Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ada sahılleri
canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ada sahılleri

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Fan Club/Buluşma -> Gerçekleşen Buluşmalar resim ve yorumlarınız
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 19-Ekm-2009 / 06:35    Mesaj konusu: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ada sa

ses kalıtesı bıraz dusuk ama eklemek ıstedım program devam edıyor
12 dakıka
burdanindir
http://rapidshare.com/files/294807748/ae_bo_3.mp3.html
2 dakika sonra eklenen mesaj:
---------------------------------

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 19-Ekm-2009 / 15:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

akşam ibo şovdada okudu bulursun beniyi,güzel yorumdu.emeğine sağlık mehmet.

Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 19-Ekm-2009 / 16:15    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

ellerin dert görmesin saol varol paylaşım için sonsuz teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 19-Ekm-2009 / 23:36    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

eyv dediği gibi akşam ibodada yorumladı hele o vay canımm süper oldu eyvallah eline sağlık

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 19-Ekm-2009 / 23:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

Yorumların hası babada yaw çok fena okuyo emeğine sağlık Mehmet abi

Kullanıcı profilini gör
pablo1907
Üye
Üye

Nereden: Çorum
MesajTarih: 20-Ekm-2009 / 00:23    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

eyvallah kardeş. küskünümüde ekleseydin çok makbule geçerdi

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 20-Ekm-2009 / 01:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

pablo1907 demiş ki:
eyvallah kardeş. küskünümüde ekleseydin çok makbule geçerdi
eklıyecem kardeş senimi kırım tam bir şekilde

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 20-Ekm-2009 / 02:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

eyvalllah cok tesekkrler saolasın....

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 20-Ekm-2009 / 03:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

wayyyyyyyyyyyy canım wayyyyyyyyyyyyy super okudu gercekennnnnnnn

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
ervan403
Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 20-Ekm-2009 / 14:00    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

evet gerçekten güzel bir programdı ve baba da gerçekten iyi performans gösterdi özellikle uzun hava muhteşemdi. onu da eklersen çok makbule geçer kardeşim. bu arada İbrahim Tatlıses'e de yürekten teşekkürler. Babayı yine çok onure etti. kıymetinin bilinmesinden bahsetti ve onu ne kadar çok dinlediğini ne üstün vasıfları olduğunu program boyunca övdü durdu. ayrıca fanlardan da bahsetti. babanın konuk olduğu eski programların vtr sini de sundu o da programa ayrı bir güzellik kattı. Tatlıses e olan sempatimi bir kat daha artırdı bir tek vay canım şarkısını seçmede yanlış yaptı bence çünkü sazlar bu şarkıyı tam olarak çalamadı ve bu yüzden Baba da senkronizasyonu bence tam oturtamadı sonradan düzeltti, yani başka bir parcayı seçseydi belki çok daha lezzetli olabilirdi. Birlikte seslendirdikleri yetim kalasan ömer türküsünde de muhteşem gırtlak şovu izledik Babayı çok özlemiştik böylece biraz hasret gidermiş olduk.

Üye
Üye

Nereden: yozgat
MesajTarih: 20-Ekm-2009 / 17:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

kardeşim elinde varsa vay canım vay ıda ekleyebilirmisin teşekkürler

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 20-Ekm-2009 / 18:53    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

harabecocuk demiş ki:
kardeşim elinde varsa vay canım vay ıda ekleyebilirmisin teşekkürler
harebe sundum kardeş

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 20-Ekm-2009 / 21:48    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

ervan403 demiş ki:
evet gerçekten güzel bir programdı ve baba da gerçekten iyi performans gösterdi özellikle uzun hava muhteşemdi. onu da eklersen çok makbule geçer kardeşim. bu arada İbrahim Tatlıses'e de yürekten teşekkürler. Babayı yine çok onure etti. kıymetinin bilinmesinden bahsetti ve onu ne kadar çok dinlediğini ne üstün vasıfları olduğunu program boyunca övdü durdu. ayrıca fanlardan da bahsetti. babanın konuk olduğu eski programların vtr sini de sundu o da programa ayrı bir güzellik kattı. Tatlıses e olan sempatimi bir kat daha artırdı bir tek vay canım şarkısını seçmede yanlış yaptı bence çünkü sazlar bu şarkıyı tam olarak çalamadı ve bu yüzden Baba da senkronizasyonu bence tam oturtamadı sonradan düzeltti, yani başka bir parcayı seçseydi belki çok daha lezzetli olabilirdi. Birlikte seslendirdikleri yetim kalasan ömer türküsünde de muhteşem gırtlak şovu izledik Babayı çok özlemiştik böylece biraz hasret gidermiş olduk.

sana aynen katılıyorum kardeş ama bir iki şeyde ben ekleyeyim....

iyi yapımcı yok denildi... ve ayrıca birde babaya ibodan teklif geldi "idobay" dan albüm yapma konusunda .
ama baba bu konuya nedense çekimser kaldı Confused

benim şahsi görüşüm eğer baba "idobay" dan albüm yaparsa ve ibrahim tatlıses in tavsiyesine sıcak bakarsa
işte o zaman belki özlediğimiz Müslüm Gürses tekrar döner diyorum....eyw

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 21-Ekm-2009 / 01:34    Mesaj konusu: Re: Cevap: canlı canlı babadan ıkı sarkı bulursun benı ve ad

imparator_44 demiş ki:
ervan403 demiş ki:

sana aynen katılıyorum kardeş ama bir iki şeyde ben ekleyeyim....

iyi yapımcı yok denildi... ve ayrıca birde babaya ibodan teklif geldi "idobay" dan albüm yapma konusunda .
ama baba bu konuya nedense çekimser kaldı Confused

benim şahsi görüşüm eğer baba "idobay" dan albüm yaparsa ve ibrahim tatlıses in tavsiyesine sıcak bakarsa
işte o zaman belki özlediğimiz Müslüm Gürses tekrar döner diyorum....eyw
bende size katılyorum

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering