Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - MÜSLÜM GÜRSES FUN CLUB
MÜSLÜM GÜRSES FUN CLUB
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Yazar Mesaj
MazidenBiri
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AMASYA
MesajTarih: 08-Oca-2005 / 19:51    Mesaj konusu: ;)

Fark yapmaz..
Bendeniz zaten gelemem..
Very Happy
Alem şart ama Exclamation
Herkez kendini bildikten sonra sorun cıkaçağını sanmıyorum..
Kullanıcı profilini gör
miqrop
Üye
Üye

Nereden: ?stanbul
MesajTarih: 09-Oca-2005 / 19:39    Mesaj konusu:

Admin demiş ki:
ALEM YOK!!
ZİRA BAYAN HAYRANLARIMIZDA GELEBİLİR...

Öncelikle istanbuldan başlayalım...
İstanbuldan katılan ziyaretçilerimiz daha çok gibi görünüyor. Siz sadece yer ve saat'i belirleyin ben kullanıcılara mesaj atıp İstanbulda oturan ve forumu takip etmeyen kullanıcıları belirleyebilirim...

YER SAAT VE ZAMAN BELİRLEYİN İSTANBULDA OTURAN ARKADAŞLARIMIZ?

İstanbuldaki BABA Hayranlarının Buluşabileceği İki Nokta Var İlk Öncelik Taksimde Bi Mekan İkinci Sırada Bakırköyde Bir Mekan Bu İki Semtten Birisi Kesin Olur
Kullanıcı profilini gör
XarizmatiC
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Oca-2005 / 01:36    Mesaj konusu: Re: MÜSLÜM GÜRSES FUN CLUB

miqrop demiş ki:
Sevgili Kardeşlerim MÜSLÜM GÜRSES Fun Club Oluşturalım Derim Ben En Azından Ayda Bir Veya 3 Aydan 3 Aya Veya 6 Aydan 6 Aya Yada Yılda Bir Kez De Olsa Bütün MÜSLÜM GÜRSES Severler Ve Müslüm Gürses - Muslumcu.net & Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com Severlerle Bir Araya Gelip Tanışma Ve Ortamımızı Geliştirmek İçin Fırsatımız Olur...
Çeşitli Etkinlikler Düzenleriz Mesela; Yazları Piknik Mangal,Ramazanlıkda İftar Evlenecek Olan Ve İhtiyacı Olan Kardeşlerimize Yardım Gibi...

Bana Bu Konuda Cevap Ve Böyle Bişeye Destek Vereceğinizi Düşünerek Bu Konuya Değindim...

Hep Destek Tam Destek
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 13-Oca-2005 / 02:39    Mesaj konusu:

ALOOO taksim bizi bozar. oraya hep uzun saçlı küpeli hoppiler takılıyor be kardeşler. orayı geçin. başka yer olsun. bakırköy de olabilir mesela . ama bu organizasyonu 10 gün önceden haber verinki kendimizi ayarlayalım.

alem konusuna gelince. ben bayanlarlada oturup alem yaptım sonuçta. o işte heekess kendini bilsin bi problem çıkmaz.

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
XarizmatiC
Üye
Üye

MesajTarih: 15-Oca-2005 / 00:57    Mesaj konusu:

KILIK demiş ki:
ALOOO taksim bizi bozar. oraya hep uzun saçlı küpeli hoppiler takılıyor be kardeşler. orayı geçin. başka yer olsun. bakırköy de olabilir mesela . ama bu organizasyonu 10 gün önceden haber verinki kendimizi ayarlayalım.

alem konusuna gelince. ben bayanlarlada oturup alem yaptım sonuçta. o işte heekess kendini bilsin bi problem çıkmaz.

Kılık Kardeş Senle Paslaşıp Bu Organizasyonu Yapalım En Kısa Zamanda Zaten Buluşmaya Gelecek Bayan Olursa Alem Konusunda Fazla Problem Olmaz...
Kullanıcı profilini gör
XarizmatiC
Üye
Üye

MesajTarih: 16-Oca-2005 / 00:02    Mesaj konusu:

Arkadaşlar Biiraz Destek Şu Konuyu Hayata Geçirelim Artık
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 16-Oca-2005 / 04:12    Mesaj konusu:

okey karizmatik kardeşim. bunu bi yapalım pir yapalım. 10 gün önceden de duyuyuruz herkese herkes ona göre ayarlar kendisini. hadi dostlar BULUŞMAYA AZ KALDI......

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
Raiden
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: Sokaklardan
MesajTarih: 16-Oca-2005 / 06:19    Mesaj konusu:

arkadaşlar şunu tatildewn sonra yapsak ben istanbula gelcemde
Smile veya tatilin son günlerinde yapalımm lutfenn

Üye
Üye

MesajTarih: 16-Oca-2005 / 20:06    Mesaj konusu:

Sevgili Kardeşlerim Çok Kısa Zamanda KILIK Kardeşimle Birlikte Bu Konuyu Hayata Geçiriyoruz Çok Yakında Sitede Duyurusu Yapılacak Sadece Takip Edin...
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 17-Oca-2005 / 03:06    Mesaj konusu:

evet arkadaşlar şuan KARİZMATİK kardeşimle bu konuyu görüşüyoruz. en yakın zamanda ve RAİDENİN de katılması için bu olayı işallah halledeceğiz.

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
jesus1
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul
MesajTarih: 17-Oca-2005 / 04:29    Mesaj konusu:

KILIK demiş ki:
evet arkadaşlar şuan KARİZMATİK kardeşimle bu konuyu görüşüyoruz. en yakın zamanda ve RAİDENİN de katılması için bu olayı işallah halledeceğiz.
Kılık kardeş bende kasımpaşa dayım bi yardımım olursa banada haber verebilirsiniz
Kullanıcı profilini gör
XarizmatiC
Üye
Üye

MesajTarih: 18-Oca-2005 / 01:05    Mesaj konusu:

jesus1 demiş ki:
KILIK demiş ki:
Kılık kardeş bende kasımpaşa dayım bi yardımım olursa banada haber verebilirsiniz

jesus1 Kardeş Seninde Bize Yardımın Dokunur Sen Bana Özelden Ulaş Yada Buraya Cevap Bırak Sana Nasıl Yardımcı Olacağını Söyleyeyim...
Kullanıcı profilini gör
jesus1

MesajTarih: 18-Oca-2005 / 03:24    Mesaj konusu:

XarizmatiC demiş ki:
jesus1 demiş ki:
KILIK demiş ki:

jesus1 Kardeş Seninde Bize Yardımın Dokunur Sen Bana Özelden Ulaş Yada Buraya Cevap Bırak Sana Nasıl Yardımcı Olacağını Söyleyeyim...
bekliyorum kardeş burdayım
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 18-Oca-2005 / 21:56    Mesaj konusu:

SAYIN KARDEŞLER mekan tamam gibi. %100 kesinleşince buradan duyurup mekan için herkesin fikrini alacağız. MÜSLÜM BABAMIZIN dediği gibi beluşma günü gelince bütün kardeşlerimi GÖZÜNDEN TANIYACAĞIM.. biraz daha sabır. jesus kardeşim çok çok sağol desteğin için . seninlede temasa geçeceğim..

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
XarizmatiC
Üye
Üye

MesajTarih: 19-Oca-2005 / 16:00    Mesaj konusu:

KILIK demiş ki:
SAYIN KARDEŞLER mekan tamam gibi. %100 kesinleşince buradan duyurup mekan için herkesin fikrini alacağız. MÜSLÜM BABAMIZIN dediği gibi beluşma günü gelince bütün kardeşlerimi GÖZÜNDEN TANIYACAĞIM.. biraz daha sabır. jesus kardeşim çok çok sağol desteğin için . seninlede temasa geçeceğim..

Sevgili Kardeşim KILIK %100 Kesinleşen Mekan Neresidir Benimle İrtibata Geçip Bana Bildirebilirmisin..jesus1 Kardeş Seninde Özeline Msj Bıraktım Onu Okuyup Bana Dönersen Sevinirim...
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

MesajTarih: 23-Oca-2005 / 02:20    Mesaj konusu:

canım kardeşim mekanı sana söylemiştim ya. LOKANTA. ama bu lokantanın özelliğiniğde söyklemiştim ya hani. haydaaaa nasıl unuttun

gözlerinde gözlerim,,
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
jesus1

MesajTarih: 23-Oca-2005 / 03:36    Mesaj konusu:

KILIK demiş ki:
canım kardeşim mekanı sana söylemiştim ya. LOKANTA. ama bu lokantanın özelliğiniğde söyklemiştim ya hani. haydaaaa nasıl unuttun
Arkadaşlar ben beklemedeyim unutmayın.

Üye
Üye

Nereden: türkiye¬
MesajTarih: 24-Oca-2005 / 04:14    Mesaj konusu:

arkadaşlar biraz geç yazıyorum galiba ama olsun tebrikler çok güzedl düşüüyorsunuz da ben diyorum ki her şehirin bir başı olsun yani o şehirde ki bütün baba hayralarını bir araya getirsin en sonunda ise sizin dediğiniz gibi olsun dikkate alırsnız sevinirim
Kullanıcı profilini gör
ESRAR-Perdesi
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: DerinLerdeN (41)
MesajTarih: 24-Oca-2005 / 04:19    Mesaj konusu:

usta demiş ki:
arkadaşlar biraz geç yazıyorum galiba ama olsun tebrikler çok güzedl düşüüyorsunuz da ben diyorum ki her şehirin bir başı olsun yani o şehirde ki bütün baba hayralarını bir araya getirsin en sonunda ise sizin dediğiniz gibi olsun dikkate alırsnız sevinirim

Bence çok güzel bi fikir.... Exclamation

esrarlı gözler
yalnız seni özler....
Kullanıcı profilini gör
jesus1

MesajTarih: 24-Oca-2005 / 05:18    Mesaj konusu:

zaten olması gerekende bu böyle daha düzenli olacağına inanıyorum Exclamation
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
2. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering