Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]
Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 04:29    Mesaj konusu: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

Hafızalarımızda yer etmiş onlarca şarkının mimarı Ferdi Tayfur “Boynu Bükük Şarkılar”la Kanal 7 ekranlarında…

Ferdi Tayfur, bir ilke imza atarak müzik performans programını hayata geçiriyor. “Boynu Bükük Şarkılarım” adlı programda sürpriz konuklarla, yeni seslerle ve nostalji turuyla izleyenler muhteşem bir müzik programı izleyecekler.

Ferdi Tayfur’un yeni albümüyle aynı adlı programda bir dönem Türk Sineması’na imza atmış isimler konuk olacak. Ünlü konuklar dönemin unutulmaz repliklerini canlı yayında seslendirecekler. Her hafta birbirinden ünlü konukların yer alacağı Boynu Bükük Şarkılar’da nostalji rüzgarları esecek. Programın asıl sürprizi ise yeni yeteneklerle ilgili.

FERDİ TAYFUR YENİ SESLERE FIRSAT TANIYACAK…

Ferdi Tayfur programda her hafta yeni seslere fırsat tanınacak. Yıllarca seslerini, eserlerini ünlü şarkıcıya dinleten gizli yetenekler şöhret kapısını “Boynu Bükük Şarkılar”da aralayacak. Sesine, bestesine ve yeteneğine güvenen isimler Evsen Film’e ulaşıp programda yer alabilecekler.

Evsen Film’in yapımcılığını üstlendiği Boynu Bükük Şarkılar’ın Genel Yönetmenliğini Yüksel Evsen, yönetmenliğini Emel Keleşoğlu yapıyor. Ferdi Tayfur’a programda dev orkestrası eşlik edecek. Boynu Bükük Şarkılar her Pazar saat 21.00’de Kanal 7’de ekrana gelecek.

VE BU HAFTANIN BOMBA KONUĞU "MÜSLÜM GÜRSES"

UNUTULMAZ BİR PROGRAM GEÇECEK KESİNLİKLE.

EKİBİN BU PROGRAMA DAHA HEYECANLI HAZIRLANACAKLARINA EMİNİM.

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 04:48    Mesaj konusu: Re: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

valla dün aklımdan gectmıştı ne yalan söylıyım

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 04:48    Mesaj konusu: Re: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

haber için tşkler ömer üsdat,arbeskin iki dev ismi onları kolay kolay b iarda görmek mümkün değil gerçekten,zevkli bi program olacakğına inanıyorum,mutlaka izleyeceğim.

MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 05:06    Mesaj konusu: Cevap: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

ferdi tayfur ve müslüm gürses aynı karede

ferdi müslüm gürses.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  30.43 KB
 İzleme:  12450 kere

ferdi müslüm gürses.jpg

m.gürses-f.tayfur.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  75.25 KB
 İzleme:  12458 kere

m.gürses-f.tayfur.jpg

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
iskender_kacar

Nereden: istanbul
MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 05:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[habe

güzel bir manzara ve haber için ayrıca sağol ömerim
gidilmezmi gidilir..
e daha önceden programın içeriğiyle ilgili bilgimiz olsa
nasıl denir kayıt yaptırırdık kankam:D
şaka bir yana da konuk olmak mümkünmü acaba

MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 05:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[habe

iskender_kacar demiş ki:
güzel bir manzara ve haber için ayrıca sağol ömerim
gidilmezmi gidilir..
e daha önceden programın içeriğiyle ilgili bilgimiz olsa
nasıl denir kayıt yaptırırdık kankam:D
şaka bir yana da konuk olmak mümkünmü acaba

detaylı bilgileri öğrenelim olmasa atlar gideriz tabi ki
gelmek isteyen arkadaşlar olursa ona göre bilgilendiririz.
toplanıp gideriz.

baba nerde biz orda..

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 06:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[habe

Güzel bi hadisedir babalar geçidi hiçde fena olmaz
Sağol Ömer baba haber için

Kullanıcı profilini gör
by_mikail
Üye
Üye

Nereden: sevdim o zalimi
MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 07:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[habe

haber ıcın cok sevındım cokçada dedım babanın konugu muslum baba olsun dıye ve dıleklerım gercek oldu bu arada ben ferdı teyfurun programına gıttım yardımcı olabılırım bılen bılıyor omer abı ben sana donerım saygılar sunuyorum
Kullanıcı profilini gör
ADANALl
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 09:01    Mesaj konusu: Re: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

xmen demiş ki:
valla dün aklımdan gectmıştı ne yalan söylıyım

aynen kalpler birmiş 2 3 gun once kanal 7 sitesine girip konuk edermisiniz demistim Smile
35 dakika sonra eklenen mesaj:
program tarihini duzeltseniz 10 kasım yazıo normalde program pazar gunu heycan yapmasın mıllet Smile

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 11:07    Mesaj konusu: Re: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

haber için sağol ölem izlemeye çalışırız ..eyw

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
hakandeniz
Üye
Üye

MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 17:59    Mesaj konusu: Re: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

bilgiler için tşkkrler ömer baba izliyecez inş
Kullanıcı profilini gör
DaMaR-58
Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 18:24    Mesaj konusu: Re: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

On numara bir organizasyon on numara bi buluşma olacak..izlemekden ziyade orada olmak gerekir..böyle imkanlar 40 yılda bir gelir..
Kullanıcı profilini gör
hakandeniz
Üye
Üye

MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 18:47    Mesaj konusu: Re: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

orda olma imkanımız yoksa napacaz baba Very Happy
Kullanıcı profilini gör
DaMaR-58
Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 10-Ksm-2009 / 19:38    Mesaj konusu: Re: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

hakandeniz demiş ki:
orda olma imkanımız yoksa napacaz baba Very Happy

Gönlün Orda olanlarla olacak.. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 11-Ksm-2009 / 01:02    Mesaj konusu: Re: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

ben orda değilim ama size desteğim hadi müslümcüler yıkın orayıı müslüm baba sloganı ile yıklısn orası Very Happy Very Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 11-Ksm-2009 / 02:46    Mesaj konusu: Re: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

eyvallah ömer abi bilgilere cok tesekkrler ...

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 11-Ksm-2009 / 03:23    Mesaj konusu: Cevap: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[haber]

harika bişey bu. böyle bişeyin olmasını can-ı gönülden olmasını istiyordum. süper bi program olacak.

ömer nasıl gidilir eğer uygunsa bi gidip gerekeni yapalım. babaları yanlız bırakmayalım..
ama benim bi hayalim ve istediğim ne biliyomusunuz. MÜSLÜM BABA ,, KRAL GENBEBAY VE FERDİ ABİYİ yan yana bi programda görmek.

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 11-Ksm-2009 / 03:27    Mesaj konusu: Re: Cevap: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[habe

çok teşekkürler arkadaşlar. sitemizin en önemli özelliği olan babanın çıkacağı programları önceden bildirmesi bizler için büyük hizmet tekrar emeği geçenlere teşekkürler

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: amasya
MesajTarih: 12-Ksm-2009 / 17:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: Boynu Bükük Şarkılar ın Konuğu Müslüm Gürses[habe

evet osman abi yıkın o stüdyoyu türkiye görsün baba hayranlarını eyw
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering