Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - almanya baskılı günahkarmı doğdum albümden 2 parça
almanya baskılı günahkarmı doğdum albümden 2 parça

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 05-Ekm-2009 / 03:29    Mesaj konusu: almanya baskılı günahkarmı doğdum albümden 2 parça

almanya baskılı türküola firmasına ait günahkarmı doğdum kasetinden 2 parça,,bunlar ikinci defa esrarlı gözler albümü için 1980 de okunan parçalardır yedek olmuştur konulmamıştır daha sonra albüm olmuştur bilgisi olmayanlara

GÜNAHKARMI DOĞDUM: http://ul.to/bzcs23

KEDERLİYİM İÇİYORUM : http://ul.to/9f8tx5

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: malatya
MesajTarih: 05-Ekm-2009 / 04:32    Mesaj konusu: Re: almanya baskılı günahkarmı doğdum albümden 2 parça

Osman kardeş aramıza hoş geldin ve hızlı geldin......
Gözümsün....
Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Ekm-2009 / 18:23    Mesaj konusu: Re: almanya baskılı günahkarmı doğdum albümden 2 parça

cerrah_44 demiş ki:
osman kardeş aramıza hoş geldin ve hızlı geldin......
gözümsün....

biraz yavaşmı gideyim dersin :p

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 05-Ekm-2009 / 18:52    Mesaj konusu: Re: almanya baskılı günahkarmı doğdum albümden 2 parça

Kardeş bu şakıların tekrar okunması söz konusu değiltir türküola firmasının parçalar üzerinde oynama yapılmıştır orjinal 77 Esrarlı Gözler yedek parçalarıdır

Kullanıcı profilini gör
OSMANN49
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 05-Ekm-2009 / 19:12    Mesaj konusu: Re: almanya baskılı günahkarmı doğdum albümden 2 parça

atasayar demiş ki:
kardeş bu şakıların tekrar okunması söz konusu değiltir türküola firmasının parçalar üzerinde oynama yapılmıştır orjinal 77 esrarlı gözler yedek parçalarıdır
kardeş bunlar iki defa okundu bu ikincisi bunlar ilki son sevgilim kasetinde değilmi artı yedek şarkılardır dediğin gbi

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 05-Ekm-2009 / 22:06    Mesaj konusu: Re: almanya baskılı günahkarmı doğdum albümden 2 parça

saolasın kardeşim paylasım ıcın cook tesekkrler eyvallah Wink

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 07-Ekm-2009 / 00:42    Mesaj konusu: Re: almanya baskılı günahkarmı doğdum albümden 2 parça

OSMANN49 demiş ki:

kardeş bunlar iki defa okundu bu ikincisi bunlar ilki son sevgilim kasetinde değilmi artı yedek şarkılardır dediğin gbi

Adı üstünde Almanya baskılı aynı şekilde Gitme ve Sevda Yolu kasetlerinin türküola versiyonlarına dikkat edersen parçalarda farklılıklar var günahkarmı Doğdum kasetide aynı şekilde Esrarlı Gözler, Tanrı İstemezse albümlerinin yedekleri ve 45 lik parçalardan oluşmuş hepsinin üstünde oynama yapılmıştır Ve Baba Hiç Bi Zaman Almanyaya gidip albüm yapmamıştır...

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering