Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon
yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 00:50    Mesaj konusu: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

arkadaşlar toplam 8:12 dkdır keyifle dinleyin

yardan oldum candan oldum : http://ul.to/vwuzwv

Üye
Üye

Nereden: Çorum
MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 00:51    Mesaj konusu: Re: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

eyvallah kardeşim indirelim bakalım

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 01:09    Mesaj konusu: Re: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

Eyw kardeş sağolasın orjinal alt yapısından kaynaklanıyo bu ulay girişte müziği uzun tutmuşlar.. esrarlı gözler parçasındada aynı olay var

Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 01:14    Mesaj konusu: Re: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

atasayar demiş ki:
Eyw kardeş sağolasın orjinal alt yapısından kaynaklanıyo bu ulay girişte müziği uzun tutmuşlar.. esrarlı gözler parçasındada aynı olay var

esrarlı gözler girişteki kemanlımı yoksa bilmediğim başka bir tane dahamı var bilgilendirirsen sevinirim

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: izmir
MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 01:36    Mesaj konusu: Re: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

eyvallah kardeş...yüreğine sağlık...
Kullanıcı profilini gör
ismail28
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 01:48    Mesaj konusu: Re: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

kardeş saolasın cok tesekkrler eyvallah....

MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 02:00    Mesaj konusu: Re: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

[quote="OSMANN49"]
atasayar demiş ki:

esrarlı gözler girişteki kemanlımı yoksa bilmediğim başka bir tane dahamı var bilgilendirirsen sevinirim

Kemanlı girişide var ayrıca Tahminimce Bağrı Yanık filminde idi şu an tam hatırlayamadım ordada girişde bağlama çalıyo

Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 19:38    Mesaj konusu: Re: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

evet kemanlı giriş parçası (esrarlı gözler) minareci 16 hicran yarası albümünde mevcut diğerlerinde kesik

MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 19:50    Mesaj konusu: Re: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

OSMANN49 demiş ki:
evet kemanlı giriş parçası (esrarlı gözler) minareci 16 hicran yarası albümünde mevcut diğerlerinde kesik

senin bahsettiğin parça zaten Normal esrarlı gözler parçası kardeş Lp den alıntı o. kemanlı girişi daha farklı kemanı baya bi detaylı girmiş Mustafa Sayan

Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 19:51    Mesaj konusu: Re: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

atasayar demiş ki:
OSMANN49 demiş ki:

senin bahsettiğin parça zaten Normal esrarlı gözler parçası kardeş Lp den alıntı o. kemanlı girişi daha farklı kemanı baya bi detaylı girmiş Mustafa Sayan

valla kafam karıştı ztn bu esrarlı gözlerin 2 3 farklı alt yapısı var kafa karıştırıyor

MesajTarih: 01-Ksm-2009 / 20:31    Mesaj konusu: Re: yardan oldum candan oldum kesilmemiş versiyon

OSMANN49 demiş ki:

valla kafam karıştı ztn bu esrarlı gözlerin 2 3 farklı alt yapısı var kafa karıştırıyor

Kafan Karışmasın Normal Orjinal Lp deki Esrarlı GÖzler kemanlı girişde değişik keman çalınıyo farklı olarak türküol baskısında olabilir

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering