Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz?
muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz?

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
Yazar Mesaj
*CANREİS*
Üye
Üye

Nereden: bitlis
MesajTarih: 09-Mar-2009 / 18:29    Mesaj konusu: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz?

her alanda görmek ister insan ama ben sadece onu her turlü calışmalarda görmekten ve hayranlarını kendisine baglayıcı bir izlenimlerde bulunmasından yanayım.
Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 09-Mar-2009 / 19:30    Mesaj konusu: Re: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz

öyle her çagırılan yere gitmemesini isterim sabah programları ve 5 para etmez insanların programlarına mesala okan bayirgenmi neyse örnek olarak öle insanlarla yanyana bulunmaması lazım daha çok türkü ve arabeske yönelik programlarda ve kendi programlarında boy göstermesi hem baba adına hem bizim adımıza iyi olur

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: SAMSUN
MesajTarih: 09-Mar-2009 / 19:53    Mesaj konusu: Re: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz

magazinlerde istemiyoruz..gereksiz abuk subuk tv programlarında da..
Kullanıcı profilini gör
muslumce-92
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Ş.Urfa
MesajTarih: 09-Mar-2009 / 22:04    Mesaj konusu: Re: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz

basit yerlerde olmasını diğerlerinden üstün olup olmaz adamlarala görülmek istemem magazin gibi.

Sen Yoksun Kaldım Sahipsiz...
Kullanıcı profilini gör
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 09-Mar-2009 / 23:04    Mesaj konusu: Re: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz

Baba Hiç Bi yere çıkmasın bence kendi showunu yapsın... Daha yararlı olur hem bizler için hemde baba için

Kullanıcı profilini gör
snare
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 10-Mar-2009 / 00:10    Mesaj konusu: Re: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz

bence babaya yakısır ve kisiligine benligine uygun programlara gitmeli eyv

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 10-Mar-2009 / 00:42    Mesaj konusu: Re: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz

snare demiş ki:
bence babaya yakısır ve kisiligine benligine uygun programlara gitmeli eyv

Aynen eren katılıyorum sana...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 10-Mar-2009 / 05:56    Mesaj konusu: Re: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz

kendısıne yakısan programlara gitmeli bence

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 10-Mar-2009 / 06:11    Mesaj konusu: Re: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz

gündemde olmasını isterim,genelde programlara katılmasını isterim.ama program yapmasını istemiyorum.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 10-Mar-2009 / 08:54    Mesaj konusu: Re: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz

ekranlarda görmek isteriz elbet.
ama seviyeli programlada. kendine yakışan insanlarla...saygılar

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
By_FaDeD

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 10-Mar-2009 / 11:12    Mesaj konusu: Re: muslum baba yı hangi tür programlarda görmek istersiniz

baba zaten gideceği yerleri ve yapacağışeyleri çok iyi bilen bir insandır baba yı ben seviyeli programlarda görmek isterim kendine yakışır bi programa gitmesini isterim zatende öyle yaptığına inanıyorum

kısaca seviyeli programlara ve kendine yakışır kişilerle prgram yapmalıdır yani gitmelidir

Eyvallah

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Albümleri ve Şarkı Sözleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering