Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - herkese selam almanya konseri 1986
herkese selam almanya konseri 1986

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arşiv
Yazar Mesaj
X_MeYHaNeCi_X
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: 15-Mar-2009 / 19:59    Mesaj konusu: herkese selam almanya konseri 1986

CümLeTen HerKeSe SeLamLaR ßen Sivasta AsKerim

ArKadasLaR Cok AciL MüsLüm ßaßanın Almanya Konserini Arıyorum 1986 Konserini Aypota YükLicem Smile) ßaßa OlmaDan Zaman GecmiYor ŞafaK Atmıyor DostLaR Eyer FuL oLaraK YükLerSeniz Cok Sevinirim ŞimdiDen Cok TskLeR KendiniZe İyi ßaKın

Ne VarSa Sende Var Rahmi AßiSmile)
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 17-Mar-2009 / 08:56    Mesaj konusu: Re: herkese selam almanya konseri 1986

ekle yılıyım benı
37 saniye sonra eklenen mesaj:
var bende ekle yardımcı olurum ben

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: meçhul
MesajTarih: 01-Hzr-2009 / 18:22    Mesaj konusu: Re: herkese selam almanya konseri 1986

ayını şarkıları banada yollayabilirmisin xmen

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: adana
MesajTarih: 16-Eyl-2009 / 06:35    Mesaj konusu: Re: herkese selam almanya konseri 1986

rahmi abi sizden müslüm gürsesin ağla kalbim parçasını rica ediyorum arayıpta bulamadım abi...saygılar abiiiiiiii
Kullanıcı profilini gör
musto_123
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: adana
MesajTarih: 03-Şub-2010 / 08:11    Mesaj konusu: Re: herkese selam almanya konseri 1986

babaya can kurban saygılarr.......
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arşiv
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering