Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - kalbim
kalbim

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Şiir ve Güzel Sözler
Yazar Mesaj
askimiz_ibadet
Üye
Üye

MesajTarih: 05-Eyl-2009 / 21:50    Mesaj konusu: kalbim

kalbim senin tas olan kalbine
carpti, kaniyor simdi,
agliyor simdi, duy sana sesini

cok mu sevdim seni ki dayanamadi
o kalbin, simdi o da mi uzgun,
soylesene, o da mi kirgin,
benimkisi gibi o da mi umutsuz

sana bir beyaz gul vermistim
sen onu kararttin, sana kalbimden
bir parca vermistin soyle onu sen
mi kirletip bana geri verdin?
Kullanıcı profilini gör
azracan
Üye
Üye

MesajTarih: 05-Eyl-2009 / 22:22    Mesaj konusu: Re: kalbim

eline sağlık ablacım değerinizi kendinize kendiniz biçin ki; sizi incitemesinler,kırılan olmayasınız ablacım.
Kullanıcı profilini gör
askimiz_ibadet
Üye
Üye

MesajTarih: 05-Eyl-2009 / 23:12    Mesaj konusu: Re: kalbim

azracan demiş ki:
eline sağlık ablacım değerinizi kendinize kendiniz biçin ki; sizi incitemesinler,kırılan olmayasınız ablacım.

eyv abla Wink
Kullanıcı profilini gör
fbfbfb_1907
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana kebap :)
MesajTarih: 03-Tem-2010 / 21:12    Mesaj konusu: Re: kalbim

muhittin seçenden ateş olsam şarkısını size dinlemenizi tavsiye ediyorum
ellerine yüreğine saqlık
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Şiir ve Güzel Sözler
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering