkLarım hep sende kaLmış''

doğru söylüyosn usta
Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 20-Şub-2011 / 00:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: baba aşkı biter mi?

Tüm Müslümcü gardaşlarıma sesleniyorum! Sizin bahsettiğiniz mevzu Baba aşkıyla ilgili değil ortam ve alemlerle ilgili. Evlenip çoluk cocuğa karışınca aleme ayıracak vakti ve parası olmuyor insanın. Doğal olarak ortam olmayınca Babayıda dinlemiyorlar tabi o insanlara MÜSLÜMCÜ diyemeyiz gençlik hevesiyle ortamında etkisinde kalıp Müslüm babayı dinlemeyi seven kimseler diyebiliriz ancak. Ona bakılırsa genç olup Babayı dinlemeyen yoktur hemen hemen benim düşüncemde bu... Tüm gardaşlarıma saygılar.

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
delidumrul
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: istanbul
MesajTarih: 07-Nis-2011 / 00:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: baba aşkı biter mi?

kesinlikle bitmez mezara kadar yolu var
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering