Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/javascript.php:42) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/javascript.php:42) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/javascript.php:42) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/javascript.php:42) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/javascript.php:42) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - [Haber] 105 dakikalık konser süperdi
[Haber] 105 dakikalık konser süperdi
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Basın ve Haberler
Yazar Mesaj
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 13-Mar-2009 / 20:05    Mesaj konusu: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

Her çarşamba günü aynı mekânda sahne alacak olan Müslüm Baba, 10 şarkı üzerinden anlaşma yapmasına rağmen, kendisini sevgi seline kaptırarak 22 şarkı söyledi. Sevenlerinin karşısına 10 kişilik orkestra ile çıkan sanatçı, yaklaşık 105 dakika sahnede kaldı. Gürses'in geccede 25 bin TL aldığı öğrenildi.

İKİ KEZ 'PARAMPARÇA'
Müslüm Baba, Grup Gündoğarken'den Kenan Doğulu'ya, Teoman'dan Ahmet Kaya'ya birçok ünlü ismin şarkısını seslendirdi.

'Olmasa mektubun', 'Yanarım', 'Paramparça', 'İtirazım var', 'Benim meselem', 'Haydar Haydar', 'Üç gün dedin, beş gün dedin', 'Hasret rüzgârları', 'Doymadım sana', 'Tanrı istemezse' ve 'Senin hasretin varken' adlı dillerden düşmeyen parçaları seslendiren Müslüm Baba, istek üzerine Teoman'ın 'Paramparça' isimli şarkısını iki kez söyledi.

Sık sık müşterilerin arasına inen ünlü sanatçının şarkıları 'Müslüm Baba, sen bizim her şeyimizsin' tezahüratları ile kesildi.

GAZOZDAN SONRA...
Mini bir sınavın ardından özellikle sesi güzel müşterileri sahneye alan Müslüm Gürses, gördüğü ilgiden oldukça mutlu oldu. Daha önce mekânın 'Nuri Alço gazozu' ile süsledikleri masalarını önümüzdeki günlerde Müslüm Baba'ya özgü eşyalarla donatacaklarını söyleyen işletmeciler, 'İnanılmaz bir ilgiyle karşılaştık' ifadesini kullandı.

'Kendi gerçekleri ile yüzleştiler'
PROGRAM esnasında CNN Türk'te canlı yayına girerek Reha Muhtar ile konuşan mekânın işletmecisi İzzet Çapa ise 720 kişiyi kapıdan döndürdüklerini söyledi.

Reha Muhtar'ın soruları üzerine 'Sosyete -Müslüm Baba Buluşması'nı açıklayan Çapa, 'Bu program ile sosyete, gerçekler ile yüzleşti.
İstanbul sosyetesi üç şekilde tepki verir. Önce küçümserler, sonra güler ve alkışlarlar, daha sonra da baş tacı ederler. Kısacası, 'Sosyete' denilen kesim, Müslüm Gürses gerçeğiyle yüzleşti' dedi. Geccede Gürses'i aralarında Ayfer Toprak, Osmantan Erkır, Güneri Civaoğlu ve Ayşe Özyılmazel'in de bulunduğu çok sayıda ünlü isim izledi. Masaların ağır içkisi de rakı oldu.

BABA'DAN İNCİLER...
ZAMAN zaman sahneden inip davetlilerle sohbet eden Müslüm Gürses, esprileriyle de kırdı, geçirdi...
- Ne içiyorsunuz ? Aslan sütü mü? Okey baba, okey baba, için bakalım... Ben ancak rüyamda içerim..
- Fazla sigara içme kanser yapar. Az iç, az okey... (Bir müşterinin dertli dertli sigara içtiğini görünce)
- Yol ver yol ver minutes... (Seyircilerin arasında dolaşırken)
- Bak bak bi de 'elini omzuma at' diyor. Yani bu arkadaşımız astarını da istiyor... (Bir seyircinin fotoğraf çektirme isteği üzerine)
- Ne yani, yabancı mı var, biz bize eğleniyoruz, içimizden ne geliyorsa okuyoruz işte... (Müşterilerin 'Ne söyleyeceksiniz' sorusu üzerine)

Kaynak: Sonsayfa haber

Benzer içerikli diğer haber: Müslüm Baba'dan 'minutes'lü espri!

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
*CANREİS*
Üye
Üye

Nereden: bitlis
MesajTarih: 13-Mar-2009 / 20:52    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

babanın her konseri süper olur baba yı dinlemeye devammmmmmmmmmm......
Kullanıcı profilini gör
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 13-Mar-2009 / 22:00    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

bıllal keske o yoladıgım gazateyıde sunsaydın guzel bıl gıler

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 13-Mar-2009 / 23:13    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

eyv bilal abim

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 13-Mar-2009 / 23:29    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

Eyvallah Bilal abi babanın bütün konserleri harika ve güzel

Eyvallah

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 13-Mar-2009 / 23:37    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

eyw bilal emeğine sağlık kardeşim...saygılar

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 14-Mar-2009 / 00:04    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

imparator_44 demiş ki:
eyw bilal emeğine sağlık kardeşim...saygılar

Yaw Baba A dese zaten yeter herkeze.. o kadar mithiş bi insan dayanılmaz sesi var kaptırdımı kendini tutana aşk olsun

Kullanıcı profilini gör
damarist06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 14-Mar-2009 / 02:09    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

eywallah
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 14-Mar-2009 / 02:45    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

baba bam başka biri oldu artık çook üzülerek takip ediyorum haberleri biz unutulduk

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 14-Mar-2009 / 04:21    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

emeğine sağlık bilal kardeş.

Nereden: Müslüm Gürses Ülkesinden..
MesajTarih: 14-Mar-2009 / 04:32    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

yüreğine saglık bilal harika bilgiler bunlar sonsuz teşk ederiz..

...nacves...
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 14-Mar-2009 / 05:02    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

Emeğine sağlık bilal eyvallah...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 14-Mar-2009 / 06:45    Mesaj konusu: Re: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

ınsallah sonuda hayırlı olur paylaşım için teşekkürler

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 15-Mar-2009 / 02:17    Mesaj konusu: Cevap: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

bugün gazetede çıkan haberi paylaşmak istedim ....saygılar

müslüm gürses.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  737.43 KB
 İzleme:  10680 kere

müslüm gürses.jpg

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
ismail28
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 15-Mar-2009 / 03:20    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

eyvallah

Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 15-Mar-2009 / 07:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

babayı izlemeye devam...

Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 15-Mar-2009 / 07:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

su resım herseyı anlatıyor aslında demek kı sadece kahredenler dınlemıyor babayı her kesımden sevenı ve dınleyenı var olması gerek zaten olmazsa olmaz ama su bırgercek baba herzaman bas tacısın

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ADANA
MesajTarih: 16-Mar-2009 / 04:52    Mesaj konusu: Cevap: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

konserin videosundan 2 fotoda benden arkadaslar

snapshot20090315222805.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  45.65 KB
 İzleme:  10623 kere

snapshot20090315222805.jpg

snapshot20090315222657.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  67.76 KB
 İzleme:  10623 kere

snapshot20090315222657.jpg

Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 16-Mar-2009 / 19:14    Mesaj konusu: Re: Cevap: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

elıne saglık

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 16-Mar-2009 / 19:48    Mesaj konusu: Cevap: [Haber] 105 dakikalık konser süperdi

evet bende sabah gazetesinde okudum sosyete babaya hayran kalmış 720 kişiyi kapıdan geri göndermişler ona göre düşünün

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering