Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslüm Gürses - Bir Anda/Yaşayamadım [Küskünüm Filmden]
Müslüm Gürses - Bir Anda/Yaşayamadım [Küskünüm Filmden]

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
Yazar Mesaj
By_FaDeD
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 22-Şub-2009 / 16:17    Mesaj konusu: Müslüm Gürses - Bir Anda/Yaşayamadım [Küskünüm Filmden]

İyi izlemeler

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
atasayar

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 22-Şub-2009 / 17:32    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses - Bir Anda/Yaşayamadım [Küskünüm Filmden]

allahına kurban baba
küskünüm filmide bi başka güzel be arkadaş
hakan komaya sokacan burda bizi yaw izledikçe geçiyoz kendimizden

Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 22-Şub-2009 / 19:26    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses - Bir Anda/Yaşayamadım [Küskünüm Filmden]

Helal hakan güzel film piskopat edecen milleti...Very Happy

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 22-Şub-2009 / 19:28    Mesaj konusu: Re: Müslüm Gürses - Bir Anda/Yaşayamadım [Küskünüm Filmden]

atasayar demiş ki:
allahına kurban baba
küskünüm filmide bi başka güzel be arkadaş
hakan komaya sokacan burda bizi yaw izledikçe geçiyoz kendimizden

Eyvallah kardeşim geç geç ama fazla geçme kendinden Very Happy

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Video Klipleri
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering