Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Bu şarkı hangisi
Bu şarkı hangisi

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
onur2x
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 14-Tem-2010 / 04:01    Mesaj konusu: Bu şarkı hangisi

Çok defa dinledim.Fakat şuan hatırlayamıyorum
link verecegim bi zahmet bu şarkı hangisi bi soyleyiverin.

http://www.youtube.com/watch?v=lEtKUNq_12g&feature=related
ilk şarkı 45 saniye falan
Kullanıcı profilini gör
TheKing
Üye
Üye

MesajTarih: 14-Tem-2010 / 13:46    Mesaj konusu: Re: Bu şarkı hangisi

kardeşim aradığın şarkının adı KISMETİM KAPANMIŞ oky. Kısmetim kapanmış albümünün B Yüzünün İlk şarkısıdır.

İyi Günler Keyifli Dinlemeler.
Kullanıcı profilini gör
onur2x
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 14-Tem-2010 / 16:22    Mesaj konusu: Re: Bu şarkı hangisi

Teşekkür ederim dostum ya ezbere bildigim şarkıyı cıkartamadım gerisini sen düşün Smile)
Kullanıcı profilini gör
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 14-Tem-2010 / 20:50    Mesaj konusu: Re: Bu şarkı hangisi

kısmetim kapanmış... Wink)

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering