Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv
rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 20:12    Mesaj konusu: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

babanın dıger şarkıcılılarla yaptıgı düetlere devam

http://ul.to/7lu6ui
1 dakika sonra eklenen mesaj:
bence bu kasette okudugu canlı olarak en ıyı yorum bu olmuş düettede rojının hakkını vermek lazım

Linkin düzeltilmiş hali (Rahmi06)
http://ul.to/qmj3iz80/video_rphhuwkwmu_to_DivX_clip0.rar

3 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
yorgunbezgin
Üye
Üye

MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 20:16    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

bunu izlemiştim harikaydı gerçektende.emeğinize sağlık teşekkür ederiz.
Kullanıcı profilini gör
veysel000023
Üye
Üye

Nereden: elazığ
MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 20:16    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

ellerine sağlık abi paylaşıma devam
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 20:35    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

veysel000023 demiş ki:
ellerine sağlık abi paylaşıma devam

eyvallah

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 22:05    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

Sağol Mehmet abi yaw geçektende bilinmeyen insan olan Xmen nickinin hakkını veriyosun başarılar
eyvallah

Kullanıcı profilini gör
nacves

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 27-Ağu-2009 / 22:06    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

sağol yüreğine saglık paylaşım için teşk ederiz..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
damarist06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 03:13    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

eyw. ellerine sağlık her zamanki gibi harika şarkılar paylaşıyosun Smile
Kullanıcı profilini gör
KUSTURDUNGONLUMU
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 28-Ağu-2009 / 03:53    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

eyvallah abim saolsın ellerin dert görmesin
Kullanıcı profilini gör
X_MeYHaNeCi_X
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 18-May-2011 / 23:38    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

Emegine Sağlık KardeŞ Saolasın Ama ßunu NasıL İndireCez ??
Kullanıcı profilini gör
kaya-85
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 18-May-2011 / 23:46    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

kardeş ben izleyemedim bide nasıl indirebilir bunu ben indiremedim
Kullanıcı profilini gör
arabeskci_ahmet
Üye
Üye

Nereden: TurgutLu/Manisa
MesajTarih: 19-May-2011 / 03:36    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

Eyw mehmet abi emeğine sağLık saoL varoL..
Kullanıcı profilini gör
muhammed
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: BATMAN
MesajTarih: 19-May-2011 / 17:24    Mesaj konusu: Re: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show tv

Linkte problem var gibi indiremiyoruz.............

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 19-May-2011 / 22:40    Mesaj konusu: Cevap: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show

link yenilenmiştir tertemiz şeklde dinleyin

http://ul.to/qmj3iz80/video_rphhuwkwmu_to_DivX_clip0.rar

link düzeltilmiştir (Rahmi06)

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 20-May-2011 / 03:06    Mesaj konusu: Cevap: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı show

xmen demiş ki:
link yenilenmiştir tertemiz şeklde dinleyin

http://ul.to/qmj3iz80
video_rphhuwkwmu_to_DivX_clip0.rar

ben yine indiremedim nası indiricem benmi beceremedim acaba bi daha baksanız link sağlammı
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 20-May-2011 / 10:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: rojin müslüm gürses süper düet vazgectım canlı s

çalışıyo baktım..............................

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering