Müslüm Gürses Müslüm Gürses

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 256

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/sessions.php on line 257

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 519

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 521

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/themes/muslumcu/theme.php:84) in /home/muslumcu/domains/muslumcu.net/public_html/includes/page_header.php on line 522
Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Babadan Geçerli uzun havalar
Babadan Geçerli uzun havalar
Sayfa 1, 2  Sonraki

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Yazar Mesaj
atasayar
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: Acımasız Dünyadan (İzmir)
MesajTarih: 01-Oca-2009 / 00:41    Mesaj konusu: Babadan Geçerli uzun havalar

Kardeşler müslüm babanın en çok sevdiğiniz size göre daha içten okudğu uzun havalar hangileri

Şahsen ben ah gülüm(deli poyraz) ,hasta düştüm ve hapisanelere gün doğmuyor uzun havalarına hastayım

Kullanıcı profilini gör
muslum_toprak
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: istanbul
MesajTarih: 01-Oca-2009 / 01:00    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

ben aman akellerde salın salın gelen yar bozlağı süper diyorum...
Kullanıcı profilini gör
Muslumcopath
Üye
Üye

Nereden: Teksas
MesajTarih: 01-Oca-2009 / 03:35    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

Hasta Düştüm(Türküola Versiyonu) ve Altın İken Tunç Oldum Şiddetle Dinlenilmesi Gereken Uzun Havalar
Kullanıcı profilini gör
suskun_ahmet56
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: siirt
MesajTarih: 01-Oca-2009 / 04:02    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

atasayar demiş ki:
kardeşler müslüm babanın en çok sevdiğiniz size göre daha içten okudğu uzun havalar hangileri

şahsen ben ah gülüm(deli poyraz) ,hasta düştüm ve hapisanelere gün doğmuyor uzun havalarına hastayım

bende aynı parçayı çok beğeniyorum.....................................

...................................................gönlünüz gönlümüzdür................................................................

........................................................suskun_ahmet56............................................................................

................................................................eyw.........................................................................
Kullanıcı profilini gör
imparator_44
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: MALATYA
MesajTarih: 01-Oca-2009 / 04:08    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

yaram sızlar ve zahide

Gururumu kırıpta sırtımdan vurmasaydın
Allah bir sevgim bir ateşlerde sen yaktın
Nasıl kıydın aşkıma şerefsizlere sattın
Kullanıcı profilini gör
akliyok_06
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara
MesajTarih: 01-Oca-2009 / 04:08    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

Bencede ah gülüm deli poyraz...

Üye
Üye

Nereden: izmit
MesajTarih: 01-Oca-2009 / 04:50    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

hüsnün senin ey dilber en çok süper sölüooo
Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 01-Oca-2009 / 19:53    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

zahide gibi mükemmel parça o an aklıma gelmedi oda çok geçerlidir

Kullanıcı profilini gör
damarist06
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 01-Oca-2009 / 20:21    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

hancıııııııı mükemmell!!!
Kullanıcı profilini gör
Rahmi06
Forum moderatörü
Forum moderatörü

Nereden: Elimde Değil
MesajTarih: 02-Oca-2009 / 18:11    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

atasayar demiş ki:

Şahsen ben ah gülüm(deli poyraz) ,hasta düştüm ve hapisanelere gün doğmuyor uzun havalarına hastayım

Evet bencede bunlar çok güzel. Ama ben Babanın okuduğu uzunhava, bozlak hepsinide severek dinliyorum.

Ömrüm geçti yollarda, hep yabancı yarınlarda
Kamyonum oldu bana eş, benim gönlüm çileşeke
Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 03-Oca-2009 / 02:30    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

hüngar oğlunu tek gecerim arkadaşlar hepsi güzeldir babanın uzun havaları ama, hungar oğlu ab ayrıdır benim için ,müslüm babanın. kendisinin derlediği bu çalışma olan üstü bişeydir bence,sesin bitiği yerde ses bitmiyor babada,insanın tüyleri diken diken olur dinlerken.

Aktif Üye
Aktif Üye

MesajTarih: 03-Oca-2009 / 22:43    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

babanin kisa okudugu gazelleri de cok müthis. bence müslüm baba türk halk müzigini gönülden okudugu icin ve halk müzigi egitimi aldigi icin cok basarili
Kullanıcı profilini gör
muslumce92
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: adana// orijinal bitlisli
MesajTarih: 06-Şub-2009 / 11:43    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

hünkaroğlu ah gülüm zahide ak ellerin salan gelin ve aşık-ı mecnun benim

Nereden: Çooook Uzaklardan Yanlızlık şehrinden...!
MesajTarih: 06-Şub-2009 / 16:40    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

Yaram Sızlar
Ah Gülüm
Deli Poyraz
aman akellerde salın salın gelen yar
bunları çok dinlerim ve severim...

Eyvallah

Kurt O Sessizliği Bozarsa Kıyamet KOPAR !
Kullanıcı profilini gör
SEVDAKAR
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

Nereden: ?ZM?R
MesajTarih: 06-Şub-2009 / 20:59    Mesaj konusu: Cevap: Babadan Geçerli uzun havalar

hünkar oğluyam
ak ellerini salan salan gelen yar
ah gülüm (deli poyraz)
pencereden kar geliyor
zahidem
Kullanıcı profilini gör
*CANREİS*
Üye
Üye

Nereden: bitlis
MesajTarih: 06-Şub-2009 / 22:14    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

Kadir demiş ki:
babanin kisa okudugu gazelleri de cok müthis. bence müslüm baba türk halk müzigini gönülden okudugu icin ve halk müzigi egitimi aldigi icin cok basarili

Kullanıcı profilini gör
atasayar

MesajTarih: 07-Şub-2009 / 01:02    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

erzincana girdim...

Kullanıcı profilini gör
clgnsedat
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: manisa
MesajTarih: 07-Şub-2009 / 01:53    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

atasayar demiş ki:
erzincana girdim...

son zamanalrda bunu dinliyosun farkındayım. Very Happy

Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: DeRTLiLeR MeYHaNeSi
MesajTarih: 07-Şub-2009 / 01:55    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

atasayar demiş ki:
Kardeşler müslüm babanın en çok sevdiğiniz size göre daha içten okudğu uzun havalar hangileri

Aynen usta katılıyorum sana.

Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 07-Şub-2009 / 05:47    Mesaj konusu: Re: Babadan Geçerli uzun havalar

Zincirli Kuyu albümünden "FELEK" adlı parçası bütün uzun havaları ezer geçer şarkı adamı öldürüyor sahsen o sarkıda kendimi kaybediyorum böyle bir uzun hava içten sölenemez....
Kullanıcı profilini gör
   Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Genel
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - ∞ !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering