Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - fazıl sayın yavşak yorumu
fazıl sayın yavşak yorumu

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
pulbiber
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 25-Ağu-2010 / 02:55    Mesaj konusu: fazıl sayın yavşak yorumu

arkadaşlar malum kişinin arabesk ve müslüm gürses hakkındaki asılsız yorumlarını biliyorusnuz bilmeyenler googlede

fazıl say yavşak yazarak müslüm gürses hakkındaki sözlerine ulaşabilirsiniz ve kişinin faceboktaki sayfalarında onlarca kişi bu fazılın yavşak yorumuna dayanarak arabeski ve müslüm gürsesi kötülemeye çalışıyorlar ve hakaretlerde bulunuyorlar gelin birlik olalım bu konunun asıl takipçisinin biz olduğumuzu gösterelim yorumlarınızla destek olunuz

son olarak arabeskimizi bu ne dediği anlaşılmayan insanamı bırakacağız lütfen tepkişsiz kalmayalım

http://www.facebook.com/fazilsayfanpage?ref=search

sayfayı beğenip yorumunuzu yazın ve sonra beğenmekten vaz geçin isterseniz bir zaman dilimi belirleyip hepimiz bir ağızdan sayfada asıl arabesk camiası olarak fikirlerimizi belirtebiliriz

ama önce bunun yaptığı cnn deki yorumu dinleyin sonra bana hak vereceksiniz yok yanlışsın derseniz eywallah

http://www.internethaber.com/fazil-say-arabeske-yavsaklik-dedi--272835h.htm

http://www.medyahayat.com/haber.php?haber_id=22595
Kullanıcı profilini gör
mahsunkul_05
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 25-Ağu-2010 / 17:54    Mesaj konusu: Re: fazıl sayın yavşak yorumu

eyw usta hep destek full destek
Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 25-Ağu-2010 / 21:50    Mesaj konusu: Re: fazıl sayın yavşak yorumu

Sonuna Kadar,Destek!!!

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 26-Ağu-2010 / 00:25    Mesaj konusu: Re: fazıl sayın yavşak yorumu

döktüm devirdim vallahi haberdar ettiğin için teşekkürler hocam...
32 dakika sonra eklenen mesaj:
yok arkadaş bunların hepsi klavye erkeği yazmaya gelince yazıyolar sadece, uğraşmaya değmeyecek mahlukatlar Laughing

Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 28-Ağu-2010 / 05:10    Mesaj konusu: Cevap: fazıl sayın yavşak yorumu

Fazıl Say, gündemden düşünce ya AKP'ye saldırıyor ya da Türkiye'nin Müslüm Gürses gibi büyük değerlerine. Alıştık artık buna. Ciddiye almamak en güzeli. Kendi haline bırakmalı böylelerini.
Kullanıcı profilini gör
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 28-Ağu-2010 / 06:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: fazıl sayın yavşak yorumu

Fazıl Say'a bence en büyük cevap dün gece saat 21:30 da Dünya Basketbol Şampiyonasında verilmiştir. Sanatçı dediğin ne çalabildiğiyle değil kendi toplumunda ne kadar kabul gördüğüyle ne kadar büyük kitleye hitab etmesiyle ölçülür. Bunu gören Organizatörler yada kurumlar kendini birşey sanıp astronomik fiyat çeken kendini beğenmiş malum zata Sezen Aksu, Müslüm Gürses ve Fatih Erkoç gibi bir mozaikle geniş perdeden haddini bildirdi. Eh para ve itibar kaybeden Say tabiki Duayen Sezen Aksuya detone sesli, Arabesk dinleyenlerede yavşak diyerek tv lere çıkıp ağzı gibi bozuk olan dişleriyle ne dediği anlaşılmadan homurdanarak ve yıkılmadım ayaktayım mesajı vermek içinde ''zaten ihtiyacım yok ben dünya çapında her ay 3 konser veriyorum müthiş para kazanıyorum '' deme ve karakterini ortaya koyma ihtiyacı hissetmiştir. Bütün mesele para, para, para.

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 29-Ağu-2010 / 03:04    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: fazıl sayın yavşak yorumu

ervan403 demiş ki:
Fazıl Say'a bence en büyük cevap dün gece saat 21:30 da Dünya Basketbol Şampiyonasında verilmiştir. Sanatçı dediğin ne çalabildiğiyle değil kendi toplumunda ne kadar kabul gördüğüyle ne kadar büyük kitleye hitab etmesiyle ölçülür. Bunu gören Organizatörler yada kurumlar kendini birşey sanıp astronomik fiyat çeken kendini beğenmiş malum zata Sezen Aksu, Müslüm Gürses ve Fatih Erkoç gibi bir mozaikle geniş perdeden haddini bildirdi. Eh para ve itibar kaybeden Say tabiki Duayen Sezen Aksuya detone sesli, Arabesk dinleyenlerede yavşak diyerek tv lere çıkıp ağzı gibi bozuk olan dişleriyle ne dediği anlaşılmadan homurdanarak ve yıkılmadım ayaktayım mesajı vermek içinde ''zaten ihtiyacım yok ben dünya çapında her ay 3 konser veriyorum müthiş para kazanıyorum '' deme ve karakterini ortaya koyma ihtiyacı hissetmiştir. Bütün mesele para, para, para.

Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 29-Ağu-2010 / 10:44    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: fazıl sayın yavşak yorumu

'say' bnce sen hastasın..!!

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 25-Eyl-2010 / 02:21    Mesaj konusu: Cevap: fazıl sayın yavşak yorumu

http://www.facebook.com/photo.php?pid=4639998&fbid=427780964721&op=1&o=global&view=global&subj=105677709489334&id=854014721

arkadaşlar desteklerenlere teşekkürü borç bilirim ancak daha fazla katılım olsa istiyor gönül.

yukarıda verdiğim linkte bu hasta insanların halk için köpek benzetmesini yapacak kadar şerefsizleştiğini göreceksiniz,

hangi sayfamı, evet yine özürlü tip fazıl terbiyesizinin sayfası ve burada birşey gözümden kaçmıyor türk halkını köpeğe benzeten bu zihniyeti avrupa işte bu yüzden el üstünde tutuyor.

birileride daha salyalarını akıtmadan konuşamayan fazıl yaratığını dahi sanıyor...

konuyu rahmetli zeki mürenin "sanatı ruhu temiz olan insan anlar" sözüyle noktalamak isterim ve tüm müslüm gürses sevenlerine selam ederim...

Kullanıcı profilini gör
senseygul37
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İSTANBUL
MesajTarih: 01-Ekm-2010 / 22:37    Mesaj konusu: Re: Cevap: fazıl sayın yavşak yorumu

yaw uzatmaya gerek yok, fazıl say adammı be , kimki o kim tanır...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering