Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - arkadaşlar bir rica.
arkadaşlar bir rica.

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
Yazar Mesaj
xtall
Üye
Üye

MesajTarih: 30-May-2009 / 04:38    Mesaj konusu: arkadaşlar bir rica.

Yarabbim sabır yarabbim sabır
Bir vefasız gönlümü doldurdu kahır
Yalnızlık zulum,sensizlik ölüm
Çaresizlik büküyor boynumu benim

Zaman böyle geldi geçti
Sevenler hep sevda içti
Aşıkların kaderi bu
Ayrılıklar bizi seçti

Aşk yüzünden aşk yüzünden
Her gün öldüm öldüm dirildim
Vallahi doğru gözüm kör olsun
Evvelce böyle değildim

Sana olan bir saygım var hala
Seninle bunca yıl tükettik
Ayrıda olsak yinede dostuz
Biz bu günlere beraber geldik

bu parçanın temiz sesli bir halini rica etsem Crying or Very sad

elimdeki kaset iyice bozuldu ses çok bozuk bu parçada bozukken dinlenmiyo Confused
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 30-May-2009 / 04:44    Mesaj konusu: Re: arkadaşlar bir rica.

Kardeş Buyur keyifle dinle

aşk yüzünden

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Bulunmayan, Çeşitli Plak Şarkıları ve Diğerleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering