Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama ve uzun hava
ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama ve uzun hava

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Doğu Anadolu Bölgesi
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 05-Eyl-2009 / 06:01    Mesaj konusu: ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama ve uzun hava

buyrun ılk ıbo showdan ıkı sarkı daha
burdan ındırın
http://s1.dosya.tc/eleg_nsubulbu_leveg_d_yyorumaglamacanl_.mp3.html

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 05-Eyl-2009 / 06:41    Mesaj konusu: Re: ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama ve uzun

sağol yüreğine saglık teşk ederiz..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
muhammed
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BATMAN
MesajTarih: 05-Eyl-2009 / 17:35    Mesaj konusu: Cevap: ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama ve uz

Tekrar teşekkürler, O yıllara gitik,
Ne güzel söylüyor şair, ne güzel seslendiriyor Baba
Ben bir keklik olaydım, yollarına konaydım
Gelen geçen yolcudan ben yarimi soraydım,
Gel yanıma, yanıma seni saram canıma...........
Saçlarından bir tel ver ilaç olsun yarama.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 05-Eyl-2009 / 21:30    Mesaj konusu: Re: Cevap: ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama v

saolasın abi tesekkrler eyvallah.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 06-Eyl-2009 / 07:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama v

Emeğine sağlık paylaşım için saol...

Üye
Üye

Nereden: sevdim o zalimi
MesajTarih: 07-Eyl-2009 / 03:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama v

eywallah abı cok sagol supersın ya
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 08-Eyl-2009 / 17:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama v

Emeğine sağlık Mehmet abi jestin kralı bu işte sağolasın

Kullanıcı profilini gör
muslumkolikkk
Üye
Üye

Nereden: ağri
MesajTarih: 21-Ksm-2009 / 17:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama v

eline emeğine sağlık saolasın ....

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: MUŞ
MesajTarih: 22-Ksm-2009 / 00:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: ibo show 1993 yılı gidyorum buyrun kanal aglama v

tşkler emeğine sağlık abiiii....................

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering