Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - izmir'de konser istiyoruz!!!
izmir'de konser istiyoruz!!!

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> İstek Öneri Eleştiri
Yazar Mesaj
radiance
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 15-May-2009 / 07:42    Mesaj konusu: izmir'de konser istiyoruz!!!

biz Müslüm Baba hayranıyız..ege üniversitesi gençliği için Baba'dan bir konser istiyoruz..konser ile ilgili aktif rol alabiliriz..yeter ki yeni nesil babanın o güzel şarkılarını tanısın ve dinlesin..amacımız Türkiyenin bu güzl şehrinde Müslüm baba rüzgarı estirmek..admin kardeşlerden rica ediyorum..bana yardımcı olabilirler mi???? Question
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 15-May-2009 / 17:04    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

kardeş öyle bi aktivite olsa zaten haberdar ederiz birbirimizi bende ege üniversitesindeyim hala beklemedeyiz baba selçuk üniversitesi bahar şenliklerine katılıyr bizim üniversiteye neden gelmesin

Kullanıcı profilini gör
radiance
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 15-May-2009 / 20:18    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

inşallah kardeşim yaa..senin bölüm ne??tanışalım yaa: Wink bana deli gözüyle bakıyorlar..neymiş müslüm dinlenir miymiş.. Crying or Very sad
Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 15-May-2009 / 21:02    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

biomedikal bölümündeyim ben sen ne taraftasın

Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 16-May-2009 / 07:33    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

İnşallah dileğiniz gerçekleşir gelir gönüller bir her zaman...

MesajTarih: 16-May-2009 / 16:34    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

İnş. Harun Abi OLursa Böyle Bi Hadise Valla Bizden Kıyağı YOktur
nasip kısmet bakalım biz beklmeye devam edelim

Kullanıcı profilini gör
hakandeniz
Üye
Üye

MesajTarih: 18-May-2009 / 13:54    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

fatih abim olursa bende bi kütahyalı olarak ordayım inşallah
Kullanıcı profilini gör
mutiny
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 18-May-2009 / 20:35    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

bende 9 eylul deyım arkadaşlar,baba izmire gelsin çok istiyorum valla
Kullanıcı profilini gör
mali_usta
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 18-May-2009 / 23:25    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

umarım baba sesinizi duyar.. tabii oradaki yetkililerede iş düşüyor..

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 19-May-2009 / 02:07    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

izmirin ilçelerinde mutlaka konser vermiştir müslüm gürses yaz aylarında anadolu turnesi olduğu zaman kople her yeri geziyor,manisa ve ilçelerinede çok kez geldi,belkide siz gözden kaçırıyor olabilirsiniz.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 10-Arl-2010 / 04:35    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

en son izmire bir kay evel geldi diye anımsıyorum sabah sanki reklam afişini görmüştüm.ama dediğim gibi hatırlamıyorum.ibu zamanlarda da vermesi zor gibi malum kış şartları.umarım gelir de dileyen arkadaslar izleme ve dinleme şansı bulur
Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 10-Arl-2010 / 18:40    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

Dışarı Gelmesin kardeş madem mekana gelsin onada razıyız gidelim yeterki yani

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Arl-2010 / 04:14    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

izmirede geldi daha 2 ay ya oldu ya olmadı mekanlara geliyor.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Arl-2010 / 19:12    Mesaj konusu: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

hadı gözunuz aydın baba dun beyaz showda acıkladı ızmırde varmış konserler arasında

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 12-Arl-2010 / 02:57    Mesaj konusu: Cevap: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

xmen demiş ki:
hadı gözunuz aydın baba dun beyaz showda acıkladı ızmırde varmış konserler arasında

istanbul ankara izmir bursa konserler bi ara samsun dedi seyircilerden ve konuklardan sinem öztürk baya bi güldürmüştü beni o kısım.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İzmir
MesajTarih: 17-Arl-2010 / 00:03    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

İzmir konserinde yeni ürettiğimiz Müslüm baba atkısını babaya hediye etmek istiyoruz.
Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 18-Arl-2010 / 00:53    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

yaso35 demiş ki:
İzmir konserinde yeni ürettiğimiz Müslüm baba atkısını babaya hediye etmek istiyoruz.

Sadece tekmi üretim yaptınız babaya özelmi yoksa genel olarak satmak için üretim yaptıysanız bizde alalım

Kullanıcı profilini gör
yaso35
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İzmir
MesajTarih: 18-Arl-2010 / 07:41    Mesaj konusu: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

Abi ürettiğimde sıkıntı oldu henüz basılmadı atkılar.İlk olarak düşünce babaya özeldi fakat üretici firma tek atkı fiyatını yüksek söyleyince 50 tane bastırmaya karar verdik.Bu düşünceden sonra siteye üye oldum admine mesaj çektim atkının bi tarafında sitenin reklamını yapmak için izin istedim.Umarım admin döner.Dönmezsede atkıdan almak isteyen abilerimizinde fikrini alıp atkıyı ona göre bastırabiliriz.Şuan çevremdeki baba hayranıyla oluşturduğumuz bi tasarım var kaliteli bi atkı için biraz tuzlu olucak ama babanın resmini boynumda sarılı olunca insanların görmesi paha biçilemez gibi geliyo bana.
Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 14-Şub-2011 / 17:56    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: Re: izmir'de konser istiyoruz!!

yaso35 demiş ki:
Abi ürettiğimde sıkıntı oldu henüz basılmadı atkılar.İlk olarak düşünce babaya özeldi fakat üretici firma tek atkı fiyatını yüksek söyleyince 50 tane bastırmaya karar verdik.Bu düşünceden sonra siteye üye oldum admine mesaj çektim atkının bi tarafında sitenin reklamını yapmak için izin istedim.Umarım admin döner.Dönmezsede atkıdan almak isteyen abilerimizinde fikrini alıp atkıyı ona göre bastırabiliriz.Şuan çevremdeki baba hayranıyla oluşturduğumuz bi tasarım var kaliteli bi atkı için biraz tuzlu olucak ama babanın resmini boynumda sarılı olunca insanların görmesi paha biçilemez gibi geliyo bana.

Fenamı Bir Müslüm Baba atkısı boynumuzda olsun..

Kullanıcı profilini gör
affetmem_seni65
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Van/Merkez Muslumcu.dür Herkez!!!
MesajTarih: 14-Şub-2011 / 22:17    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: Re: izmir'de konser istiyoruz!!!

yaso35 demiş ki:

Varsa böyle bir üretim bizde katkıda bulunalım sipariş telefonu varsa ulaşalım...

"siteye ilk kayıt: dec 20,2004"
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> İstek Öneri Eleştiri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering