Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun
(Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
okan6
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 02-Mar-2012 / 06:20    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette i

baba_muslumcu25 demiş ki:
arkadaşlar neyi tartışıyonuz bu kadar kardeşimiz paylaşmış eyvallah emeğine sağlık ama neticede ses kaydı orjinal değil inş. bigün elenor bütün çıkmamış şarkıları toplu halde piyasaya sürerde hepimiz bu tartışmalara son veririz eyvallah.....

şarkıların hepsini Müslüm Gürses söylüyor ama bu konuda daha öncede söylediğim gibi aylarca emek para ve zaman harcanan bir albüm mp3 sitelerinden kuru bir teşekkür mesajı ile indirilirken elenor plak bu şarkıları albüm yapıp yayınlamaz bence
Kullanıcı profilini gör
kadirbilim
Üye
Üye

MesajTarih: 07-May-2012 / 15:21    Mesaj konusu: Re: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyr

arkadaşlar elinizde bulunan ve şu an piyasada bulunmayan albüm yada şarkıları paylaşmamakla saklamakla elinize ne geçecek bir kişide olunca o dahamı çok müslümcü yada dahamı iyi hayran anlamına geliyor ? ben bu mantığı çözemedim bundan bi 15 sene öncelerine kadar bazı bulunmayan kasetlerin kaydını bile esirgeyen kasetçiler vardı noldu hepsi kapandı arşivleri kelepir fiyata satıldı ne geçti ellerine?ben yani bu mantığa bi anlam veremiyorum
Kullanıcı profilini gör
muslumkar05
Üye
Üye

Nereden: Amasya
MesajTarih: 09-May-2012 / 22:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyr

emeğine sağlık usta gönlünü vermişsin sende baba ya bizler gibi bırakmak olurmu ..saygılar.

Üye
Üye

Nereden: izmir
MesajTarih: 01-Şub-2013 / 01:39    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette i

pardon nankör kimmiş !?
6 dakika sonra eklenen mesaj:
atasayar demiş ki:
baba_muslumcu25 demiş ki:
arkadaşlar neyi tartışıyonuz bu kadar kardeşimiz paylaşmış eyvallah emeğine sağlık ama neticede ses kaydı orjinal değil inş. bigün elenor bütün çıkmamış şarkıları toplu halde piyasaya sürerde hepimiz bu tartışmalara son veririz eyvallah.....

Haklısın Kardeş Ben Burada Üzülerek Nankör Kelimesini Kullanmak İstiyorum
Böyle Eserleri Duymak Bile Mucize İken Kalkıp Ses Kalitesi Bozuk Efendim Yarım Diyip
Bazen İnsanın Canını Sıkıyolar.. Kolpalık Bize Göre Değil Arkadaşlar
Paylaşmak Güzeldir...

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 02-Şub-2013 / 04:56    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette i

atasayar demiş ki:

Haklısın Kardeş Ben Burada Üzülerek Nankör Kelimesini Kullanmak İstiyorum
Böyle Eserleri Duymak Bile Mucize İken Kalkıp Ses Kalitesi Bozuk Efendim Yarım Diyip
Bazen İnsanın Canını Sıkıyolar.. Kolpalık Bize Göre Değil Arkadaşlar
Paylaşmak Güzeldir...

katılıyorum kardeşim sana ama işte bizim türk milletimize ne yaparsak yapalım yetmiyor yani kimsede olmamış parçada olsa yok yani olmaz ama olsunbiz görevimizi ypıyor ve olanları veriyoruz.
Bu parçaların orjinali sadece Elenor Plak şirketinde var bildiğim kadarı ile Tek baba ölmesinde parçaları dinlemeyelim. önemli olan parçaları dinlemek değil babanın yaşaması...

Eyvallah

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
yunus44erd
Üye
Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 24-Nis-2013 / 16:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) net

Bu müziklerle ne zaman tanışacağız acaba
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering