Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti
değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Doğu Anadolu Bölgesi
Yazar Mesaj
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 21:32    Mesaj konusu: Re: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

bilindiği üzere babanın okuduğu
"şu dağlarda kar olsaydım" ve " kül yanarmı" eserlerinde imzası bulunan
değerli şair......

Yusuf HAYALOĞLU

Bir süredir kanser tedavisi görmekte olan ve habis bir tümörden muzdarip olan Yusuf Hayaloğlu'nun 8 gün önce rahatsızlanarak yattığı Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde durumunun dünden itibaren kronikleştiği ve girdiği komadan kurtulamayarak bu sabah saatlerinde hayata gözlerini yumduğu açıklandı.

Gülten Kaya'nın ağabeyi ve Ahmet Kaya'nın kayın biraderi olan Hayaloğlu, Kaya başta olmak üzere bir çok sanatçının büyük ilgi gören şarkılarının sözlerini yazan isim olarak tanınıyordu.

56 yaşında ve 3 çocuk babası Yusuf Hayaloğlu, şazdığı şiir sözlerinden sonra çıkattığı "Ah Ulan Rıza" adlı şiir kaseti ve klibiyle milyonlarca kişi tarafından beğeni gördü ve ününe ün kattı.

Hayaloğlu söz yazarlığından sonra şiirlerini okuduğu kasetleri ile şöhretin doruğuna çıkmıştı. Özellikle "Ah ulan Rıza" ile büyük ilgi gördükten sonra bazı televizyonlar için şiir programları da yapan Yusuf Hayaloğlu, arkasında yüzlerce şarkı sözü ve "Gözleri İntihar Mavi" adlı bir de şiir kitabı bıraktı.
1 dakika sonra eklenen mesaj:
haber 7 den alıntıdır...

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
karaaliler
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: istanbul adana
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 21:34    Mesaj konusu: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

vay be çok üzüldüm kanser olduğundan haberim yoktu gözleri intihar mavi şiir kitabı bende var sizede tavsiye ederim ne diyim allah rahmet eylesin çok üzüldüm çok....

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: SAMSUN
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 21:55    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

büyük kayıp..........
Kullanıcı profilini gör
babacan1102
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: istanbul/adıyaman
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 22:32    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

gercekten cok büyük bir kayıp.
mekanı cennet olur inşallah.
yüce yaradan geride kalanlarına sabır versin.
başımız sağolsun Sad Sad

eyvallahh

nerdesin
Kullanıcı profilini gör
senyoksundiye
Üye
Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 22:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

Allah Rahmet Eylesin Büyük Bir Şairdi.
Topragı Bol Olsun.
Ailesinin , Sanat Ve Edebiyat Camiasının Başı Sağ Olsun.
Kullanıcı profilini gör
By_FaDeD

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 23:05    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun yakınlarınada Allah sabır versin

Eyvallah...

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 23:07    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

Allah rahmet eğlesin kabri nur mekanı cennet olsun çok değirli bir şairdi gerçekten böyle insanları kaybetmek büyük bir kayıp olur...

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 03-Mar-2009 / 23:28    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

Allah rahmet eylesin. Nur içinde yatsın.
Büyük bir kayıp...

Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: ist
MesajTarih: 03-Mar-2009 / 23:57    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

allahım sabır versin büyük bir kayıp çünkü büyük bir duygu dolu kalp bu alemden göçtü allah mekanını cennet eylesin geride kalanlara sabır versin
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 00:33    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

allah yakınlarına sabır versin üzücü bi olay mekaNI cenneet olsun inş...

Kullanıcı profilini gör
snare
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 00:35    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

gercekten büyük kayıp allah yakınlarına sabır versin tüm müzik camiasının bası sagolsun

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 01:18    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

vay be demk onu da haybetik, dün haberlerde izlemiştim, bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum, ne diyelim mekanı cennet olsun, değerli bir müzik adamı idi.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 02:04    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

Allah yakınlarına sabirlar versin büyük bi şiirdi mekanı cennet olsun.

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 02:51    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

yusuf baba rızaya'ya demişti ki:bir kaç güne kalmaz bende gelirim.sözünü tuttu! keşke sözünde durmasaydı..SadSadSad mekanın cennet olsun...Sad

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 03:13    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

toprağı bol olsun..severek dinlediğim değer verdiğim bir insandı.

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
salih01
Üye
Üye

MesajTarih: 04-Mar-2009 / 03:38    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

böyle sözler yazabilen bir insanı kaybetmek çok acı.allah rahmet eylesin.çok üzüldüm.beni etkileyen çok şiiri vardı.hele bi hangi ayrılık şiiri varki tüm kardeşlerimin dinlemesini isterim.çok üzüldüm ya Laughing
Kullanıcı profilini gör
cerrah_44
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: malatya
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 03:59    Mesaj konusu: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

Demek şimdi gidiyorsun,
Yıkılan bir duvar gibi ömrüme devrile dervrile,
Demek mecburi istikametlerin,
Ayrılığı gösteren o adeletsiz kavşagında,
Ve bana bir tek seçenek kalıyor GÜLE GÜLE.....

Mekanın cennet olsun...

yusuf.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  9.89 KB
 İzleme:  14582 kere

yusuf.jpg

Kullanıcı profilini gör
arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 04-Mar-2009 / 23:49    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

büyük bi kayıp allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun rahmetli yusuf hayaloğlunun ( ah ulan rıza ) şiirini çok severim ve tavsiye ederim

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 05-Mar-2009 / 05:24    Mesaj konusu: Re: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

üzücü Allah rahmet etsin 'her nefis ölümü tadacaktır '

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: NEREYE !!!!!!!!!!!
MesajTarih: 05-Mar-2009 / 23:56    Mesaj konusu: Cevap: değerli şair yusuf hayaloğlu hayatını kaybettti

geçsede seneler babalar ölmez....

unutulmayacaksın.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  17.43 KB
 İzleme:  14530 kere

unutulmayacaksın.JPG

Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering