Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun
(Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
By_FaDeD
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 01:09    Mesaj konusu: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

Artık ben Müslüm Baba hayranlığını bırakıyorum böyle müslümcülük yapamam ben kimse yanlış anlamasın artık müslüm baba dinlemeyeceğim sağdece saygı duyacağım oda sınırda zaten her neyse sizlere 3 şarkıyı sunmak istiyorum bir kaç kişiye yollamıştım bana verendede Allah Razı olsun ve bunun tamamınıda ilerki zamanlarda yükleyeceğime emin olun ve bu kadar karmaşa oldu bu kadar tartışma oldu buyrun Müslüm Gürses dargınımı söylemişmi bakın sedat abi olsun başka arkadalarımız olsun yok felan diyodu buyrun dinleyinde sonra babamı değilmi o zaman konuşuruz

İyi dinlemer arkadaşlar Saygılar...!

Eyvallah...!

Dargınım
İlk Akşamında
Geceler

İndirmek İçin Tıklayınız

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
5 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
adem_reis78
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: İstanbul
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 03:52    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

Abim niye bırakıyorsun olurma yaa

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 04:05    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

hakan emeğine yüreğine sağlık...daha önce okudugunu yazmıstın..bende aradım ama bulamadım..paylastıgın için tesekkürler...

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
okan6
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 08-Şub-2010 / 04:17    Mesaj konusu: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

dargınım şarkısını da Müslüm Gürses felaket söylüyor ben bunları elenor plağın bu şarkıları piyasaya süreceğini sanmıyorum nedeni ise internetten müzik indirmenin bu kadar kolay olduğu bir dönemde o büyük masrafların altına girmeyeceğini düşünmem
Kullanıcı profilini gör
ertu1900
Üye
Üye

MesajTarih: 08-Şub-2010 / 04:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyr

tamamını koyarsan cok mutlu edersın bızı harıka çalışmalar
Kullanıcı profilini gör
SoRsAnA-DaMla
Üye
Üye

Nereden: BuRSa
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 06:56    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

By_FaDeD demiş ki:
[b]Artık ben Müslüm Baba hayranlığını bırakıyorum böyle müslümcülük yapamam ben kimse yanlış anlamasın artık müslüm baba dinlemeyeceğim sağdece saygı duyacağım oda sınırda zaten bunun tamamınıda ilerki zamanlarda yükleyeceğime emin olun ve bu kadar karmaşa oldu bu kadar tartışma oldu buyrun Müslüm Gürses dargınımı söylemişmi bakın sedat abi olsun başka arkadalarımız olsun yok felan diyodu buyrun dinleyinde sonra babamı değilmi o zaman konuşuruz
İyi dinlemer arkadaşlar Saygılar

var olduğunu; orjinal-korsan-kayıt tamamıyla gerçek bir arşive sahip olan herkez biliyor zaten arkadaşım bence sen bırakma bu işi;bendede var bunlar dahasıda var ki o dahasını zor buldum; zor elde edilmiş şeyler daha anlamlı çünkü sen var biliyorsun biri çıkıp yok bu o değil,onun değil,yada yok o söylemedi,yada o yazmadıda bu yazdı diyor.sallama bukadar;samimiyim yerinde olsam paylaşmazdım bile en azından ben öyle yapıyorum resmileşmesini bekliyorum çünkü ozaman değerlenecek bunlar.(ismen konuşmuyorum bahsigeçen şahısları bilmem bile)yinede gönlüne sağlık
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 18:50    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

SoRsAnA-DaMla demiş ki:

var olduğunu; orjinal-korsan-kayıt tamamıyla gerçek bir arşive sahip olan herkez biliyor zaten arkadaşım bence sen bırakma bu işi;bendede var bunlar dahasıda var ki o dahasını zor buldum; zor elde edilmiş şeyler daha anlamlı çünkü sen var biliyorsun biri çıkıp yok bu o değil,onun değil,yada yok o söylemedi,yada o yazmadıda bu yazdı diyor.sallama bukadar;samimiyim yerinde olsam paylaşmazdım bile en azından ben öyle yapıyorum resmileşmesini bekliyorum çünkü ozaman değerlenecek bunlar.(ismen konuşmuyorum bahsigeçen şahısları bilmem bile)yinede gönlüne sağlık

Ağzına sağlık daha ne diyeyim
Ben bu sitede şunu öğrendim bir kaç dürüst efendi insandan başka
Emeği saygını ne demek olduğunu bilen yok
Bencede Hiç Paylaşmasaydın derim yani görüyon işte şimdi
Millet kafasına göre bişeyler uydurur canını sıkarlar insanın
Olsun sunmuşsun Yinede Emeğine Sağlık
Kardeşim Kazasız belasız kafanı dinle biraz en gzeli bu
Sonra toparlar geri dönersin neticede;
Bahsi geçen insan Müslüm Gürses..
Öyle ha diyince bırakılacak bişey değil Hakanım...
Eyvallah...

Kullanıcı profilini gör
pablo1907
Üye
Üye

Nereden: Çorum
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 20:17    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

emeüine sağlık kardeş ama indiremedimki.tam olarak yayınlarsan sevinirim.dinleyelim bakalım

Üye
Üye

Nereden: nigde
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 21:32    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

paylaşım için tşkler arkadaşım inşallah indirebiliriz
Kullanıcı profilini gör
harabecocuk
Üye
Üye

Nereden: yozgat
MesajTarih: 08-Şub-2010 / 23:05    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

kardeşim seni baya kızdırmışlar sanırım iiide müslüm babanın ne suçu war yinede kararına saydı duymaktan başka çareemde yok sen karaını wermişsin zaten

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 09-Şub-2010 / 01:58    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

paylaşım için öncelikle tşkler kardeşim,şu an senin eklediğini indiremedim, o mesajı yazdığım dönemlerde bana bu kayıt gelmişti kayıtı dinledim fakat kimin okuduğu anlaşılmıyor net olarak,ikincisi okumuşta olsa elimdekine göre konuşuyorum südüdyo kaydı değil,yani baba o yıllarda her hangi bir yerde bu şarkıyı söylemiş vede ordan kayıtta olabilir onun için kesin kaset için okunmuş yada yedek diye bişi diyemiyorum kendi açımdan herkesin görüşüne saygımzı var tabi. sarı saçalrından sen suçlusunu da o günlerde geldiğinde elime dinledim o daha anlaşılır vede mantıklıydı sitemzidede paylaşmıştım. südüdyoda yada kaset için okunmuş bişi demek için elde kesin bir kanıt olması lazım.o kısmı tam bir muamma. ama tertemiz net bir kayıt olursa daha sağlıklı yorum yapmak mümkündür.

Üye
Üye

Nereden: nigde
MesajTarih: 09-Şub-2010 / 02:04    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

kardeşim hem sitem edip şekil yapıyın hani nerde koydugun parça niye yanıltıyon insanları ayıp olmuyomu
Kullanıcı profilini gör
okan6
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 09-Şub-2010 / 02:26    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

clgnsedat demiş ki:
paylaşım için öncelikle tşkler kardeşim,şu an senin eklediğini indiremedim, o mesajı yazdığım dönemlerde bana bu kayıt gelmişti kayıtı dinledim fakat kimin okuduğu anlaşılmıyor net olarak,ikincisi okumuşta olsa elimdekine göre konuşuyorum südüdyo kaydı değil,yani baba o yıllarda her hangi bir yerde bu şarkıyı söylemiş vede ordan kayıtta olabilir onun için kesin kaset için okunmuş yada yedek diye bişi diyemiyorum kendi açımdan herkesin görüşüne saygımzı var tabi. sarı saçalrından sen suçlusunu da o günlerde geldiğinde elime dinledim o daha anlaşılır vede mantıklıydı sitemzidede paylaşmıştım. südüdyoda yada kaset için okunmuş bişi demek için elde kesin bir kanıt olması lazım.o kısmı tam bir muamma. ama tertemiz net bir kayıt olursa daha sağlıklı yorum yapmak mümkündür.

kardeşim bu kayıtların tamamı elenor müzikden çıkan kasetlerin yedek şarkılarıdır ve tamamı stüdyo kaydıdır
kim söylüyor anlaşılmıyor demişsin bence çok net anlaşılıyor okuyan kişinin Müslüm Gürses olduğu
bu kayıtların tertemizleri ancak elenor plak veya başka bir firma tarafından piyasaya sürülünce dinlenebilir daha öncede söylediğim gibi müzik piyasası bu haldeyken biraz zor çıkar
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 09-Şub-2010 / 03:37    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

sedat sarı saclıyı sundugun lınkı bı yazsan indirim nezaman sundun gözümden kaçmış demekki

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 09-Şub-2010 / 03:56    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

xmen demiş ki:
sedat sarı saclıyı sundugun lınkı bı yazsan indirim nezaman sundun gözümden kaçmış demekki

burdan
9 dakika sonra eklenen mesaj:
konuya kendinde mesaj yazmışsın mehmedim nasıl unuttun Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 09-Şub-2010 / 04:35    Mesaj konusu: Re: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

By_FaDeD demiş ki:
Artık ben Müslüm Baba hayranlığını bırakıyorum böyle müslümcülük yapamam ben kimse yanlış anlamasın artık müslüm baba dinlemeyeceğim sağdece saygı duyacağım oda sınırda zaten her neyse sizlere 3 şarkıyı sunmak istiyorum bir kaç kişiye yollamıştım bana verendede Allah Razı olsun ve bunun tamamınıda ilerki zamanlarda yükleyeceğime emin olun ve bu kadar karmaşa oldu bu kadar tartışma oldu buyrun Müslüm Gürses dargınımı söylemişmi bakın sedat abi olsun başka arkadalarımız olsun yok felan diyodu buyrun dinleyinde sonra babamı değilmi o zaman konuşuruz

İyi dinlemer arkadaşlar Saygılar...!

Eyvallah...!

Dargınım
İlk Akşamında
Geceler

İndirmek İçin Tıklayınız

Selam kardes,
öncelikle sitemini ve kararini pek anlayamadim.neden müslüm gürses dinlemek istemedigini.
ayrica verdigin link ölü ve ben bu sarkilari cok merak ediyorum.eger mümkünse bidaha koyarmisin
selam ve saygilar
kadir
Kullanıcı profilini gör
lark
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 11-Şub-2010 / 03:04    Mesaj konusu: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyrun

Bazıları Lafa Geldigi Zaman Dürüstlük Taslar Arkadaşlar Bu Şarkıların Olanı Biteni Bu..............Kimse Kimseyi Kandırmasın Yok Sunarım Yok Bilmem Ne Herkes İşine Gücüne Baksın
Kullanıcı profilini gör
hakan33
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Şub-2010 / 16:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyr

emğine sağlık fakat nasıl indireceğiz veya dinleyeceğiz olmuyor
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 11-Şub-2010 / 17:29    Mesaj konusu: Re: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyr

lark demiş ki:
Bazıları Lafa Geldigi Zaman Dürüstlük Taslar Arkadaşlar Bu Şarkıların Olanı Biteni Bu..............Kimse Kimseyi Kandırmasın Yok Sunarım Yok Bilmem Ne Herkes İşine Gücüne Baksın

Kardeş öncelikle aramıza h.geldin ilk mesajında bence gayet
çok isabetli ve doğru bi cevap verdin eyvallah
Bizim milettimiz böyle işte yapacak bişey yok

Kullanıcı profilini gör
By_FaDeD

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 15-Şub-2010 / 04:02    Mesaj konusu: Re: Cevap: (Dargınım)(İlk Akşamında)(Geceler) nette ilk Buyr

bi ara sarı saçlarından sen suçlusunda müslüm babanın değildi noldu müslüm baba çıktı....!!!

burda ben birşeyleri ıspatlamak yada başka birşey için sunmadım bunu bunu ben size müslüm baba olduğunu ıspat etmek için sizlere sundum uploadıda yeniliyorum şimdi...!

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering