Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - "Yalan Dünya" [2010] albümü tanıtım parçaları.
"Yalan Dünya" [2010] albümü tanıtım parçaları.

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 05-Ksm-2010 / 00:04    Mesaj konusu: "Yalan Dünya" [2010] albümü tanıtım parçaları.

8 Kasım 2010 tarihinde satışa sunulacak Müslüm Gürses'in Yalan Dünya isimli albümünden 29 saniyelik tanıtım parçaları.

Forum albüm bilgisine ulaşmak için tıklayınız.
Baba Ansiklopedi albüm bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.
Müslüm Gürses dinle bölümünde tüm şarkılara ulaşmak için tıklayınız.

Yalan Dünya

Sessiz Gemi

Flu Gibi

Sigara

Mucize

İşte gidiyorum çeşmi siyahım

Yazmalı Gelin

Bu başımda bu sevda nedir

Belalım

Mühür Gözlüm

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!

En son Admin tarafından 07-Ksm-2010 / 22:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
4 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 07-Ksm-2010 / 01:28    Mesaj konusu: Re: "Yalan Dünya" [2010] albümü tanıtım parçaları.

bukadar ugrasmısın admın ınsan bır yorum yazar ellerıne saglık güzel paylaşım

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 07-Ksm-2010 / 02:06    Mesaj konusu: Re: "Yalan Dünya" [2010] albümü tanıtım parçaları.

en güzeli mühür gözlüm .! bnce Wink

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 07-Ksm-2010 / 02:08    Mesaj konusu: Re: "Yalan Dünya" [2010] albümü tanıtım parçaları.

Admin arkadaş emeğine sağlık. teşekkür ederiz...
Kullanıcı profilini gör
abdi
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: berlin-gaziantep
MesajTarih: 07-Ksm-2010 / 07:24    Mesaj konusu: Re: "Yalan Dünya" [2010] albümü tanıtım parçaları.

emek verdigin icin tesekkürler admin bilal kardes.

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 07-Ksm-2010 / 09:46    Mesaj konusu: Re: "Yalan Dünya" [2010] albümü tanıtım parçaları.

cok güzel bir servis ediliş teşekkur ederiz admin kolaylıklar olsun güzel bir albüm her eve lazım eywallah...

Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 07-Ksm-2010 / 21:07    Mesaj konusu: Re: "Yalan Dünya" [2010] albümü tanıtım parçaları.

yine sıradışı fevkalede bir albüm olmuş bence. yine sanatçılığını konuşturmuş ve böylece senfoni albümününde kralını yaparım demiştir.

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering