Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - 21.01.2009 fikrim sahnesi
21.01.2009 fikrim sahnesi
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Yazar Mesaj
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 22-Oca-2009 / 16:04    Mesaj konusu: 21.01.2009 fikrim sahnesi

Dün Akşam, Alkolik_06 (Servet -Hacı), Akliyok_06 (Harun), isyankar_23 (Ferhat), By_Faded (Hakan), askgulu (İlhan), Panda01 (Ramazan) ve Rahmi06 yani ben çok güzel bir gece geçirdik Fikrim Sahnesinde Müslüm Babanın birbirinden güzel parçalarıyla coştuk. Bir çok video ve resimler çektik. Babanın resimlerini açtık baba resimleri görünce çok şaşırdı. Bu resimler bende dahi yok sizler nereden buldunuz bunları diye sordu. Program saat 22:00 da başladı ve 23:00 da bitti. Programın bitiminde Müslüm baba Capital Otel'e gitti orada 1 saat kaldıkta sonra tekrar İstanbul'a döndü. Capital Otele program bitiminde Babanın bindiği taksiyi takip ederek. kaldığı otele gittik ve Babayı asansörde yakaladık. Resimler çekindik ve imzalı resim aldık. Baba yorgun olduğu için fazla konuşamadık, odasına çıktı. Buradan, Hacı, Harun, Ferhat ve İlhan arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. Birlikte Babayı dinledik ve çok eğlendik.

Videolar ve resimleri en kısa zamanda yükleyeceğim.

ankara_konserden-3.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  57.96 KB
 İzleme:  14645 kere

ankara_konserden-3.jpg

ankara_konserden-2.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  44.19 KB

ankara_konserden-2.jpg

ankara_konserden-1.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  52.85 KB

ankara_konserden-1.jpg

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke

En son Rahmi06 tarafından 22-Oca-2009 / 16:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Konuya Teşekkür Gönderenler
1 kullanıcı bu konuya teşekkür etti. Teşekkür gönderenlerin listesi için tıklayınız.
snare
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: gaziantep
MesajTarih: 22-Oca-2009 / 16:15    Mesaj konusu: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

eyv rahmi abi her ne kadar bedenen yanınızda olamasakda gönülen yanınızdaydım ins rabbim bi gün banada kısmet eder babayla fotograqf cektirmeyi Wink Very Happy

SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 22-Oca-2009 / 16:38    Mesaj konusu: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

çok güzel bir gece geçirmissiniz keşke bizlerde oralarda olabilseydik ekleyeceğin foto ve videoları abırsızlıkla beklemekteyiz eywallah...

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 22-Oca-2009 / 17:35    Mesaj konusu: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

videoları bekliyoruz abi

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 22-Oca-2009 / 19:01    Mesaj konusu: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

rahmi abi emeğine sağlık..en kısa zamanda videoları bekliyoruz.bide hangi parçaları okudu ? rica etsem yazar mısınız ?

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Evlat evlat evlat insan ol evlat
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 00:10    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

rahmi abi baba ile resmim yok diyodun,sonunda erdin muradına Very Happy Very Happy hadi hayırlısı.okuduğu şarkılarıda bekliyoruz abi.

Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 00:43    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

clgnsedat demiş ki:
rahmi abi baba ile resmim yok diyodun,sonunda erdin muradına Very Happy Very Happy hadi hayırlısı.okuduğu şarkılarıda bekliyoruz abi.

aynen sedat abime katılıyom
abi valla resimleri gördükce kuduruyom burdabize ne zaman sıra gelecek isyan ediyom kendi kendime

Kullanıcı profilini gör
Admin
Bilal - Site Kurucusu
Bilal - Site Kurucusu

Nereden: Gaziantep
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 00:47    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

Maşallah maşallah, insanın gözlerimiz doluyor. Baba ile çekilen resimlerimiz arttıkça artıyor. Yakında tüm üyelerimizin avatar resminde babayla yan yana resimlerini göreceğiz.
Helal olsun Müslümcülere..

Kişiliğini makamına bağlayan, makamını kaybettiğinde kişiliğinden de olur!
Kullanıcı profilini gör
mustafabergen
Üye
Üye

Nereden: Ankara
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 00:53    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

Paylaşım İçin Teşekkürler Rahmi Abi.. Paylaşım İçin Teşekkürler.. Gelmeyi Çok İstedim Ama Kısmet Değilmiş.Sizlerin Gitmesi Bile Beni Mutlu Etti.. Keşke Baba Güzel Bi Halk Konseri Verse!

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 00:58    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

mali_usta demiş ki:
rahmi abi emeğine sağlık..en kısa zamanda videoları bekliyoruz.bide hangi parçaları okudu ? rica etsem yazar mısınız ?

Baba Girer Girmez Önce Biz Babadan Böle Gördük Söyledi , İşte Gidiyorum Çeşme Siyanı Nı , Sabrım PArçasını , Nartanesini , PAramPArçayı, Son Pişmanlık Neye Yarar , Tanrı İstemezse , Gülemem Beeen Söledi , Zahidemi Okudu Valla Hatırladığım Bu Kadar Çok HeyecanlıydımSmileSmileSmile

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 23-Oca-2009 / 01:03    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

By_FaDeD demiş ki:
mali_usta demiş ki:

Baba Girer Girmez Önce Biz Babadan Böle Gördük Söyledi , İşte Gidiyorum Çeşme Siyanı Nı , Sabrım PArçasını , Nartanesini , PAramPArçayı, Son Pişmanlık Neye Yarar , Tanrı İstemezse , Gülemem Beeen Söledi , Zahidemi Okudu Valla Hatırladığım Bu Kadar Çok HeyecanlıydımSmileSmileSmile

hakan kardeş ağzın kulaklarında biliyom böle bi heyecan her insana nasip olmaz görmedim gitmedim ama inanıyorumki süper üstü bi konser olmuştur... darısı bizlerin başına

Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 01:10    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

paylaşım için teşekkürler usta.. bu arada videoları merak ettim sabırsızlıkla bekliyorum...saygılar

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
mali_usta
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Gençlerbirliği
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 01:14    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

cevaplarınız için teşekkürler...video'ya alan çeken oldu mu ? paylaşacak mısınız bizlerle eğer video varsa ?

Dürüst ol, insancıl ol, düşün öbür dünyayı
Bir karıncayı bile incitme sakın evlat

Kullanıcı profilini gör
By_FaDeD

MesajTarih: 23-Oca-2009 / 01:34    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnesi

Devamı Gelecek Daha Smile

Ewet Upload Ediyorum Şu An Arkadaşlar Babamla Beraber Upload Ediyoruz Youtube Ama Google Video yada ekleyeceğiz yarin ekleriz sitemze

Resimlerin Birazcık Devamı Gerisini Daha Ekleyeceğim

reklam21012009021.JPG
 Açıklama:
Baba Sahnede İken Çektim
 Dosya Boyutu:  11.64 KB
 İzleme:  14649 kere

reklam21012009021.JPG

21012009024.jpg
 Açıklama:
Baba Ve Benn
 Dosya Boyutu:  32.35 KB

21012009024.jpg

21012009016.jpg
 Açıklama:
Alkolik_06 Ve Ben ...:)
 Dosya Boyutu:  35.76 KB

21012009016.jpg

21012009013.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  28.64 KB

21012009013.jpg

21012009010.jpg
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  45.68 KB

21012009010.jpg

Reklam.JPG
 Açıklama:
 Dosya Boyutu:  26.82 KB
 İzleme:  14654 kere

Reklam.JPG

Kullanıcı profilini gör
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 01:55    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sahnes

evet anlatılması gerçekten çok zor bi geceydi özelliklede benim için çünki baba kapıdan adımını atar atmaz benim sağ bacak titremeye başladı böylece beden komple sağa çekti Smile ve babanın yanına foto çektirmek için gittiğimde baba elini omzuma koyunca ben ruhen o mekandan ayrıldım eridim inanın eve gittiğimde sabaha kadar uyuyamadım o heyecanla mekan güzeel rahmi abi ferat harun hakan ramazan abi hepsi çok güzel di muhabbet mükemmeldi ve babacan1102 ve müzeyyen ablamızda yanlız bırakmadı bizleri aradılar saolsunlar allah bütün müslüm gürses hayranlarına bu duyguyu yaşatsın anlatılmıyo inannın çok farklı bi durum babayı görmemin acısını sanırım en çok harun hissetmiştir ne olduğunu sormayın Smile) babanın elini öptüm ya ölsemde gam yemem artık

MesajTarih: 23-Oca-2009 / 02:09    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sa

alkolik_06 demiş ki:
evet anlatılması gerçekten çok zor bi geceydi özelliklede benim için çünki baba kapıdan adımını atar atmaz benim sağ bacak titremeye başladı böylece beden komple sağa çekti Smile ve babanın yanına foto çektirmek için gittiğimde baba elini omzuma koyunca ben ruhen o mekandan ayrıldım eridim inanın eve gittiğimde sabaha kadar uyuyamadım o heyecanla mekan güzeel rahmi abi ferat harun hakan ramazan abi hepsi çok güzel di muhabbet mükemmeldi ve babacan1102 ve müzeyyen ablamızda yanlız bırakmadı bizleri aradılar saolsunlar allah bütün müslüm gürses hayranlarına bu duyguyu yaşatsın anlatılmıyo inannın çok farklı bi durum babayı görmemin acısını sanırım en çok harun hissetmiştir ne olduğunu sormayın Smile) babanın elini öptüm ya ölsemde gam yemem artık

Aynen Abi Vallahi Herşey Çok Güzeldi Mekanın İçindeki İNsanlarHariç SmileSmile Herşey Çok Güzeldi Baba Girmeden Bizbaban Böyle Gördük ÇAldı Ada Geliyor Dedim Sonra Orda Koptum Vallahi Hayel Sanıyorum Hala Ya Çok DEğişik Bir Vallahi Hayatımda İlk DEf Böle SEvinmişimdir Ve Heyecanlanmışımdır Anlatılması Güç Bişey Ya SadSadSadSadSmileSmileSmileSmile

Kullanıcı profilini gör
Isyankarr_23
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: İsyan Sokak
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 02:17    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikrim sa

selamın aleyküm ilk önce hakan kardesime ilave olarak baba bide konuşsana bir tanemi de söyledi Wink çok güzel bi geceydi harbiden anlatması çok zor yaşanması lazım. resim çekindik, babaya şarkılarda eşlik ettik, baba bizi kırmadı resimlerini imzalattık, seslerimiz kısıldı hep Very Happy en son otel macerası çok güzeldi. tam asansore binerken yakaladık. imza attırdık tam gidiyodu kıramadı bizi asansörden geri indi resim çekindik. baba gene büyüklüğünü gösterdi saolsun. bu gecede orda bulununan hacı,rahmi abi,harun,hakan,ramazan abi herkez çok iyiydi hepimiz kendimizden gectik.hepsine teşşekkür ediyorum samimiyetlerinden dolayı. Allah bütün babacılara nasip etsin bu güzel duyguyu Wink eywallah Wink

MesajTarih: 23-Oca-2009 / 02:21    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 fikri

Isyankarr_23 demiş ki:
selamın aleyküm ilk önce hakan kardesime ilave olarak baba bide konuşsana bir tanemi de söyledi Wink çok güzel bi geceydi harbiden anlatması çok zor yaşanması lazım. resim çekindik, babaya şarkılarda eşlik ettik, baba bizi kırmadı resimlerini imzalattık, seslerimiz kısıldı hep Very Happy en son otel macerası çok güzeldi. tam asansore binerken yakaladık. imza attırdık tam gidiyodu kıramadı bizi asansörden geri indi resim çekindik. baba gene büyüklüğünü gösterdi saolsun. bu gecede orda bulununan hacı,rahmi abi,harun,hakan,ramazan abi herkez çok iyiydi hepimiz kendimizden gectik.hepsine teşşekkür ediyorum samimiyetlerinden dolayı. Allah bütün babacılara nasip etsin bu güzel duyguyu Wink eywallah Wink

ölümüne amiinnn demek istiyorum kardeş

Kullanıcı profilini gör
AhMeT_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: KaRaNLıK_SoKaKLaR
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 02:39    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.2009 f

Orada bulunan abilerime ve kardeşleriimi kutlarım..

arabeskci1910
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: AnKaRaGüCü GeCeKoNDu dan
MesajTarih: 23-Oca-2009 / 03:04    Mesaj konusu: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: re: 21.01.20

bi ankaralı olarak gidemedim işten çıkamadıgım için gerçekten çok üzüldüm babayı göremedim ve güzel abilerimin yanında olamadım ekmek parası işten izin alamayınca gidemedim işte neyse rahmi abi ve emegi olan herkesin eline yüreğine sağlık videolarını bekliyoruz rahmi abi
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Konserleri
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering