Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)
talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müzik Altyapıları
Yazar Mesaj
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 12-Nis-2009 / 19:21    Mesaj konusu: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

evet arkadaşlar, talihsizler alt yapısını muslumcu.comda daha önce paylaşmadım ilk kez ekliyorum,işinize yarayacağını düşünüyorum.

iyi dinlemeler.

http://ul.to/gbtavy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 12-Nis-2009 / 19:25    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

paylaşim için sağol sedat emeğine sağlık ...eyw

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
snare
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 12-Nis-2009 / 19:26    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

eyv sedat abim emegine yüregine saglık bide abi sende alt yapılar full mü yaklasık kac gb var alt yapı olarak sende

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 12-Nis-2009 / 20:15    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

sağol sedat yüreğine saglık önemlidir bunlar....

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 12-Nis-2009 / 22:30    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

Eyvallah abi emeklerine sağlık müthiş bi alt yapı gerçekten

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Nis-2009 / 04:07    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

snare demiş ki:
eyv sedat abim emegine yüregine saglık bide abi sende alt yapılar full mü yaklasık kac gb var alt yapı olarak sende

önemli alt yapılar elimde mevcut kardeşim sırası geldiğinde onlarıda paylaşacağım.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Nis-2009 / 14:28    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

pekı sedat guzel dıyorsunda zaten bir ay önceden başka sıtelerde sunuldugunu söylemiştim bilyorsun degılmı ılk sen sunmuyorsun bunu belırtmek ısterım elınde olmayanlar dınlesın

Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 13-Nis-2009 / 14:41    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

clgnsedat demiş ki:
evet arkadaşlar, talihsizler alt yapısını muslumcu.comda daha önce paylaşmadım ilk kez ekliyorum,işinize yarayacağını düşünüyorum.

iyi dinlemeler.
http://ul.to/gbtavy

xmen demiş ki:
pekı sedat guzel dıyorsunda zaten bir ay önceden başka sıtelerde sunuldugunu söylemiştim bilyorsun degılmı ılk sen sunmuyorsun bunu belırtmek ısterım elınde olmayanlar dınlesın

muslumcu.com da ilk ben sundum demiş. başkasını karıştırmadan önümüze bakalım. Böyle şeyler bizi yorar, yorulmamak için elimden geleni yaparım kardeş..

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Nis-2009 / 16:18    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

aynen haklısın bilal katılıyorum

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Nis-2009 / 17:48    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

xmen demiş ki:

kardeş ben sunulmadı demedim zaten,sunulduğunu bende biliyorum,benim demek istediğim şu daha önce bir sürü alt yapı paylaştık ben yada diğer arkadaşlar,talihsizleri hiç burda paylaşmamıştık,o manada dedim mehmet kardeşim.

net aleminde ilk ben sunuyorum diye bişi yazmadım zaten,farkındaysan.

ayrıca daha önce dinlemeyen vede elinde olmayan arkadaşalrda olmuştur mutlaka bi nebze faydası olmuştur inşallah.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Nis-2009 / 17:58    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

clgnsedat demiş ki:
xmen demiş ki:

kardeş ben sunulmadı demedim zaten,sunulduğunu bende biliyorum,benim demek istediğim şu daha önce bir sürü alt yapı paylaştık ben yada diğer arkadaşlar,talihsizleri hiç burda paylaşmamıştık,o manada dedim mehmet kardeşim.

net aleminde ilk ben sunuyorum diye bişi yazmadım zaten,farkındaysan.

ayrıca daha önce dinlemeyen vede elinde olmayan arkadaşalrda olmuştur mutlaka bi nebze faydası olmuştur inşallah.
sedat bı yanlış anlasılma oldu o zaman beni mahzur gör kardeş

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Nis-2009 / 18:04    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

ne demek rica ederim. ben bu alt yapıyı her hangi bir muslum gürses sitesinden alıp buraya koymadım bunuda belirteyim. alt yapılarla ilgili özel bir site var sağolsunlar bu konularda yardımcı oluyorlar.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Nis-2009 / 18:08    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

aydınlatmıs oldun sorun bıtmıstır

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 13-Nis-2009 / 22:17    Mesaj konusu: Re: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

abi saolasın ellerine sağlık..
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 14-Nis-2009 / 03:39    Mesaj konusu: Cevap: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

eline sağlık kardeşim hakan taşıyanla güzel uyum sağlamışsınız yakışır Very Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 15-Nis-2009 / 03:43    Mesaj konusu: Re: Cevap: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

eyvallah sedat abi güzel paylasım yüreğine sağlık.

Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 15-Nis-2009 / 18:10    Mesaj konusu: Re: Cevap: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

eline sağlık güzel bi paylaşımm
Kullanıcı profilini gör
327yaren_61bozo
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 25-Nis-2009 / 04:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

ooooooooo alemin kralı gene güldürdün habu yüzümü haaa aşk adını talihsizlik koymuşlar biliyon bizim gibi talihsizlere bu güzel altyapıyı hediye ettiğin için teşekkürler. saygılar sedat babaaaaa Very Happy
Kullanıcı profilini gör
buraxbey
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 23-Ksm-2010 / 03:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

arkadaslar alt yapıların hemen hemen hepsi silinmiş eger yeniden yüklerseniz indirip (pre. üye olarak) hem hotfile hem rapide yüklerim.
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 23-Ksm-2010 / 23:24    Mesaj konusu: Cevap: Re: Cevap: talihsizler(orjinal südüdyo alt yapı)

buraxbey demiş ki:
arkadaslar alt yapıların hemen hemen hepsi silinmiş eger yeniden yüklerseniz indirip (pre. üye olarak) hem hotfile hem rapide yüklerim.

hepsi Cırt Onların www.Box.net den upload edin hiç bi şekilde linkler ölmüyo
benim upload ettiğim tüm altyapılar halada sağlam

Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müzik Altyapıları
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering