Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - şok şok müslüm baba duman konseri ayın 25 de adanada
şok şok müslüm baba duman konseri ayın 25 de adanada

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 22-Ekm-2010 / 01:51    Mesaj konusu: şok şok müslüm baba duman konseri ayın 25 de adanada

işte beklenen oldu müslüm gürses ve duman gurubu ayın 25 de adana da bereber konsere gelıyorlar uzun bir aradan sonra baba adanada oley

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 22-Ekm-2010 / 05:45    Mesaj konusu: Re: şok şok müslüm baba duman konseri ayın 25 de adanada

hayırlısı mehmet,kayıtları beklerim.

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 22-Ekm-2010 / 16:47    Mesaj konusu: Cevap: Re: şok şok müslüm baba duman konseri ayın 25 de adan

clgnsedat demiş ki:
hayırlısı mehmet,kayıtları beklerim.

Aynen Katılıyorum Abi

Kullanıcı profilini gör
ADANALl
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 23-Ekm-2010 / 01:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: şok şok müslüm baba duman konseri ayın 25 de

gidemezsek beraber kızma bana mehmet sanırım cukurova unıversıtesınde olacak konser

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: adana
MesajTarih: 25-Ekm-2010 / 00:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: şok şok müslüm baba duman konseri ayın 25 de

babanın geleceği yazmıyor internette sade duman yazıyor
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Ekm-2010 / 03:59    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: şok şok müslüm baba duman konseri ayın

süprız...................................
1 dakika sonra eklenen mesaj:
ADANALl demiş ki:
gidemezsek beraber kızma bana mehmet sanırım cukurova unıversıtesınde olacak konser

tmm abı nasıl kızarım olurmu ben orda olurum en azından yerde dogrudur ücretsiz olacak kapı 19.30.
acılıyor

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 27-Ekm-2010 / 21:58    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: şok şok müslüm baba duman konseri

Adananın neresine geliyorlar? Hangi tarihte ve saatte çıkıyor? Detayları da yazsanıza arkadaşlar.
Bilgiler kesin mi

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 28-Ekm-2010 / 06:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: şok şok müslüm baba duman konseri

kesındı admın gec konserde önce athena daha sonra duman ve dumanın süprızı olarak baba cıktı olmadıyar ve çıle bulbulumu okudular 60 bin kısı vardı çukur ova ünivernstesindeydi ve belestı
32 saniye sonra eklenen mesaj:
GECTI YANLIZ...........................

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 28-Ekm-2010 / 16:00    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: şok şok müslüm baba duman k

xmen demiş ki:
kesındı admın gec konserde önce athena daha sonra duman ve dumanın süprızı olarak baba cıktı olmadıyar ve çıle bulbulumu okudular 60 bin kısı vardı çukur ova ünivernstesindeydi ve belestı
32 saniye sonra eklenen mesaj:
GECTI YANLIZ...........................

İnşallah bize bi kıyak yapmak içinde ufak tefek kayıtlar yapmışındır Mehmet Abi Yaptıysan Bekliyoz

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 29-Ekm-2010 / 06:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: şok şok müslüm baba dum

:d :d :d :d :d :d :d :d :d aynen

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering