Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okudu
Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okudu

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Üye Kayıtları
Yazar Mesaj
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 24-Ağu-2009 / 22:26    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okudu

arabesk müzigin önde gelen ismi atv ana haberde ilkez ezan okudu iftar saati için stüdyoya girip akşam ezanını sabah ve dügah makamında okuayna müslüm gürses ezan okumak insana farklı güzellıklere götürüyor dedi türkıyenın en önemlı mevlithanı amil ateşin prova ettıgı gürses pek fazla çalışmadım ama sagolsun hocanın yardımıyla istedıgım güzellıgı yakaladım dedı ezanı güzel seslı ınsanlar okusun dıye hadıse var ezanla muhattap olmak güzel şey dedı gürsesın ezan yorumunu degerlendıren amıl hoca gürses in ezan okuması bırazıcık bizım meslektasları korkutacak dedı çok güzel tavrı var dedı ezanı sabah ve dügah makanında okudu ve icra etti cok güzel okudu dedi mevlıhatlar hapı yuttu yorumunu yaptı gürsesin ilk ezanı bu aksam iftar vaktı atvde
5 dakika sonra eklenen mesaj:
HOCAYLA BERABER...............

W.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  36.51 KB
 İzleme:  8925 kere

W.JPG

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 24-Ağu-2009 / 22:42    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okud

Vay be abi geçen gün camiiye giderken hep oyle bişey düşündüm bide babanın sesinden dinleme imkanımız olsa ne iyi olurdu
56 saniye sonra eklenen mesaj:
haberide kaçırmışız sunan biri olursa Müslüm babanın ağızından ezan dinlemek bi başka olur

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 24-Ağu-2009 / 23:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okud

bugun seyret ana haberı..........

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 25-Ağu-2009 / 01:26    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okud

banada saat 4 civarında esin söyledi yazacaktım unuttum Sad biraz önce okudu müslüm baba ezanı Smile ezan okumak zor diyor gerçektende çok zor....

geçen sene 2 kere kendi köyümüzde bende okudum çok zor valla

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 25-Ağu-2009 / 01:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okud

valla az önce izledim ezanı okurken bile baba ço kkonsantre idi el kol hareketleri ile destek alıyordu, yükse ktondan girse dahada süper olacak ama hoca daha değişik tonda okutuyor, bu haberin devamı yarın atv de kaçrmayın.

Üye
Üye

Nereden: diyarbakır
MesajTarih: 25-Ağu-2009 / 02:17    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okud

bende az önce izledim gurur verici baba bu ya ne yapsa yakışıyo
Kullanıcı profilini gör
mahsun_kul_028
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 25-Ağu-2009 / 03:23    Mesaj konusu: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okudu

işte videosu...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 25-Ağu-2009 / 04:31    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okud

evet izlemiştim tvde ama izlemeye narkdaş lar için iyi olmuş,emeğine sağlık özhan kardeşim,dönüşün muhteşem oldu buarada Very Happy Very Happy

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 25-Ağu-2009 / 17:06    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okud

izledim muhteşem di çok güzeldi sağol paylaşım için teşk ederiz...

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
yorgunbezgin
Üye
Üye

MesajTarih: 25-Ağu-2009 / 18:01    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okud

Ne güzel okumuş helal olsun Babaya ne yapsa yakışıyor...
Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 25-Ağu-2009 / 21:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okud

Yaa iyi güzelde herkes aynı forumu açmış...!

xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 25-Ağu-2009 / 22:09    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslüm baba iftar için atva ana haberde ezan okud

ilk ben haberını sundum arkadaşlarda katkıda bulundu karısıklık ondandır

1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering