Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayın 28 showtv
beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayın 28 showtv

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 23-Tem-2010 / 03:30    Mesaj konusu: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayın 28 showtv

baba yıne mest edecek herkesı.............

TRT MUZIK.ts_000947461.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  226 KB
 İzleme:  9240 kere

TRT MUZIK.ts_000947461.jpg

4 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
BozKurt07
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Yayladan...
MesajTarih: 25-Tem-2010 / 03:18    Mesaj konusu: Re: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayın 28 sh

bekliyoruz sabırsızlıklaa...geçen günde bi kanalda çıkmıştı baba trtmüzik olması lazım yaktı ortalığı.evlat dedi ben dinledim vallahi.Teşekkürler verdiğin bilgi için...

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: bilecik
MesajTarih: 25-Tem-2010 / 04:26    Mesaj konusu: Re: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayın 28 sh

eeywaLLah.. izleriz inşallah
Kullanıcı profilini gör
muhammed
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BATMAN
MesajTarih: 27-Tem-2010 / 21:02    Mesaj konusu: Cevap: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayın 28

Tarih ve saati göremedim, eklerseniz sevinirim.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 28-Tem-2010 / 02:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayı

- 28 Temmuz tarihli konsere konuk sanatçı olarak Müslüm Gürses ve Şevval Sam katılacaktır.
- 12 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 12 yaş ve üzeri bilete tabidir.
- Kapı Açılış saati 19:00
- Kapıların Kapanış Saat 20:00
- Konser Saati 21:00
- Saat 20:00'dan sonra seyirci alınmayacaktır.
buyur muhammedim

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: bilecik
MesajTarih: 29-Tem-2010 / 04:46    Mesaj konusu: Re: Cevap: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayı

baba mest ediyor valla ..
Kullanıcı profilini gör
muhammed
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BATMAN
MesajTarih: 29-Tem-2010 / 15:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayı

Baba harikaydı, kayıt edenler eklesin bir daha izleyelim.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 29-Tem-2010 / 16:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayı

klasik müslüm babyı seyrettik babacanlığıyla ,sözleri unutmasıyla arada yeni sözler yazmasıyla birden efkar basıp arka arkaya şarkıları dizip sunucuyu şok etmesiyle gözlerini kapatıp insanın şah damarına çakarcasına sesiyle ve tabi fazıl say için o düşüncesi dir deyip ne muhatap alıp nede polomik çıkartma bunden reklam amacı gütme gibi bi derdi olamasıyla ve sonuna kadar hak ediyor ...BABA BÜYÜKSÜN !
Kullanıcı profilini gör
mahsunkul_05
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 29-Tem-2010 / 19:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayı

çok güzel bi program oldu baba izleyenleri mest etti valla tabi önce beni babanın sahnede duruşu konuşması herşeyiyle harikaydı baba Allah seni başımızdan eksik etmesin
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 30-Tem-2010 / 00:05    Mesaj konusu: Cevap: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayın 28

izledim bende. ve o an biraz sinir oldum. neden mi? sibel can hanım efendi müslüm babaya fazılın dedikleri ile alakalı düşüncesini soruyor.. müslüm baba duruyor, düşünüyor, duymadım diyorr... daha yeni haberim oldu diyor.
yav baba sen ki arabesk denince ilk önce akla gelen isimsin.. bu müziği hakkıyla, sonuna kadar yapan sensin. ve senin müziğine adamın biri laf söylüyor, arabeskçi olan, olmayan herkes tepki veriyor, ama sen daha ''yeni duyuyorum' diyorsun. ve bbu konu ile alakalı ben fazıl için müslüm babadan damar bi cevap beklerdim. ama onuda yapmadı.. neysee.. inşallah bundan sonra bari biraz daha bişeyleri daha çabuk duyarda, tepkisinide ona göre gösterir..

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
ADANALl
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 30-Tem-2010 / 04:52    Mesaj konusu: Re: Cevap: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayı

Vazgeçtim parçası hariç gerisini hiç begenmedim ne tahmin ettimse hepsini okudu ALLAH razı olsun ya bin tane şarkı içerisinden hep aynıları hep aynıları bu kadarda olmaz kanallar okunacak parcaları secemiyorlarsa bize sorsunlar söyleyelim her kanalın zihniyeti aynı sevenler olmuştur bu benim düşüncem tabiki hep aynı yemek kabak tadı veriyor koyun sözleri oraya farklı farklı şarkılardan adam da okusun hep aynılar istenirmi hangi kanalı acsan heryerde aynı şeyler hele o tanrı istemezse istiklal marşı gibi oldu ne diyeyimki başka...

Üye
Üye

MesajTarih: 30-Tem-2010 / 05:22    Mesaj konusu: Re: Cevap: beklenen oldu baba sibelcanla tekrar bodrumda ayı

Daha demin ona baktim ama Özetiydi sadice.
Vazgectim Parcayi Enstrumentali degistirmisler ya taniyamadim, sadice Sözlerinden anladim Vazgectim Parcasi oldugna.
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering