Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır...
kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır...

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
coe34
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 03-May-2009 / 23:02    Mesaj konusu: kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır...

evet arkadaslar bılındıgı uzere 8 mayıs gecesı ıcın omer kardesımle yapmıs oldugumuz gorusme netıcesınde 327 yaren kardesımızle temasa gectık ve kendısıne bu ıstegı ılettım ...kendısıde radyo yonetımınden onay aldı ve bıze olumlu bır sekılde dondu...

04 mayıs 2009 pazartesı gununden ıtıbaren 08 mayıs cuma gunune kadar hergun 2 kısı olmak uzere toplam 10 kısıye yayında dınleyıcıler arasından belırlenecek ve talıhlı kısılere gırıs hakkı verılecektır...

kralturk radyo - 327 yaren yayın saatleri
haftaiçi hergun 13:00-17:00 pazar:14:00-18:00

Saraylar verdinde ne oldu sanki !!!!
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 03-May-2009 / 23:35    Mesaj konusu: Re: kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır..

keşke orda olabilseydık te sansımız olsaydı kısmet bıdahkı adana konserine bu arada yaren senıde severek dınlıyenlerın denım sende hoş geldin aramıza ben mehmet

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 04-May-2009 / 00:13    Mesaj konusu: Re: kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır..

emeği geçenlere teşekkürler katılanlara bol muhabbetler dilerim

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 04-May-2009 / 00:45    Mesaj konusu: Re: kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır..

emegi geçen herkese saygılar sevgiler teskkrler eyvallah

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 04-May-2009 / 02:31    Mesaj konusu: Re: kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır..

emeği geçen herkese sonsuz tşk................eyw.......................
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 04-May-2009 / 04:58    Mesaj konusu: Re: kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır..

yarenin yayınlarını hergün takip ediyorum, genelde. i6yi bir müslüm gürses dinliyicisi olarak gördüm kendisini,gereken imkanı sunmuş arkadaşımız.
taktir sizlerden.

eyvallah.

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 04-May-2009 / 05:26    Mesaj konusu: Re: kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır..

teşekkürlerimi iletiyorum burdan yaren kardeşime.
bir müslümcünün bu olaya yok diyecegi zaten aklımda bile gecmiyordu.
eksik olma yeren kardeşim.
can kardeşim senin de ilgin için sonsuz saygılar.

herşey müslümcülük namına

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 04-May-2009 / 13:37    Mesaj konusu: Re: kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır..

hiçde dinlemedim 327 Yareni fakat baba çalıyosa radyosunda kral bi insan o zaman bu radyoyya giriş konusunu iyi düşünmüş arkadaşlar
emeği geçenlerin ellerine sağlık
o gecedede herkeze iyi eğlenceler olsun
ALLAHA EMANET OLUN

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 05-May-2009 / 01:18    Mesaj konusu: Re: kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır..

bugünkü yayını süperdi,biletleri dağıtmaya devam ediyor,bende muslumcu com adına bir istek yaptım. Very Happy birde yayın aralrında muslumcu.com a teşekürlerinide sunmayı da ihmal etmedi perşembeye kadar dağıtmayada devam edeceğini söyledi. elleri dert görmesin.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 05-May-2009 / 01:31    Mesaj konusu: Re: kraltürk radyo da 327 yaren 10 adet bılet dagıtacaktır..

evet bende hergun oldugu gb bugunde takıpteydım program yıne superdı bgn baba yorumlarına brz daha agırlık verdı yaren...ama persembe gunu yanı muslum baba nın dogum gununde ozel bır yayın da yapacaktır bundan emınım kacırmayın derım...davetıyelerı dagıtmyada basladı bgn 3 kısı belırledı cumaya kadar 10 kısı belırleyecek ...cuma gecesı yarenle beraber bende orada olacam bır aksılık cıkmazsa ...grsmek uzere...

Saraylar verdinde ne oldu sanki !!!!
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering