Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme
[Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
Yazar Mesaj
snare
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 02-Hzr-2009 / 18:26    Mesaj konusu: [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

Bir panelde konuşan DTP eş başkanı Emine Ayna, bir izleyicinin ilginç tepkisiyle karşılaştı. Bakın sonra neler oldu?
Diyarbakır Belediyesi'nin düzenlediği festivalde konuşmacılarla dinleyiciler arasında ilginç diyaloglar yaşandı...

DTP'li Emine Ayna, İstanbul Milletvekili Ufuk Uras, eski DEP milletvekili Hatip Dicle ve Oral Çalışlar'ın bulunduğu ''Kürt Sorununda Son Durum ve Çözüm'' başlıklı paneli kalabalık bir izleyici kitlesi takip etti.

MÜSLÜM DİNLEMİŞ GİBİ OLUYORUM

Panelin soru cevap kısmında söz alan bir izleyici ile Emine Ayna arasında salonda soğuk rüzgarlar estiren bir diyalog yaşandı. Ön sırada oturan bir genç Emine Ayna'ya dönerek "Sizi ne zaman TV'de ya da gazetelerde görsem hep sert ve çok radikalsiniz. Sizi dinlerken Müslüm Gürses dinlemiş gibi oluyorum. Umutsuzluğa kapılıyorum" deyince salon birden buz kesti. Bu sözlere önce şaşıran Emine Ayna gülümseyince erkek izleyici "Şimdi gülünce daha pozitif oldunuz" diyerek konuşmasını sürdürdü.

ALLAH'TAN AHMET TÜRK VAR

Daha sonra Türk'e dönen izleyici "Allah'tan Ahmet Türk var da içimize su serpiyor, sayesinde bazen nefes alıyoruz" deyince Türk ve yanında oturanlar gülmeye başladı. Salondan yükselen tepki sesleri arasında konuşmasını sürdüren izleyici Çalışlar ve Uras'a "Acaba DTP Emine Hanım'la bir taraftan radikal kanada göz kırparak bir taraftan da Ahmet Bey'le daha olumlu mesajlar verip pragmatist bir tavır mı sergiliyor? DTP'nin pragmatist davranma gibi bir lüksü var mı" diye sordu.

AHMET BEY BENDEN DAHA RADİKAL

Soru üzerine hemen söz alan Ayna "Ben ve Ahmet Bey arasında fark yoktur. Taleplerimiz radikal talepler değildir, aslında Ahmet Bey benden daha radikaldir" diye konuştu.
KAYNAK:İNTERNET HABER

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 02-Hzr-2009 / 18:34    Mesaj konusu: Re: [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

Ne Alakası varmış sanki müslüm baba sert değil çok radikalde değil alakasız bişi olmuş bu yani
eline sağlık

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2009 / 18:34    Mesaj konusu: Re: [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

müslüm babamızda gecmış zamanda dtp partısı yararına konser vermıştır ılgınç ama gercek

MesajTarih: 02-Hzr-2009 / 18:58    Mesaj konusu: Cevap: [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

Babanın Dtp lilere verdiği konserden bir görüntü.

baba dtp konserı.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  34.11 KB
 İzleme:  283 kere

baba dtp konserı.jpg

Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 02-Hzr-2009 / 18:59    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

maşallah babanında vermedıgı konser kalmamış

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 03-Hzr-2009 / 03:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

yahu beyler bak buna çok şaşırdım... baba zamanında dtp adına konser vermiş demek.. neyse forumda siyaset'e yer yok.. orada saçmalayan kişiyide kınıyorum.. biz dinliyorum umutsuz değiliz aydınlık günler görüyoruz.
17 dakika sonra eklenen mesaj:
ya ben resime iyice baktımda onlar dtp bayrağına benzemiyor..oradaki bayrakların üstünde şemsiye resimi var sanki.. dtp'nin amblemi gül değil mi ??

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
KILIK
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: iSTANBUL
MesajTarih: 03-Hzr-2009 / 04:05    Mesaj konusu: Cevap: [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

olmaz böyle şey.. vatan hainleriyle müslüm babanın karşılaştırmasını yapan o vatan hainine asıl bişeyler yzmak lazım ama burası yeri değil... bide konserdede dtp denene vatan haiiinine verilmiş bi konseer olarak gözükmüyor...

gözlerinde gözlerim,,
gözlerimde gözlerin kalmış...
hepp sende kalmış..
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 03-Hzr-2009 / 04:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

mali_usta demiş ki:
yahu beyler bak buna çok şaşırdım... baba zamanında dtp adına konser vermiş demek.. neyse forumda siyaset'e yer yok.. orada saçmalayan kişiyide kınıyorum.. biz dinliyorum umutsuz değiliz aydınlık günler görüyoruz.
17 dakika sonra eklenen mesaj:
ya ben resime iyice baktımda onlar dtp bayrağına benzemiyor..oradaki bayrakların üstünde şemsiye resimi var sanki.. dtp'nin amblemi gül değil mi ??
kardeş dtp ılk bu sekıldı orda türk bayragıda var resım küçültülmüş diye görememişşsin artı baba ayrım yapmıyor işini yapıyor sahsı görüşüm tabıkı bu benım

MesajTarih: 03-Hzr-2009 / 04:16    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

yaw ne farkederki ki ha dtp ye yapmış ha X partisine yapmış baba bağımsız işini yapar karşılığını alır çeker gider siyasetlede işi olmaz pek babanın

Kullanıcı profilini gör
babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 03-Hzr-2009 / 04:30    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Haber]DTP'li vekile ilginç benzetme

olayın siyasi olması dahi bizim için sorundur.
böyle konuların bizim sitemizde yeri yoktur.

eyvallahh

konu kitlenmiştir.

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Geri Dönüşüm [Çöp Kutusu]
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering