Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Kitap toplama kampanyası!
Kitap toplama kampanyası!
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Duyurular - Forum Yetkilileri
Yazar Mesaj
kovmanicelo
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 15-Nis-2009 / 16:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kitap toplama kampanyası!

cok guzel bır uygulma benımde 2 tane unıversıtelı kardesım var okumadıgı kıtapları gonderım bende bos durmasın burda.. kendımdende romanlardan gonderım

EGITIM SART

Dön artik geri sevgime inan
Kullanıcı profilini gör
betusum
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: kayseri
MesajTarih: 21-Nis-2009 / 20:11    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kitap toplama kampanyası!

okulumuza kıtap yardımında bulunan herkese cok tsk ederım hepınızden allah razı olsun fakat kıtaplar bızler ıcın cok yetersız dusunmuz olmanız ve bıze yardımcı olmanız cok guzel ama kıtaplar cok az ve yetersız malesef desteklerınızın devamını beklıyoruz ......
Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 21-Nis-2009 / 23:19    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kitap toplama kampanyası!

betusum demiş ki:
okulumuza kıtap yardımında bulunan herkese cok tsk ederım hepınızden allah razı olsun fakat kıtaplar bızler ıcın cok yetersız dusunmuz olmanız ve bıze yardımcı olmanız cok guzel ama kıtaplar cok az ve yetersız malesef desteklerınızın devamını beklıyoruz ......

evet müslümcü dostlar :

lütfen desteklerimizi esirgemeyelim
kardeşlerimiz kitap bekliyor hadi bi gayret daha..

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 21-Nis-2009 / 23:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kitap toplama kampanyası!

imparator_44 demiş ki:

evet müslümcü dostlar :

lütfen desteklerimizi esirgemeyelim
kardeşlerimiz kitap bekliyor hadi bi gayret daha..

Abi Sende Bİliyosun Biz elimizden Geleni yaptık...
Duyuru yapalım bi daha bütün herkez duysun, güzel kalpli kardeşlerimize yardıma devam edelim

Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 24-Nis-2009 / 21:24    Mesaj konusu: Cevap: Kitap toplama kampanyası!

Bende ancak ayarlayabildim. 3 kitabımı ayarlayabildim.
Yetiştirebilirsem bugün, yoksa pazartesi kargoya veriyorum.

kitap-toplama-kampanyasi.jpg
 Açıklama:
Kitap toplama kampanyası
 Dosya Boyutu:  129.6 KB
 İzleme:  4205 kere

kitap-toplama-kampanyasi.jpg

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 26-Nis-2009 / 08:56    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kitap toplama kampanyası!

betusum demiş ki:

Herkez elinden geldiği kadar yardımları ulaştırıyordur zaten emin olun inşallah lazım olduğu kadar toplanır temennimiz budur...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: malatya
MesajTarih: 27-Nis-2009 / 05:45    Mesaj konusu: Re: Cevap: Kitap toplama kampanyası!

betusum demiş ki:

hele siz gönderilen kitapları bi okuyun, inanınki bu abileriniz size daha ne kitaplar gönderir..
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Duyurular - Forum Yetkilileri
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering