Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Seni Kalbime Gömdüm Şiirli Versiyonu
Seni Kalbime Gömdüm Şiirli Versiyonu

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arşiv
Yazar Mesaj
ilker37
Üye
Üye

Nereden: Kastamonu
MesajTarih: 25-Ksm-2009 / 23:42    Mesaj konusu: Seni Kalbime Gömdüm Şiirli Versiyonu

Bu Parçanın Şiirli Versiyonu Elinde Olan Varsa Paylaşıma Açabilir mi?

Ne Verdin ki Benden Ne istiyorsun. ?
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
ilker37
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Tem-2010 / 02:55    Mesaj konusu: Re: Seni Kalbime Gömdüm Şiirli Versiyonu

http://rapidshare.com/files/389681659/Seni_Kalbime_G__md__m_____iirli__.mp3.html

Kendi İsteğimi Kendim Paylaşıyorum. Sonunda Buldum. Very Happy

Ne Verdin ki Benden Ne istiyorsun. ?
Kullanıcı profilini gör
hardArabesk
Üye
Üye

MesajTarih: 02-Tem-2010 / 05:52    Mesaj konusu: Re: Seni Kalbime Gömdüm Şiirli Versiyonu

Iyi ettin vallaha bende bi ara aramistim...
Kullanıcı profilini gör
Gezegenci
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 03-Mar-2011 / 07:38    Mesaj konusu: Re: Seni Kalbime Gömdüm Şiirli Versiyonu

Malesef Silinmis Birdaha yükliye Bilirmisin?
Kullanıcı profilini gör
muratix06
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 09-Mar-2012 / 00:40    Mesaj konusu: Re: Seni Kalbime Gömdüm Şiirli Versiyonu

Link Silinmiş Birdaha yükleyebilirmisin.
Kullanıcı profilini gör
ilker37
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Mar-2013 / 03:47    Mesaj konusu: Re: Seni Kalbime Gömdüm Şiirli Versiyonu

Upload sitelerinin tamamı üyelik istiyor. Hangi siteden yükleyebilirim yeniden bilgi verirseniz yeniden paylaşabilirim. Veya Buradan indirip mp3 e çevirebilirsiniz. Yıllar önce yüklemiştim Wink
1 dakika sonra eklenen mesaj:
http://www.izlesene.com/video/seni-kalbime-gomdum-siirli-ilker-37/2134149
Kullanıcı profilini gör
Srp01
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Adanalı
MesajTarih: 23-Mar-2013 / 04:54    Mesaj konusu: Re: Seni Kalbime Gömdüm Şiirli Versiyonu

Eyw.. ilker eline saglik kardes...

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering