Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - MÜSLÜM GÜRSES FUN CLUB
MÜSLÜM GÜRSES FUN CLUB
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
miqrop
Üye
Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 04-Oca-2005 / 03:53    Mesaj konusu: MÜSLÜM GÜRSES FUN CLUB

Sevgili Kardeşlerim MÜSLÜM GÜRSES Fun Club Oluşturalım Derim Ben En Azından Ayda Bir Veya 3 Aydan 3 Aya Veya 6 Aydan 6 Aya Yada Yılda Bir Kez De Olsa Bütün MÜSLÜM GÜRSES Severler Ve Müslüm Gürses - Muslumcu.net & Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com Severlerle Bir Araya Gelip Tanışma Ve Ortamımızı Geliştirmek İçin Fırsatımız Olur...
Çeşitli Etkinlikler Düzenleriz Mesela; Yazları Piknik Mangal,Ramazanlıkda İftar Evlenecek Olan Ve İhtiyacı Olan Kardeşlerimize Yardım Gibi...

Bana Bu Konuda Cevap Ve Böyle Bişeye Destek Vereceğinizi Düşünerek Bu Konuya Değindim...
Kullanıcı profilini gör
isyankar1
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 04-Oca-2005 / 03:56    Mesaj konusu:

Kardeş çok haklısın

Beni çok duygulandırdın ...: Confused

Söliycek bişey bulamıyorum ....
Kullanıcı profilini gör
miqrop
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Oca-2005 / 04:10    Mesaj konusu:

isyankar1 demiş ki:
Kardeş çok haklısın

Beni çok duygulandırdın ...: Confused

Söliycek bişey bulamıyorum ....

Eyvallah Kardeşim
Sende Beni Duygulandırdın Keşke Herkes Bizim Kadar Bu Konuya Değer Versede Bizde Uğraşsak Bu konu İçin

Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 04-Oca-2005 / 04:25    Mesaj konusu:

Güzel fikir... Fakat organizasyon lazım.. ve foruma takılan üyelerimiz az.. Foruma takılan üyelerimiz diyorum çünkü gerikalanının çoğu download bölümünde işini halledip gidiyor... Cool

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
miqrop
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Oca-2005 / 04:36    Mesaj konusu:

Admin demiş ki:
Güzel fikir... Fakat organizasyon lazım.. ve foruma takılan üyelerimiz az.. Foruma takılan üyelerimiz diyorum çünkü gerikalanının çoğu download bölümünde işini halledip gidiyor... Cool

ADMİN Kardeş Organizasyonu Ben Hallederimde Formlara Takılan Üye Sayısınıda Artırmayı Düşünüyorum Ama Buraya Getireceğim Üyelerin Çoğunluğu Bayan Olduğu İçin Korkuyorumda Bu Konuda Bana Bi Bilgi Verirsen Sevinirim...
Kullanıcı profilini gör
jesus1
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul
MesajTarih: 04-Oca-2005 / 05:17    Mesaj konusu:

Güzel bir fikir.Ama biraz zor olur.Herkes aynı şehirde oturmuyor,organizasyon zor olur.Ama gerçekden güzel bir fikir.
Kullanıcı profilini gör
ESRAR-Perdesi
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: DerinLerdeN (41)
MesajTarih: 04-Oca-2005 / 05:41    Mesaj konusu: müslüm gürses

Güzel bir organizasyon yapıldıktan sonra çevre illerden gelen Müslümcü dostlarımızda olur...Mesela ben izmitte oturuyorum benim için sorun olmaz Exclamation

esrarlı gözler
yalnız seni özler....
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 04-Oca-2005 / 07:06    Mesaj konusu:

miqrop demiş ki:

ADMİN Kardeş Organizasyonu Ben Hallederimde Formlara Takılan Üye Sayısınıda Artırmayı Düşünüyorum Ama Buraya Getireceğim Üyelerin Çoğunluğu Bayan Olduğu İçin Korkuyorumda Bu Konuda Bana Bi Bilgi Verirsen Sevinirim...

Gelsinler tabiki. Muslumcu.com, Muslumcu.net, Muslum-Gurses.com adı altında kimse kimseye hakaret edemez! Kimse kimseyi rahatsız edemez. Böyle bir durum olursa sizleri rahatsız eden kişiler Erkek/Bayan fark etmez bu sitede barınamaz...
SEVGİ, SAYGI & DOSTLUK çizgisi aşılmadığı sürece Site ve forumda biçbir sorunumz çıkmaz.

Kullanıcı profilini gör
jesus1

Nereden: istanbul
MesajTarih: 04-Oca-2005 / 07:56    Mesaj konusu:

Arkadaşlar bende admin gibi düşünüyorum.Zaten Müslüm baba ya gönlünü vermiş olan böyle edepsizliklere düşeceğine inanmıyorum.Ama gerçeği söylemek gerekirse sitemizi övmek gibi olmasın diğer site lerdeki sohbet kanallarında olsun,bizim sitemiz çok çok seviyeli ve Müslüm baba gibi oturaklı ve olgun.Öyle değilmi Admin? Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 04-Oca-2005 / 18:48    Mesaj konusu:

Çoğunlukla öyle..
Gürses hayranlarının çoğunun web/bilgisayar/sanal vs.. ile ilgili bilgileri çok az bu nedenle forum veya diğer bölümlerde sorun yaşıyorlar giremiyorlar....

Aslında ücretli üyeliğin bir güzel yanıda GERÇEK Müslüm Gürses Hayranlarını ayırt edebilmemiz.. 2200<+ üyeden 1000 hatta daha fazlası yollamayacaktır.. 10 üye olsun sağlam olsun. Sohbet Muhabbet edelim sorunlarımızı tartışalım...

Kullanıcı profilini gör
S_SrNrY_N
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 06-Oca-2005 / 01:32    Mesaj konusu: miqrop

Selamünaleyküm Sercan Kardeş Bu Organizasyon Olur Ben İNanıyorum Gerçektende Çok İyi Bi Organizasyon Olur BEn Her Zaman Varım Yterki Herkes Sen Gibi İnansın

SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 06-Oca-2005 / 02:19    Mesaj konusu:

aloooooooooooooooooooo ne oluyor beyler.unuttunuzmu beni. ne olursa olsun bende varım. işte bu yahu. allah razı olsun migrop. tam benim içimdeki ve aklımdakileri yazmışsın ve yazmışsınız diğer üye arkadaşlar.
işte biz buyuz bu olalım bu olmamız lazım ki diğer site üye ve sahipleride bunu görüp biraz bizden bişeyler kapsınlar MÜSLÜM BABACILARDAN.
şu bayan hayran meselesine gelince. bence hiçbir YANLIŞ olmaz. çünkü biz MÜSLÜMCÜYÜZ.. senin bu şekilde düşünmen bile yanlış migrop.
Kullanıcı profilini gör
miqrop
Üye
Üye

MesajTarih: 07-Oca-2005 / 19:15    Mesaj konusu:

Kardeşlerim bu konuya bi ilgi göstermediniz biraz daha eğilim olursa bu işi yaparız
Kullanıcı profilini gör
raporlu
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ?STANBUL
MesajTarih: 07-Oca-2005 / 23:58    Mesaj konusu:

MİGROP KARDEŞ KILIKIN DEDİĞİ GİBİ MÜSLÜM GÜRSES ADI ALTINDAKİ BİR SİTEDE HİÇ BİR ERKEK BİR BAYANA SAYGISIZLIK YAPMAZ YAPMAMALI ZATEN BU SİTEDEKİ HERKESİN BİR SEVDİĞİ VAR

MÜSLÜM BABAAAAAAAAAAAAAAA[/b]
Kullanıcı profilini gör
isyankaryunus
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: türkiye
MesajTarih: 08-Oca-2005 / 00:31    Mesaj konusu: tabiki

kardeşlerbencede kaynaşmamız iyi olur hem partimize babayıda daved ederiz zaten bizim ondan başka onun bizden başka kimi var ben varım bu yola sizleride beklerim
Kullanıcı profilini gör
miqrop
Üye
Üye

MesajTarih: 08-Oca-2005 / 01:37    Mesaj konusu: Re: tabiki

isyankaryunus demiş ki:
kardeşlerbencede kaynaşmamız iyi olur hem partimize babayıda daved ederiz zaten bizim ondan başka onun bizden başka kimi var ben varım bu yola sizleride beklerim

Kardeşim Keşke Herkes Senin Gibi Olsa Ama Bu KOnuya Fazla İLgi Gösteren Yok...
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 08-Oca-2005 / 01:51    Mesaj konusu:

ya sen haketen mikropsun yahu. tamam diyorym hadi diyorum . buluşup tanışalım a,rtık diyorum. yani bende varım diyorum. aloooooooo.. bende bu konuyla ilggili form konusu açtım ama kimse nedense oralı bile olmadı. buluşup tanışıp dost olmaktanmı korkuyorsunuz .arkadaşlar. istanbulda oturan bu kadar üye varken hala neden buluşup dertleşmiyoruz. de hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
miqrop
Üye
Üye

MesajTarih: 08-Oca-2005 / 01:56    Mesaj konusu:

KILIK demiş ki:
ya sen haketen mikropsun yahu. tamam diyorym hadi diyorum . buluşup tanışalım a,rtık diyorum. yani bende varım diyorum. aloooooooo.. bende bu konuyla ilggili form konusu açtım ama kimse nedense oralı bile olmadı. buluşup tanışıp dost olmaktanmı korkuyorsunuz .arkadaşlar. istanbulda oturan bu kadar üye varken hala neden buluşup dertleşmiyoruz. de hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kardeşim Bende Sen Gibi Buluşup Tanışalım Hadi Diyorum Ama Bikaç Kişi İle Olcak İş Değil Bu Baksana Herkes Tamam Diyo Fakat Sadece Tamam Demekle Kalıyo...
Kullanıcı profilini gör
MazidenBiri
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AMASYA
MesajTarih: 08-Oca-2005 / 06:24    Mesaj konusu: Re

Tamam cok güzel fikir.. Sonuna kadar desteklerim ben.. Maksat muhabbet..
Emme Piknik dediniz mangal dediniz..
Alemi Unuttunmu yoksa yazmakmı istemedin. Forumu acan kardeşim nickini unuttum şimdi Very Happy
Alem olmassa olmaz..
Kafaları kırmak gerek bir araya gelince.. Exclamation
Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

MesajTarih: 08-Oca-2005 / 19:43    Mesaj konusu:

ALEM YOK!!
ZİRA BAYAN HAYRANLARIMIZDA GELEBİLİR...

Öncelikle istanbuldan başlayalım...
İstanbuldan katılan ziyaretçilerimiz daha çok gibi görünüyor. Siz sadece yer ve saat'i belirleyin ben kullanıcılara mesaj atıp İstanbulda oturan ve forumu takip etmeyen kullanıcıları belirleyebilirim...

YER SAAT VE ZAMAN BELİRLEYİN İSTANBULDA OTURAN ARKADAŞLARIMIZ?

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
1. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering