Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)
bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 12-Eyl-2009 / 04:04    Mesaj konusu: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

atv de yayınlanan erol evgin vede pınarl altuğun sunduğu bir şarksın sen programında bu hafta müslüm gürses te konuk son albümünden şarkıalra yer veriyor.

pazar akşamı saat:20 de kaçırmayın.

1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 12-Eyl-2009 / 04:11    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

haber için sağol sedat izlemeye çalışırız ..eyw

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
harabecocuk
Üye
Üye

Nereden: yozgat
MesajTarih: 12-Eyl-2009 / 04:21    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

haber için teşekürler kardeşim inşallah izlemek nasip olur aeo

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: ==MaRDiN==
MesajTarih: 12-Eyl-2009 / 04:34    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

eywallah sedat... reklamlarda gördüm

Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 12-Eyl-2009 / 04:48    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

evet bende reklamlarda gördüm sağol haber için..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 12-Eyl-2009 / 19:54    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

ex-arab demiş ki:
eywallah sedat... reklamlarda gördüm

İzlemeye çalışıcaz tabikide

Kullanıcı profilini gör
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 13-Eyl-2009 / 01:41    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

eywallah kardeşim saol .emeğine sağlıkk..
Kullanıcı profilini gör
4babafan4
Üye
Üye

MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 05:06    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

ya izledim şimdi baba yapma yav niye şu canlı şarkıları doğru okumuyorsun ufacık veledin yanında üzülmeek elde değil bu halini gördükten sonra canlı yayında şarkı okumaman daha iyi çık konuş fıkra anlat ama şarkı söyleme lütfen playback olabilir tabi ama canlı olmasın Smile
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 18:19    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

programda iki şarkı okudu ilkki zaten okudu denemez sadece nakaratı okudu,kısaydı yani kendini fazla zorlamadı. seyirciler baba diye tezarüatalrı inletti resmen hoş program oldu.

Üye
Üye

MesajTarih: 14-Eyl-2009 / 18:44    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

zaten şarkının nakarat kısmına girdi orasını istese inletir stüdyoyu ama nedense sanki zorluyorlarmıs gibi söylüyor ozaman hiç cıkma ve söyleme sonra diyorlar müslüm baba bitmiş ses kalmamış küçücük kızın yanında bide.
Kullanıcı profilini gör
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 02:25    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

müslüm baba bitmiş ses ve yorumun demekte ne oluyor arkadaşlar,siz müslüm babayı yenimi tanıyorsunuz teessüf ederim,baba okumak istese herkez el pençe durur,bab havasında değildir,büyük sanatçılar bazen gününde olmayabilirler,buda bab gibi bir dev yorumcunun bir anda ses mes kalmamış demek anlamına gelmez.....hakikaten üzülüdüm bu yorumlara..
Kullanıcı profilini gör
DaMaR-58
Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 02:44    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

4babafan4 demiş ki:
zaten şarkının nakarat kısmına girdi orasını istese inletir stüdyoyu ama nedense sanki zorluyorlarmıs gibi söylüyor ozaman hiç cıkma ve söyleme sonra diyorlar müslüm baba bitmiş ses kalmamış küçücük kızın yanında bide.

Ne demek hiç çıkma hiç söyleme kardeşim..Biz babanın mırıldanmasına bile razıyız..bu nasıl bir yorum bu nasıl cümledir..bu forum altında ne cesaret anlamadım..beğenmemişsen beğenmemişsindir ama sen kisminki hiç çıkma hiç okuma yorumunda bulunuyosun..

ses bitimiş kalmamış diyenlere gelince..onlar önce kendi hallerine baksınlar..onu diyen zaten sanattan santçıdan anlamaz sen niye kulak asarsın ona..

Zorlanmış gibiydi diyosun..Zorlanacak heralde bazen.. her şeyi dört dörtlük yapacak diye bişey yokya..
Ben onu bunu anlamam baba neyi ne şekilde okursa okusun o baba okduğu için güzeldir özeldir..O kadar..
Kullanıcı profilini gör
4babafan4
Üye
Üye

MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 03:01    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

DaMaR-58 demiş ki:
4babafan4 demiş ki:

Ne demek hiç çıkma hiç söyleme kardeşim..Biz babanın mırıldanmasına bile razıyız..bu nasıl bir yorum bu nasıl cümledir..bu forum altında ne cesaret anlamadım..beğenmemişsen beğenmemişsindir ama sen kisminki hiç çıkma hiç okuma yorumunda bulunuyosun..

ses bitimiş kalmamış diyenlere gelince..onlar önce kendi hallerine baksınlar..onu diyen zaten sanattan santçıdan anlamaz sen niye kulak asarsın ona..

Zorlanmış gibiydi diyosun..Zorlanacak heralde bazen.. her şeyi dört dörtlük yapacak diye bişey yokya..
Ben onu bunu anlamam baba neyi ne şekilde okursa okusun o baba okduğu için güzeldir özeldir..O kadar..

bu forum altında ne cesaretmi senden izinmi alacam yorum yaparken laflarına dikkat et.. kendi babam gibi severm müslüm gürsesi ona biri laf etse kaldıramam ama doğrularıda yeri geldimi söyliceksin arkadaş ben babanın oraya çıkıp aa bu adam bitmiş demelerini görmek istemiyorum yada zaten nadir çıkıyor bu bir onu seven hayranı olarak sitemdir anlamıyorsan yorum yapma !
Kullanıcı profilini gör
DaMaR-58
Üye
Üye

Nereden: Sevda Yolu
MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 08:48    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

elbetteki benden izin almıcaksın..kendi babam gibi severim demişsin güzel..biri laf etse kaldıramazsın..elbette..Ama baba oraya çıkınca kim bitmiş diyecek? diyen kimse onane..Biz her haliye sevmiyomuz kardeşim..Bunu düşenenlerin söyeleyenler bi kenara ilk yazdığın yorumdaki ' sanki zorlanıyomuş gibi söylüyor o zaman hiç çıkma söyleme' ne demekdir.
Ben bu cümleden anlayacağı anladım..Gerisi senin olsun..Bilmem anlatabildimmi?
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 12:34    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

babaya selam damara devam arkadaşlar baba gelmiş 56 yaşına trafik kazasında ölümden donmüş babayı bılmeyenler ıstedıkleri gibi konusuyhor yok işi bitmiş yok soyleye mıyor bu seyleri yasayan biri gelsin o yaşa bakalım o nasıl soyluyor babanın bızlere bıraktıgı serveti omur boyu herkeze yeter artar bile bu adamda iş yok diyenlere bir güldür yüzümü bir gitme albumunu alıp dinlemelrini tavsiye ediyorum baba her zaman her yere cıksın her yerde de soylesin koskoca baba zaten kımse ondan o eski gunlerde ki gibi bir yorum beklemiyorlar onların ınceliğine baba da bir incelikle karsılık verıyor yok olmaz ben okuyamıyorum mu diyecek BABA CIKSIN OKSURSUN YETER YİNE DİNLERİZ Alayına isyan inadına BABA MÜSLÜM...

Üye
Üye

Nereden: van
MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 18:42    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

onun varlığı yeter arkadaşlar. zaten programların çoğuna ona saygı göstermek, hakkını teslim etmek için çağırıyorlar takmayın kafaya her çağrıldığı stüdyoda da ona gösterilen sevgi seli ve tezahuratlar bize yeter asıl bu sesler tezahuratlar kesilince o zaman düşünelim.

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 15-Eyl-2009 / 21:37    Mesaj konusu: Re: bir şarksın senin konuğu(müslüm gürses)

Baba profosyonel her zaman bunu bellı eder...

oraya düet ve konuk için gitti

düet yaptığı henüz küçük bir kız tabiki sesini ona göre ayarlıcak diğer sanatçılar gibi mekanı inletmesine gerek yok baba yerine göre ses tınısını artırıyor....

bence çok güzel bir programdı küçük kız bile onur verici bir davranış da bulundu ...

ses rengi bile güzel...

BaBA bir efsane!!!!

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering